PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی ویندوز یا لینوکس؟

seyed
August 20th, 2013, 13:38
سلام بنده یه سایت موزیک دارم تا حالا فایل ها رو روی هاست اپلود میکردم از این به بعد میخوام سرور مجازی بگیرم
حالا سوال اول اینه سرور مجازی بایستی لینوکس باشه یا ویندوز؟چون من از لینوکس اطلاعی ندارم پرسیدم
چیزایی که نیاز دارم حداقل شو گفتم
رم:512
هارد:حداقل 20 گیگ
پهنای باند بالا
خلاصه یه سرور میخوام که قدرت بالایی داشته باشه و کم نیاره همچنین میخوام روش چنتا اکانت محدود کریو هم داشته باشم
از اونجایی که بنده تضمین میخوام و چند وقته از وب هاست تالک خبرای بدی به گوش میرسه خواهش میکنم اگه سرورتون کیفیت نداره یا نمیتونین مشکلات احتمالیو برطرف کنید افر ندید
راستی اینکه از کدوم کشور باشه توی سرعت دانلود فرق داره؟

Yas-Host
August 20th, 2013, 13:45
با سلام.
بهترین سیستم عامل برای شما ویندوز است که با یک کانفیگ ساده iis میشه راحت و اسوده استفاده کنید.

این مقداری که شما گفتید مشخصات نیز ممکنه در اینده برای شما کم بشه بهتر هست رم برای مثال 1 و هارد 50 بگیرید.
پیشنهاد من اینه که از جای بگیرید که بتونید بعدا ارتقا بدید.

موفق باشید.

seyed
August 20th, 2013, 13:52
عزیز بنده 4 ماهه سایت مویک دارم هنوز فایلاش به دو گیگ هم نرسید

p30cloud
August 20th, 2013, 14:19
با سلام
در رابطه با سوال هاتون

از iis استفاده کنید بهتر هستش . چون هم رایگانه و هم ساده

در مورد سرعت هم شما باید بیشتر به پورت سرور و همچنین منابع سرور توجه کنید

SainaServer
August 20th, 2013, 14:27
با سلام
نظر من روی سرور ویندوز هستش
البته فکر میکنم رم 512 یه مقدار کم باشه
سعی کنید سرور با منابع قوی تر انتخاب کنید که در آینده دچار مشکل نشید.
موفق باشید.

seyed
August 20th, 2013, 14:59
یکی از دوستان اینجا رو معرفی کرد
سرور مجازی, سرور مجازی ویندوز, سرور مجازی لینوکس, سرور vps (http://nikserver.com/vps.html)
کسی از کیفیت سرویس هاش اطلاعی داره؟
قیمتاش به نظرم مناسب بودن
راستی شنیدم وقتی کریو روی سرور نصب میشه نمیشه چیز دیگه ای نصب کرد
این صحت داره؟

novinline
August 20th, 2013, 16:46
با سلام و احترام

رم یک گیگ هارد 50 گیگ قیمت 39000 با پورت هزار
راه اندازی کانفیگ رایگان
ویندوز و لینوکس

تضمین کیفیت ,آپ تایم بالا ,منابــع اختصاصی
گارانتی برگشت پـول تا 7 روز در صورت عدم رضایت

تاپیک فروش:
http://www.webhostingtalk.ir/f15/79629/#post753147

برای ارتباط با ما:
یاهو آیدی: novinline2 , w2m7
ایمیل:sales@novinline.com
تلفـن:09121818809 - 02133328201
آدرس سایت: NovinLine.com

mizbanaval
August 20th, 2013, 17:08
سلام دوست عزیز
پیشنهاد میکنم از جایی سرویس بگیرین که پشتیبانی خوب داشته باشه مخصوصا برای کانفیگاتون و مشکلات احتمالی حتما باید کسی باشه کمکتون کنه
در خدمتیم
کانفیگ کاملا رایگان+پشتیبانی مورد نیاز شما +20 درصد تخفیف ماه اول
اطلاعات بیشتر :
http://www.webhostingtalk.ir/f15/88933/index2.html
ارادت

hamedmj
August 20th, 2013, 18:21
درود!
http://www.webhostingtalk.ir/f15/89660/#post847268

smargenius
August 20th, 2013, 20:35
512 برای ویندوز کمه
حداقل یک گیگ نیاز هست
پردازنده نسبتا خوب باشه

hamedmj
August 20th, 2013, 22:14
512 برای ویندوز کمه
حداقل یک گیگ نیاز هست
پردازنده نسبتا خوب باشه

تو رو خدا جایی اینو نگید ها !!! بهتون میخندن...:)
روی 256 هم راحت جواب میده.
بستگی به انصاف فروشنده داره که اورسل نکنه و دیتاسنتر.

fasterhost
August 20th, 2013, 22:36
واسه هاست دانلود وقتی 256 روش ویندوز نصب بشه دیگه چیزیش نمی مونه که بخواید استفاده کنید
حداقل رم 1 گیگ باید باشه ولی خب اگه اینجوری حساب کنید روی رم 128 هم سرور ویندوزو راش میشه انداخت بعدشم کسی نمیخنده چون نصف بیشتر سایتای خارجی واسه رم زیر 2 ویندوز نصب نمیکنن یعنی اون همه آدم چیزی نمیفهمن؟

برای شما استارتر عزیز باید بگم سرور لینوکس بگیرید چون منابع کمتری مصرف میکنه بهتره. اونم روش یه وب سرور و کنترل پنل رایگان نصب میکنن میشه مثل همین هاستی که دارید فقط سرور رو از کسی بگیرید که قابل اعتماد باشه ویندوز هم می تونید بگیرید ولی در حال حاضر حجم فایل هاتون کمه پیشنهاد میدم فعلا از همین هاست دانلود استفاده کنید

موفق باشید

hack2hacker
August 21st, 2013, 01:20
iis فشار باید روش میپکه
به نظر من لینوکس بهترینه

seyed
August 21st, 2013, 17:20
خب دوست عزیز لینوکس نیاز به کنترل پنل داره که همین خودش هزینه هارو میبره بالا ضمن اینکه شما ماشالا حرفه ای هستین ولی بنده با همون ویندوز هم نمیتونم کار کنم

p30cloud
August 21st, 2013, 17:29
خب دوست عزیز لینوکس نیاز به کنترل پنل داره که همین خودش هزینه هارو میبره بالا ضمن اینکه شما ماشالا حرفه ای هستین ولی بنده با همون ویندوز هم نمیتونم کار کنم
سلام
همیشه اینطور نیست . برای مثال kloxo که روی لینوکس نصب میشه رایگانه

در مورد اینکه اطلاع خاصی از نحوه ی کار با پنل ها ندارید، پیشنهاد میشه در همین انجمن کمی جست و جو کنید چون منابع خوبی وجود داره

fasterhost
August 22nd, 2013, 16:19
همونطور که دوستمون نام بردن kloxo یه کنترل پنل رایگانه که البته اگه سرچ کنید هنوز کنترل پنل های دیگه ایم هست حتما که نباید دایرکت ادمین و سی پنل نصب شه که البته ویندوزم می تونید نصب کنید اما برای ویندوز رم باید بالاتر بگیرید حداقل رم یک بگیرید و ویندوز نصب کنید ویندوز هم کیفیت خوبی میده ولی چون شما می خواستید هزینه ی کمتری بدید گفتم لینوکس چون با رم کمتر راحت تر جواب میده و حرفه ای بودن نمی خواد همون طوری که گفتم یه وب سرور نصب میکنن روش و یه کنترل پنل و یه هاست تحویل شما میدن مثل همین هاستی که الان دارید میشه

در جواب دوستمون hack2hacker (http://www.webhostingtalk.ir/member/43162/) که گفتن سرور با آی اس اس میپوکه باید بگم اگه درست کانفیگ بشه آی اس اس یکی از بهترین وب سرور هاست منتها توی ایران در مورد کانفیگ خیلی ضعیف عمل کردندو....