PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست قیمت یورو برای خرید سرور

mihoserver
August 20th, 2013, 18:24
با سلام دوستان عزیز
من یه سرور از یکی از دوستام خریدم که 49 یورو هستش و هزینه سرور رو هر یورو 5000 تومن ازم میگیره.
فکر کنم گرون باشه .
الان کسانی که سرور میفروشن از مشتریاشون هر یورو چقد میگیرن؟

hamedmj
August 20th, 2013, 18:30
درود!
::سايت رسمي صرافي جلالي:: (http://www.sarafijalalii.com/)
از اینجا قیمت روز رو چک کنید!
فروش یورو امروز: 4165
که معمولا یه خورده میکشن روش و حلالش حدودا 4300 هست.

MOHAMMAD MOHSEN
August 20th, 2013, 18:36
اگر با پی پال پرداخت میشه منصفانس. پی پال خودش کارمزدهای زیادی داره.

mihoserver
August 20th, 2013, 18:45
با تشکر از همه شما سروران گرامی
دوستان میشه خودم پرداخت کنم؟
بهش گفتم بذار خودم پرداخت کنم ولی اجازه نمیده

hamedmj
August 20th, 2013, 18:50

اگه تجربه این کارو ندارین بهتره نکنید! یا از یکی دیگه بخرید.
اگرم بخواید حواله بزنید که 25 یورو کارمزد داره را این مبالغ کم.

rezahesami
August 20th, 2013, 18:56
اگر با پی پال پرداخت میشه منصفانس. پی پال خودش کارمزدهای زیادی داره.

۸۰۰ تومن کارمزد کجاش منصفانه است برادر من؟!

MOHAMMAD MOHSEN
August 20th, 2013, 19:10

برای پرداخت ارزی مخصوصا پی پال باید حواستون به خیلی چیزا باشه اول اینکه سرور باید تو پنل خودتون باشه که اونم مستلزم اینه که به انگلیسی مسلط باشین و پاسپورت داشته باشین علاوه بر این ها باید تجربه داشته باشین برای پرداخت های پی پال و کوچکترین کاری که پی پال رو حساس کنه انجام ندین

الان شما بخواین پی پال شارژ کنید ، منصف ترین فرد 5 درصد کارمزد میگیره اگه مستقیم هم پی پال رو شارژ کنید خود پی پال 4% درصد میگیره قیمت دلاری هم که با شما حساب میکنن نرخ دلار حواله هست که 100 تا 200 تومن گرون تر از اسکانس هست. همه این حساب کتاب ها رو انجام بدین می بینید 5 تومن برای خود پرداخت کننده تموم میشه! و قیمت زیادی اوتی نیست

Yas-Host
August 20th, 2013, 19:44

منظورتون اینه که پی پال 800 تومن بیشتر کارمزد نمیگیره؟!:|

SainaServer
August 20th, 2013, 19:48
فکر میکنم حدود 4500 600 باشه ، ما که با این قیمت خرید کردیم
موفق باشید.

mihoserver
August 20th, 2013, 19:53
در ضمن ایشون 10 درصد هم ازمون سود میگیره رو سرور

rezahesami
August 20th, 2013, 20:29
منظورتون اینه که پی پال 800 تومن بیشتر کارمزد نمیگیره؟!:|

نه منظورم این هست که وقتی قیمت اسکناس یورو ۴۱۶۰ تومان هست اون عزیزی که ۵۰۰۰ تومن حساب می کنه کمی بی انصافی می کنه!
دوست مون گفتم کارمزد میگیره در پاسخ به ایشون گفتم که روی ۴۱۶۰ تومن ۸۰۰ تومن کارمزد نمی گیره که پی پال.

rezahesami
August 20th, 2013, 20:36
برای پرداخت ارزی مخصوصا پی پال باید حواستون به خیلی چیزا باشه اول اینکه سرور باید تو پنل خودتون باشه که اونم مستلزم اینه که به انگلیسی مسلط باشین و پاسپورت داشته باشین علاوه بر این ها باید تجربه داشته باشین برای پرداخت های پی پال و کوچکترین کاری که پی پال رو حساس کنه انجام ندین

الان شما بخواین پی پال شارژ کنید ، منصف ترین فرد 5 درصد کارمزد میگیره اگه مستقیم هم پی پال رو شارژ کنید خود پی پال 4% درصد میگیره قیمت دلاری هم که با شما حساب میکنن نرخ دلار حواله هست که 100 تا 200 تومن گرون تر از اسکانس هست. همه این حساب کتاب ها رو انجام بدین می بینید 5 تومن برای خود پرداخت کننده تموم میشه! و قیمت زیادی اوتی نیست

معادل دلاری این مبلغ با نرخ تبدیل پی پال میشه 67,2 دلار. کارمزد دیگه ای وجود نداره. یعنی دلاری ۳۶۴۵ تومان!!! شما از هر فروشنده دلار پی پال این ۶۷.۲ رو بخرید مطمئنا به قیمت امروز به شما بالای ۳۳۰۰ تومان توی بدترین شرایط قیمت نمیدن! با فرض منطق ۵ ٪ کارمزد شما که فرمودید می گیرند (که بنده خودم پرداخت کننده هستم و ۳ الی ۲.۵٪ می گیرم!!!) قیمت هر دلار در میاد ۳۲۵۵ تومان با قیمت روز نه ۳۶۴۵ تومان!!!

ضمن اینکه دوست مون میگن ایشون علاوه بر این ۱۰ درصد هم سود سرور می گیرند!