PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تا کنون از کدام شرکت ارائه دهنده vps رضایت کامل داشته اید؟

laser1
August 19th, 2013, 21:55
سلام به همه د
میخوام بدونم شما تا حالا از کدوش شرکت رضایت کامل داشته اید؟
من خودم کاج هاست رو بهترین دیدم
آپتایم واقعن 100% و پشتیبانی و امکانات و منابع همه گی خوب بودن
نیک سرور هم خوب بوده و قیمت هاش خوبه
novinline هم سرور هاش خوبه ولی خوب کمتر 2 گیگ اکثرا نیمدن

20 تا شرکت دیگه کار کردم از بقیه رضایت زیادی نداشتم

نظر شما چیه دوستان؟؟؟؟

bahar13699
August 19th, 2013, 21:58
irwebco.com

mizbanaval

laser1
August 19th, 2013, 22:02
irwebco.com

mizbanaval

من یه باز از irwebco یه پنل ارسال ایمیل گرفتم پشتیبانشون نمیتونست تحویل بده ، بعد زنگ زدم باش صحبت کردم دیدم اون پشتیبانی که با من صحبت میکنه واقعا بی سواده ، یه کار هایی کردند تو چند روز که یه صفحه میشه خودش ، 60 تومن هم بعد چند روز پس دادن

RoobinaServer
August 19th, 2013, 22:05
من یه باز از irwebco یه پنل ارسال ایمیل گرفتم پشتیبانشون نمیتونست تحویل بده ، بعد زنگ زدم باش صحبت کردم دیدم اون پشتیبانی که با من صحبت میکنه واقعا بی سواده ، یه کار هایی کردند تو چند روز که یه صفحه میشه خودش ، 60 تومن هم بعد چند روز پس دادن

بسیار عالی خودتون تاپیک حودتان را خراب کردید.

این یعنی تهمت زدن یا فقط هاستینگ هایی که راضی هستید باید نام برده بشه یا اگر ناراضی هم نام میبرید مدرک بگذارید وگرنه مدیر انجمن بنتون میکنه.

یا حق

bahar13699
August 19th, 2013, 22:06
شما سوال کردید کدوم وی پی اس خوبه من پاسخ دادم دیگه حق ندارید که اینجا یه سایت رو زیر سوال ببرید بدون مدرک ....من راضی بودم ...شما راضی نبودید تاپیک بزنید ...شاد باشید

laser1
August 19th, 2013, 22:08
بسیار عالی خودتون تاپیک حودتان را خراب کردید.

این یعنی تهمت زدن یا فقط هاستینگ هایی که راضی هستید باید نام برده بشه یا اگر ناراضی هم نام میبرید مدرک بگذارید وگرنه مدیر انجمن بنتون میکنه.

یا حق

جالبه که وقتی از دوستان ارائه دهنده سرویس کوچک ترین انتقادی میشه بشون بر میخوره و مدرک میخوان
دوست عزیز میخواستم بدونم شما مثلن میآیید اینجا میگید ما کیفیت فوق العاده ارائه کسی ازتون مدرک میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی اگه مدرک ندادین که کیفیتتون عالیه تاپیکتون رو میبندن؟؟؟؟؟؟
یعنی برای هر انتفادی مدرک نیاره؟؟؟؟
این که یه پنل رو بعد 4 روز نمیتون تحویل بدن و بعدش پول رو پس میدن این مثلا چه ایرادی داره که ازشون انتقاد بشه؟؟؟؟؟؟؟

RoobinaServer
August 19th, 2013, 22:11
جالبه که وقتی از دوستان ارائه دهنده سرویس کوچک ترین انتقادی میشه بشون بر میخوره و مدرک میخوان

دوست عزیز میخواستم بدونم شما مثلن میآیید اینجا میگید ما کیفیت فوق العاده ارائه کسی ازتون مدرک میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟

تو این دوره زمونه کسی نمیاد از کسی تعریف بکنه مگر واقعا راضی باشه اما تا دلتون بخواد برای تخریب و زیر آب زدن و خراب کردن بازار و ... این کارها که زدن تاپیک نارضایتی و ... هست انجام میشه.

البته ذکر کنم که تعریف هم مخصوصا کاربرهایی که تازه عضو شدند و ... مشکوکه و اغلب دیدم برخورد میشه باهاشون (بعضی وقت ها خود مدیر هاستینگ ها با یوزر جدید میان از خودشون برای تبلیغ تعریف میکنند)

این سرویس دهنده هم به بنده مربوط نمیشه و یه جورایی کلا ربطی به بنده نداره تاپیک زدید عمومی بنده آمدم داخل و خواندم و خواستم فقط به خودتون یک نکته را بگم تا هم بیشتر تاپیکتون خراب نشه هم بن نشید هر جور راحت هستید در کل رفتار کنید تاپیک شماست.

موفق باشید.
ارادتمند
یا حق

hpnn.wm
August 19th, 2013, 22:13
من چند تاشو اسم می برم شاید خودم مشتریش نباشم اما بعضی از مشتریام رو روی سرور اونا به ناچار انتقال دادم
و علاوه بر همکاری بسیار - کیفیت خوبی هم دارند و مشتریان نیز راضی هستند
Magicvps*
Tukanet*
Irwebco
Roobinaserver
Onlineserver*
کنار اون هایی که ستاره قرمز دارند خودم تجربه کار با سرورهاشون رو داشتم و کیفیت مناسبی داشتند
قبلا دانیال گردی یا همون ولت وی پی اس هم خوب بود ولی بعد خراب کرد :-s

پ.ن : اقا دیگه بسه دیگه امروز من فکر کنم 10 تا تاپیک شکایت بی ربط که همشون به جنگ و دعوا کشیده دیدم
تو رو خدا این یکی رو دیگه به اون راه نکشونید خب این خودش نظرسنجی هست
نظر می دیم نمی خوایم که تخریب بکنیم

delta
August 19th, 2013, 22:23
دوست عزیز فقط و فقط نوع سرویس دهنده مطرح نیست..شما اگر به همان کسی که ازش ناراضی هستی پول درست و درمون بدی بهت سرویس خدایی میده زبونتون بند بیاد!! وقتی میاید 10 هزار تومان سرویس میگیرید مشخصه که هر سرویس دهنده ای یکجوری بهتون سرویس میده.یکی سرورش خالی هست شما میخری ازش میگی عجب سروری..یکی دیگه سرورش شلوغه میگید ناراضی هستم!! در صورتی که همان اولی هم به زودی پر میشه. پس بحث سرویس خالی نیست بحث نوع سرویس و پولش هم هست.
من یکبار از یکی سرویس داشتم کم مونده بود خفش کنم..چند ماه بعد یک سرویس ازهمون شخص گرفتم واقعا عالی بود.مشکلات همیشه هست..کندی ها همیش هست. رو پورت انگلیس ایران محدودیت میزاره و پورت رو بعضی وقتها میبنده مشتری میاد فحش میده این چه سرویسی هست!! روز بعد همون سرویس رو پورتش رو آزاد میزاره مشتری لذت میبره..کلا هاستینگ همیشه بدبختی بوده واسه همه.واسه همین هیچ وقت سمت فروش هاست نرفتم!

netmelli
August 19th, 2013, 22:39
یعنی برای هر انتفادی مدرک نیاره؟؟؟؟
این که یه پنل رو بعد 4 روز نمیتون تحویل بدن و بعدش پول رو پس میدن این مثلا چه ایرادی داره که ازشون انتقاد بشه؟؟؟؟؟؟؟

جناب شما سوال کردید که کدوم شرکت خوب سرویس وی پی اس میده
دوستان هم نظر دادید
بعدش شما میگید شرکت مورد نظر بده چون پنل ایمیل نتونست بده:">
فکر نکنم ربطی داشته باشن اینا

خب شرکت ما مثلا تو کار پیام کوتاه یکی از بزرگ های ایران هست ولی خب تو جوضه سرور خب شاید خیلی ها از ما قوی تر باشن
آیا اینکه ما تو یه کار قوی هستیم دلیل بر قوی بودن در کار دیگه ما میشه که اون شرکت مورد نظر اگه تو کار پنل ایمیل ضعیف عمل کردن دلیل بشه که کار سرور رو هم بد انجام میدن

هر سرویس یک تخصص مخصوص خودش رو داره
هر شرکتی معمولا در نقاطی دارای قوت و نقاطی ضعف هست
این خصوصیات انسان هست و شرکت رو هم انشان ها اداره میکنند

موفق باشید

laser1
August 19th, 2013, 22:47
جناب شما سوال کردید که کدوم شرکت خوب سرویس وی پی اس میده
دوستان هم نظر دادید
بعدش شما میگید شرکت مورد نظر بده چون پنل ایمیل نتونست بده:">
فکر نکنم ربطی داشته باشن اینا

خب شرکت ما مثلا تو کار پیام کوتاه یکی از بزرگ های ایران هست ولی خب تو جوضه سرور خب شاید خیلی ها از ما قوی تر باشن
آیا اینکه ما تو یه کار قوی هستیم دلیل بر قوی بودن در کار دیگه ما میشه که اون شرکت مورد نظر اگه تو کار پنل ایمیل ضعیف عمل کردن دلیل بشه که کار سرور رو هم بد انجام میدن

هر سرویس یک تخصص مخصوص خودش رو داره
هر شرکتی معمولا در نقاطی دارای قوت و نقاطی ضعف هست
این خصوصیات انسان هست و شرکت رو هم انشان ها اداره میکنند

موفق باشید

دوست عزیز ایشون پنل رو که من دادن ، من چند تایی باش میل زدم دیدم میل ها به مقصد نمیرسه ، بعد به پشتیبان گفتم چرا ایمیل ها به مقصد نمیرسه گفت که چون سرور با qmail کانفیگ شده میل ها 24 ساعت بعد به مقصد میرسه!!!!!
قبول داری واقعا با این حرفی که زده پشتیبان بی سوادی داشتند؟

مینا-صیفی
August 19th, 2013, 22:49
من 3ساله ازینجا دارم راضیم بخدا mizbanvps.com

bahar13699
August 19th, 2013, 22:58
دوست عزیز ایشون پنل رو که من دادن ، من چند تایی باش میل زدم دیدم میل ها به مقصد نمیرسه ، بعد به پشتیبان گفتم چرا ایمیل ها به مقصد نمیرسه گفت که چون سرور با qmail کانفیگ شده میل ها 24 ساعت بعد به مقصد میرسه!!!!!
قبول داری واقعا با این حرفی که زده پشتیبان بی سوادی داشتند؟

والا به خدا بعضی کاربرای اینجا نوبرن ..شکایت داری برو شکایت کن..به شما چهخ ارتباطی داره که از سرویسی که من راضیم بخوای انتقاد کنی بدون مدرک ..اونم تو تاپیکی که ارتباطی نداره ...سوال کردی جواب دادم دیگه پاورقی به پست من و امثال من حق نداری بزنی ...

kamkar
August 19th, 2013, 23:04
اینجا تاپیک پیشنهاده یا انتقاد و شکایت؟

تاپیک پیشنهاد و مشورت برای انتخاب سرویس دهنده مشکلی نداره، اما تاپیک انتقاد و شکایت طبق قوانین پاک میشه.
حالا موضوع این تاپیک چیه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

hpnn.wm
August 19th, 2013, 23:10
که امروز به اندازه کافی قاضی بودیم
دیگه این یکی رو بی خیال بشید تو رو خدا !!
این تاپیک رو هم واسه پیشنهاد ایجاد کردند

laser1
August 19th, 2013, 23:27
اینجا تاپیک پیشنهاده یا انتقاد و شکایت؟

تاپیک پیشنهاد و مشورت برای انتخاب سرویس دهنده مشکلی نداره، اما تاپیک انتقاد و شکایت طبق قوانین پاک میشه.
حالا موضوع این تاپیک چیه؟

آقایون به خدا انتقاد که گودزیلا نیست بخوردمون چرا ما ایرانی ها اینقده از انتقاد میترسیم! حالا اگر از 2 تا vpsفروش انتقاد میشه چرا برخی اینقدر واکنش نشون میدن
مدیران محترم هم لطفا کمی انعطاف پذیری به خرج بدید!

best_vps
August 19th, 2013, 23:33
بربید سرور تایید میشن
فروش سرور مجازی و اختصاصی - صفحه اصلی پورتال (http://www.thebestvps.ir)

hamedmj
August 19th, 2013, 23:36
بربید سرور تایید میشن

برادر گرامی لاقل یوزرتون رو با اسم دیگه ای میساختین...

kamkar
August 19th, 2013, 23:36
آقایون به خدا انتقاد که گودزیلا نیست بخوردمون چرا ما ایرانی ها اینقده از انتقاد میترسیم! حالا اگر از 2 تا vpsفروش انتقاد میشه چرا برخی اینقدر واکنش نشون میدن
مدیران محترم هم لطفا کمی انعطاف پذیری به خرج بدید!

به خاطر این که این دو تا vps فروش همین یه ذره آبروی باقی مونده تو بازار ایران هم قاشق قاشق جمع کردند و با یک حرف بی اساس همه اش پخش زمین میشه!

best_vps
August 19th, 2013, 23:54
برادر گرامی لاقل یوزرتون رو با اسم دیگه ای میساختین...
:d
یوزرم چشه؟

laser1
August 19th, 2013, 23:56
بربید سرور تایید میشن

این یکی رو همین الان یه یوزر ساخته اومده از خودش تعریف میکنه :|

tik
August 20th, 2013, 01:12
i-whost.net

شتیبانی از همه نظر ضعیف هست

Ja3er TVHost
August 20th, 2013, 01:26
آقا ما 12 13 سالمون بود این سایت بود الان 22 سالمونه بازم داره قوی کار میکنه. آبنوس یکی از شرکت هایی هست که میتونید با اطمینان کامل خرید کنین

abnoos.com

NINJA
August 20th, 2013, 10:08
persiancloud.ir

smargenius
August 20th, 2013, 10:57
تو این دوره زمونه کسی نمیاد از کسی تعریف بکنه مگر واقعا راضی باشه اما تا دلتون بخواد برای تخریب و زیر آب زدن و خراب کردن بازار و ... این کارها که زدن تاپیک نارضایتی و ... هست انجام میشه.

البته ذکر کنم که تعریف هم مخصوصا کاربرهایی که تازه عضو شدند و ... مشکوکه و اغلب دیدم برخورد میشه باهاشون (بعضی وقت ها خود مدیر هاستینگ ها با یوزر جدید میان از خودشون برای تبلیغ تعریف میکنند)

این سرویس دهنده هم به بنده مربوط نمیشه و یه جورایی کلا ربطی به بنده نداره تاپیک زدید عمومی بنده آمدم داخل و خواندم و خواستم فقط به خودتون یک نکته را بگم تا هم بیشتر تاپیکتون خراب نشه هم بن نشید هر جور راحت هستید در کل رفتار کنید تاپیک شماست.

موفق باشید.
ارادتمند
یا حق

من اون اوایل که کارم رو با خرید سرور مجازی شروع کرده بودم یادمه که بعضی از فروشنده ها(که در همین انجمن در حال فعالیت هستند) بعد از تحویل سرور از ما میخواستند که داخل تاپیک فروش بریم و تاییدشون کنیم.

RoobinaServer
August 20th, 2013, 11:06
من اون اوایل که کارم رو با خرید سرور مجازی شروع کرده بودم یادمه که بعضی از فروشنده ها(که در همین انجمن در حال فعالیت هستند) بعد از تحویل سرور از ما میخواستند که داخل تاپیک فروش بریم و تاییدشون کنیم.

جزو قوانین جدید هست کلا نمیشه در تاپیک فروش کسی تایید کرد.

یا حق

laser1
August 20th, 2013, 11:19

داداش هنوز هم میخواند مال اون اوایل کار نبوده

mo_mohit1
August 20th, 2013, 13:30
سلام دوستان/تقریبا از روی که اینجا بودم خیلی ها رو تست کردم/و بهترین ها این ها بودن/
اوالا واقعا وارزهاست عالی بود که دو سال باهاشون بوذم و اون موقع میتونم بگم کسی سرورایی مثل اونا نداشت/رم 384 مگ میدادن اندازه یه گیگ بعضی ها جواب میداد(که این آخری ها نمیدونم چی شد خراب کردن//شاید جناب هوشیار سرورا رو با امتیازش فروختن)

سایت بعدی که تقریبا 14 ماهه ازش سرویس دارم و تا الان یه بار قطعی هم نداشته تراهاست هست که واقعا ازش راضیم/سرور مجازی اختصاصی هست و پشتیبانی و اخلاق عالی و الانم دو سرویس ازشون دارم و هر وقتم سرورم تورنت یا اسپم فرستادم بنده خدا برام سرور رو سریع تعویض کردن(یه خسته نباشید بهشون میگم)

الانم یه دوماهی هست از انلاین سرور هم دو سرور دارم/آپتایم بد نیست ولی سرور مجازی اختصاصی نیست (توقع هم نداریم/چون از دیتاشیک و ovh هست) و سرعتش برا من حداقل خیلی کمه

tik
August 20th, 2013, 14:44
برگ هاستینگ بهتر هست

هم از نظر هاست پربازدید و هم از نظر خط دهی adsl در اصفهان

;)

SainaServer
August 20th, 2013, 15:00
همه ی همکارا تایید میشن:-p
دوستِ عزیز هیچ کس بد نیست. کسی که میاد این کارو شروع کنه تمام وقت خودشو میزاره بالای این کار
حالا اینکه یه سری ها به مشکل میخورن و جواب مشتری رو نمیدن دیگه اون بحثش جداس
متاسفانه، شده اخلاقِ و رفتار ما ایرانی ها که پول پرست شدیم ، بلا نسبت شما و دوستان ، هستن کسایی که تا پول سرویس رو گرفتن اخلاق و رفتار 180 درجه تغییر کرده
در هر صورت آرزوی موفقیت برای همه ی همکارا داریم
موفق باشید.

mahdi-sport
August 20th, 2013, 16:32
فراسو سامانه پاسارگاد

meysamiii
August 21st, 2013, 10:16
زاگرس تلکام:x که واقعا شرکت خوبی بود حیف شد که جمع شد :(

majidisaloo1
August 21st, 2013, 11:54
من 3ساله ازینجا دارم راضیم بخدا mizbanvps.com

چطور امکان دارد؟
Domain Name: MIZBANVPS.COM

Registration Date: 11-May-2012
Expiration Date: 11-May-2014

Status:LOCKED
Note: This Domain Name is currently Locked.
This feature is provided to protect against fraudulent acquisition of the domain name,
as in this status the domain name cannot be transferred or modified.

Name Servers:
ns1.mizbanvps.com
ns2.mizbanvps.com
ns3.mizbanvps.com

majidisaloo1
August 21st, 2013, 11:56
بربید سرور تایید میشن

خیلی عالی است
اگز این کار را در وب هاستینگ تالک دات کام بکنید چند روزی بن هستید

alireza.076
August 21st, 2013, 12:48
آقا ما 12 13 سالمون بود این سایت بود الان 22 سالمونه بازم داره قوی کار میکنه. آبنوس یکی از شرکت هایی هست که میتونید با اطمینان کامل خرید کنین

abnoos.com

کاملا تایید میشه. منم از 3 4 ساله پیش تا همین امروز باهاشون فعالیت دارم :-d

majidisaloo1
August 21st, 2013, 13:26
الانم یه دوماهی هست از انلاین سرور هم دو سرور دارم/آپتایم بد نیست ولی سرور مجازی اختصاصی نیست (توقع هم نداریم/چون از دیتاشیک و ovh هست) و سرعتش برا من حداقل خیلی کمه

این مورد چون به ما و گروهمان ارتباط داره باید پاسخ گو باشم
در صورتی که شکی در منابع دارید به پیشتیانی تیکت بدهید برایتان دسترسی کنسول داده شود و همچنین ای پی را برای بنده پیام خصوصی بکنید تا به صورت پابلیک این مورد را اثبات بکنیم!
یک موردی هست که میگن : طلا که پاک است چه منتش به خاک است؟
ما هم مطمینیم که منابعه اختصاصی است و قابل اثبات برای شما خواهد بود شکی در این مورد نیست

با سپاس

kamkar
August 21st, 2013, 13:49
قفل شد./