PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بی خطرترین حساب ارزی؟

delta
August 18th, 2013, 19:52
سلام.والا چندوقتی هست میخوایم یک حساب ارزی باز کنیم برای کاربران خارجیمون تا اکانت دانلود بهشون بفروشیم. از یکی دو تا بچه ها راجبش پرسیدم چیز اصی جواب ندادند..حالا اساتید اهل فن لطفا جواب بدند چون تجربه خاصیبا حساب ارزی ندارم..

چه حسابی برای ما مناسب هست که کارمون رو راه بندازه؟ چون شنیدم حسابهای متنوع بانکی زیادی هست.مثل وب مانی یا ویزاکارت یا ... با کدوم حساب میشه از کارتهایی مثل ویزا کارت و مسترکارت و.. بهش پول ریخت یا خرید کرد و ما هم بتونیم دلار رو بفروشیم یا انتقال بدیم؟

پی پال میگن گیرش زیاده.. وب مانی شنیدم مال روسیه هست..آیا حسابهایی که مال کشورهایی مثل روسیه یا اطراف هست خطرش کمتر نیست از نظر بسته شدن؟ یا حتما پی پال باید بگیریم؟ اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه..:x

Hostdu
August 18th, 2013, 23:54
پی پال از همه بهتره (همه میشناسنش - همه می تونن پرداخت کنند)- بفرمایید کجای پی پل گیر داره ؟

بعد از پی پال بیت کوین

ULTRAWEB
August 19th, 2013, 01:33
اگر مشکلی ندارین ما میتونیم حساب وریفای و حساب کتاب دار خودمون در پی پال رو روی سایتتون سوار کنیم
هرچقدر به حسابتون امد معادل ریالیشو بهتون بدیم
قراردادم می نویسیم بین خودمون تا مشکلی پیش نیاد

Host-Fa.net
August 19th, 2013, 01:58
عزیز پی پال با آی پی ایران گیر داره و توی وریفای کردنش باید بلد باشید که تاپیک هاش تو انجمن هست!

Hostdu
August 19th, 2013, 02:20
عزیز پی پال با آی پی ایران گیر داره و توی وریفای کردنش باید بلد باشید که تاپیک هاش تو انجمن هست
راه حل بسیار ساده هست با ای پی ایران وارد نشید
در مورد وریفای با خرید یک کارت اعتباری (پیمت 24 پیشنهاد میشه) می تونید به سادگی ورفایی کنید
در طول 3 سال بیش از 1000 تا تراکنش با پی پال داشتم بارها مشکلات و شکایاتی از طرف خریدار ارسال شده اما همه تون های با ارسال مستندات و رسید های تحویل کالا به مشتری ... حل شده
پرفکت مانی هم زیاد استفاده می کنند اما ممکنه اونم مثل لیبرتی بشه من شخصا بهش اعتماد نمی کنم حداقل پی پال بعد از مسدود شده می تونید پولتون رو خارج کنید

hassan5099
August 19th, 2013, 02:36
سلام.والا چندوقتی هست میخوایم یک حساب ارزی باز کنیم برای کاربران خارجیمون تا اکانت دانلود بهشون بفروشیم. از یکی دو تا بچه ها راجبش پرسیدم چیز اصی جواب ندادند..حالا اساتید اهل فن لطفا جواب بدند چون تجربه خاصیبا حساب ارزی ندارم..

چه حسابی برای ما مناسب هست که کارمون رو راه بندازه؟ چون شنیدم حسابهای متنوع بانکی زیادی هست.مثل وب مانی یا ویزاکارت یا ... با کدوم حساب میشه از کارتهایی مثل ویزا کارت و مسترکارت و.. بهش پول ریخت یا خرید کرد و ما هم بتونیم دلار رو بفروشیم یا انتقال بدیم؟

پی پال میگن گیرش زیاده.. وب مانی شنیدم مال روسیه هست..آیا حسابهایی که مال کشورهایی مثل روسیه یا اطراف هست خطرش کمتر نیست از نظر بسته شدن؟ یا حتما پی پال باید بگیریم؟ اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه..:x
سلام
به نظر من پی پال بهترین گزینه هست بیش ترین کاربر را داره راحت می تونی موجودیشو بفروشی
فقط باید یه حساب وریفا شده بگیرید که مدرک هم داشته باشه
من خودم 2 ساله دارم

sadegh571
August 19th, 2013, 07:40
بله همونطور که دوستان اشاره کردن بهترین انتخاب پی پال هستش.