PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشتباه جالب پی پال

shahab-f
August 18th, 2013, 23:09
یکی از بزرگترین سیستم‎های‎ پرداخت الکترونیکی یعنی PayPal یک شهروند آمریکایی را برای چند ساعت مولتی میلیاردر کرد.
به گزارش سافت‌گذر (http://www.softgozar.com/)به نقل از سیتنا، "کریس رینولدز" شهروند آمریکایی 56 ساله در مدت ده سال از سیستم PayPal برای پرداخت خرید آنلاین استفاده می‎کرد. او یک کاربر معمولی این سیستم است و بیش از 100 دلار در ماه خرج نمی‎کند. بنابراین وقتی که این فروشنده‎ی قطعات خودرو یک ایمیل از شرکت ایمیل دریافت کرد، شوکه شد. در این نامه گزارش شد که به حساب او یک مبلغ باور نکردنی پول معادل 800 547 368 720 233 92 دلار واریز شد. بنابراین کریس رینولدز در آن موقع نه فقط یک مولتی میلیاردر بلکه ثروتمندترین مرد جهان شد.چندی بعد، مرد دوباره وارد حساب خود در سیستم PayPal شد و دوباره بسیار تعجب کرد. معلوم شد که این مبلغ از حساب او حذف شده است. شرکتی که به طور ناگهانی یک آمریکایی را خوشحال کرده بود، مشکل فنی را برطرف ساخت.رینولدز در حال حاضر فقط می‎تواند خیال کند برای مدتی کوتاه ثروتمندترین فرد جهان بوده است.
خود شرکت از توضیح در مورد ثروت ناگهانی و کوتاه مدت کریس رینولدز خودداری می‎کند.

GateFa
August 18th, 2013, 23:14
شانس که نداریم ما...
اگر من بودم احتمالا بانک اشتباها پول از حساب من کسر میکرد و هیچ وقت هم به اشتباه خودش پی نمیبرد! :)

SainaServer
August 18th, 2013, 23:19
یک بار ازین اتفاق ها برای ما نمیوفته که شانس نداریم که
فقط میریم عابر بانک پول کم میکنه پولمونم نمیده!!!

shahab-f
August 19th, 2013, 01:02
یک بار ازین اتفاق ها برای ما نمیوفته که شانس نداریم که
فقط میریم عابر بانک پول کم میکنه پولمونم نمیده!!!
اره تازه میگن شما سایتو هک کردی یه خسارت کلانم میخوان ازمون :d

SainaServer
August 19th, 2013, 01:04
اره تازه میگن شما سایتو هک کردی یه خسارت کلانم میخوان ازمون :d
آره والا :d ما اگه ازین شانسا داشتیم که ....

mahdi66
August 19th, 2013, 01:30
من یباز 300 تومان اومد تو حسابم کلی خوشحال شدم
بعد آر ترم دانشگاه گفت پول ترمت رو بیار بده
فهمیدم این 300 تومن مال دانشگاه بوده که بخاطر مشکل بانکی واریز نشده بوده و بعد چند روز به حسابم برگشته بود
اما بهرحال چند ماه هایپر بودم اونم خودش کلیه

mahdi66
August 19th, 2013, 01:31
البته شانس اوردم پولمو خیرات نکردم
چون این قصدو داشتم:x

SainaServer
August 19th, 2013, 02:04
البته شانس اوردم پولمو خیرات نکردم
چون این قصدو داشتم:x
دقیقا شانس اوردین :d :))

noa_takotnaha
August 21st, 2013, 14:45
یه بار عابر بانک داخل دانشگاه به جای 2 هزاری، 5 هزاری میداد. حیف من اونجا نبودم ولی خیلیا پول گرفتن.

SainaServer
August 21st, 2013, 14:54
یه بار عابر بانک داخل دانشگاه به جای 2 هزاری، 5 هزاری میداد. حیف من اونجا نبودم ولی خیلیا پول گرفتن.
عابر دانشگاه ما هیچوفت پول نداره :))