PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در سیستم پرداخت خیلی مهم فوری

arvin_b
August 20th, 2013, 14:31
سلام
چند وقتی هست سیستم سایت را از روی ریال به دلار تغییر دادم ولی الان کاربرانی که به دلار میخواهد آنلاین پرداخت کند خیلی راحت انتقال داده میشن نرخ روز حساب میشه پرداخت را انجام میدن و به سایت برمیگردن تا این جا مشکلی نداره حالا به عنوان مثال قیمت سرویس 1 دلار باشه کاربر خودکار موقع پرداخت 3000 پرداخت میکنه وقتی به سایت برگشت مبلغ دلاری کم میشه برای مثال 3000 - 1 میشه 2999 دلار که میره داخل حساب کاربری که کاربر میتونه فاکتور های دیگه را هم از این طریق پرداخت کنه
حالا چند وقتی هست دستی این موارد را باید از حساب کاربری حذف کنم کلا مشکل این هست که در زمان انتقال به درگاه دلار به تومان تبدیل میشه ولی در زمان برگشت این تبدیل برعکس انجام نمیشه
دوستان راهی دارند که در مورد برگشت مبلغ دوباره به دلار حساب بشه و چیزی به حساب کاربری اضافه نشه ؟
یا اینکه در صورتی که کاربر پرداختی از موجودی حساب داخل سایت انجام داد تا قبل از این که مدیر تایید نکنه فاکتور پرداخت شده نشه ؟

Dehghany
August 21st, 2013, 01:45
سلام
ایدی من رو ادد کنید تا مشکل را براتون حل کنم
ID : nr2m