PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی اپراتورهای ارسال پیامک در ایران

mmtemporary
August 20th, 2013, 11:06
سلام دوستان
به نظرم جای این تاپیک تو این سایت و البته سایت های دیگه خالی بود. من برخی از اپراتورها رو معرفی میکنم امیدوارم که دوستان هم تکمیل کنن تا برای همه مفید واقع بشه.

رهیاب رایانه گستر یا همان اپراتور اول - سرشماره 1000
آتیه یا همان اپراتور دوم - سر شماره 2000
مگفا یا همان اپراتور سوم - سر شماره 3000
رهیاب پیام گستران یا همان اپراتور 5 - سر شماره 50001
سرزمینن هوشمند یا همان اپراتور 5 - سر شماره 500022 و 500024 , 500029
ارمغان یا همان اپراتور 5 - سرشماره 54000

اپرانورهای دیگری هم هستند، مانند ارسال با شماره های ثابت و نام تجاری ... که اطلاعی ندارم و امیدوارم دوستان تکمیل کنند

amirara1
January 6th, 2014, 00:10
معرفی اوپراتورهای ارسال پیام کوتاه
شرکت پرشین داده پرداز پویا با برند پرشین اس ام اس (http://persian-sms.com) نیز تمامی اوپراتورها را یک جا در اختیار شما قرار میدهند و شما میتوانید با قرارداد با این شرکت تمامی اوپراتورهای 1000،2000،3000،5000،021،ونام تجاری را یک جا داشته باشید این شرکت دارای وب سرویس و api میباشد با ماژولهای تمامی زبانهای برنامه نویسی خود ما از این شرکت سرویس داریم هم پشتیبانی خوبی دارن هم تمامی امکانات یکجا
www.persian-sms.com

Mohammadrex
January 6th, 2014, 04:23
اگه خوام نام تجاری بگیرم حتما باید شرکت داشته باشم؟؟
اگه شرکت هم داشته باشم و برای مثال اسم شرکتم باشه = بنز . ایا میتوانم اسمی غیر از غیر اسم شرکتم انتخاب کنم؟

amirara1
January 6th, 2014, 10:15
اگه خوام نام تجاری بگیرم حتما باید شرکت داشته باشم؟؟
اگه شرکت هم داشته باشم و برای مثال اسم شرکتم باشه = بنز . ایا میتوانم اسمی غیر از غیر اسم شرکتم انتخاب کنم؟

بله میتونید بگیرید ولی باید نامه بزنید که نام تجاری که میخواهید بگیرید ازش سوء استفاده نمیشه

mohsen1
January 6th, 2014, 14:10
دوستان اینجا قراره اپراتورها معرفی بشوند نه اینکه هر کی پنل نمایندگی و .. خریده بیاد پست بده که ما هم هستیم ! :)