PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاستینگ فایل نامحدود با لینک مستقیم و سرعت دانلود حداقل 3 مگابایت در ثانیه یا سرور مجازی؟

milad4292
August 19th, 2013, 20:38
سلام دوستان
یک فایل هاستینگ مطمئن سراغ دارم که فضا و پهنای نامحدود میده و همچنین اجازه لینک مستقیم رو میده و اخرین تست سرعتی که روی سرورش انجام دادم سرعت دانلود بالای 3 مگابایت در ثانیه بود. سایت خیلی مطمئنه و سرویس نامحدودش تقریبا 100 تومن ماهانه در میاد.
به نظر شما از این هاست استفاده کنم یا وی پی اس؟
فایلهایی که دارم اکثرا کپی رایت دارن و ترفندی که میخوام ازش استفاده کنم فشرده کردن فایل با پسورد هست که در اینصورت نمیتونن بفهمن فایلها چی هستن
نظرتون چیه؟
چندجا برای سرور مجازی سر زدم که اکثرا فضا بالای 2 ترا نمیدادند و باند نامحدود داشتند. برتری این وبسایت فضای نامحدود و پهنای باندش هست. تا اونجایی که من ازشون اطلاعات گرفتم سرورهاشون بیش از 30 پورت 10 گیگابیتی دارند و برای هرکاربر 1 مگابایت راحت میتونن ارائه بدن
روشی رای مخفی کردن لینک های دانلود برای ایبوز احتمالی دارم که اونم......:d

در مورد اعتبار این سایت هم همین بس که همین الان روی سرورش بیشتر از 600 میلیون فایل قرار دارند که حجم متوسط فایلهاشون 5 مگابایت هست. خودتون حساب کنید :d

پ.ن:*مدیران لطفا تاپیک رو به جای مخصوصش انتقال بدن. اشتباه شده :) *

koorosh_kabir
August 23rd, 2013, 04:14
اونوقت می زارند به عنوان فایل هاستینگه بدون محدودیت شما استفاده کنید ؟ یه محدودیتهایی براتون می زارند ولی خوب با این حجم بالا که گویا شما می خواید وی پی اس جوابگوتون نیست از همین هاست که می گید سرویس بگیرید و در مرحله بعد هم سرور های امرکیا سری سی پی یو 5520 فکر کنم به عنوان سرور اختصاصی انتخاب بعدی باشه البته سرورهای سایر کشورها هم هست که این جا از امریکا تا .... دوستان افر می دن . می مونه فقط کپی رایت !!

delta
August 23rd, 2013, 12:31
سرورهاشون بیش از 30 پورت 10 گیگابیتی دارند

آدرس این دیتاسنتر گوگل رو میدی به ما!!

shahab-f
August 23rd, 2013, 12:49
تعداد اطلاعات مهم نیست . نگهداری اطاعات مهمه اومدیمو زدن کلیه اطلاعت رو حذف کردند حالا به هر دلیلی شما دستست به کجا میسره ؟

milad4292
August 23rd, 2013, 13:12
تعداد اطلاعات مهم نیست . نگهداری اطاعات مهمه اومدیمو زدن کلیه اطلاعت رو حذف کردند حالا به هر دلیلی شما دستست به کجا میسره ؟

من اگر دیتایی که دارم کپی رایت دار نبود دستم به خیلی جاها میرسه! مطمئن باش اگر دیتای معمولی داشتم و بی دلیل حذف میشد چند هزار تایی غرامت میگرفتم
افسوس....:-s

milad4292
August 23rd, 2013, 13:13
آدرس این دیتاسنتر گوگل رو میدی به ما!!

از دادن آدرس سایت معذورم! ایرانیا دست به ایبوزشون خیلی توپه!

delta
August 23rd, 2013, 14:56
از دادن آدرس سایت معذورم! ایرانیا دست به ایبوزشون خیلی توپه!

پس واسه چی تاپیک زدی؟ که چی بشه؟ منم هاستینگ بزرگتر از شما میشناسم که چی؟ این تاپیک شما کلا اسپمی بیش نیست.

milad4292
August 23rd, 2013, 15:42
پس واسه چی تاپیک زدی؟ که چی بشه؟ منم هاستینگ بزرگتر از شما میشناسم که چی؟ این تاپیک شما کلا اسپمی بیش نیست.

اگر عنوان تاپیک رو مطالعه کنید متوجه میشید که این تاپیک فقط یه نظرسنجیه نه معرفی هاست!