PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اموزش بستن پورت رو سرورمجازی

madanchi11
August 18th, 2013, 14:38
سلام خسته نباشید

مجبور شدم تاپیک بزنم سرچ زدم ولی چیز خاصی دستگیرم نشد

من یه سرور مجازی دارم

میخوام برای اسپم و چیزا دیگه سرویسمو نبدن !

چه برنامه فایروالی رو سیستم نصب کنم و چه پورتهایی ببندم

ممنون از همه

SainaServer
August 18th, 2013, 16:16
سلام خسته نباشید

مجبور شدم تاپیک بزنم سرچ زدم ولی چیز خاصی دستگیرم نشد

من یه سرور مجازی دارم

میخوام برای اسپم و چیزا دیگه سرویسمو نبدن !

چه برنامه فایروالی رو سیستم نصب کنم و چه پورتهایی ببندم

ممنون از همه
سلام کسی که به شما سرور مجاری رو میده معمولا خودش پورت ها رو میبنده ، حالا یا به وسیله ی روتر یا از خودِ سیستم عامل، سوال کنید اگه این کارو نکردن بگید تا راهنماییتون کنم
موفق باشید

itsecure
August 18th, 2013, 16:47
پورت 25 رو ببندین

madanchi11
August 18th, 2013, 21:21
سلام کسی که به شما سرور مجاری رو میده معمولا خودش پورت ها رو میبنده ، حالا یا به وسیله ی روتر یا از خودِ سیستم عامل، سوال کنید اگه این کارو نکردن بگید تا راهنماییتون کنم
موفق باشید

عزیز سرور اختصاصیش دست خودم است که به چند عدد محدود سرور ویندوز نصب کردم برای استفاده خودم !

SainaServer
August 18th, 2013, 22:19
عزیز سرور اختصاصیش دست خودم است که به چند عدد محدود سرور ویندوز نصب کردم برای استفاده خودم !
اگه استفاده شخصی هست از داخل ویندوز حدود 15 20 تا پورت هست که باید بسته شن
اگه تجاری هستید که روتر ببندید راحت ترین دیگه احتیاجی ام به بستن داخل سرور های مجازیتون نیست ( ولی روتر بستن یه مقدار دشوار هستش )
اگه داخل ویندوز ببندی راحت تر هستش سرچ کنین داخل انجمن پورت های مخرب را پیدا کنید و داخل وین ببندید
موفق باشید.

GEO
August 18th, 2013, 22:29
اگر سرورتون لینوکس هست csf نصب کنید و از گزینه firewall configuration -
tcp_in پورتهای ورودی و tcp_out پورتهای خروجی هستند که باز خواهند بود ، هر پورتی رو خواستید ببندید از این دو گزینه حذف و فایروال رو ریستارت کنید

p30cloud
August 18th, 2013, 23:06
سلام
بهترین کار این هست که همه ی پورت ها رو ببندید و فقط پورت های مورد نیاز رو باز کنید
مثل :
3389 80 88 443

medianet
August 18th, 2013, 23:06
اگر سرورتون لینوکس هست csf نصب کنید و از گزینه firewall configuration -
tcp_in پورتهای ورودی و tcp_out پورتهای خروجی هستند که باز خواهند بود ، هر پورتی رو خواستید ببندید از این دو گزینه حذف و فایروال رو ریستارت کنید

یعنی توی سی پنل اینو انجام بدن درسته ؟

p30cloud
August 18th, 2013, 23:17
یعنی توی سی پنل اینو انجام بدن درسته ؟

بله

madanchi11
August 20th, 2013, 14:06
سلام

چطور میشه تو سرور ویندوز همه پورتها ببندم جز چندتا باز باشه؟

p30cloud
August 20th, 2013, 14:10
سلام

چطور میشه تو سرور ویندوز همه پورتها ببندم جز چندتا باز باشه؟
سلام
خدمت شما:
آموزش بستن پورت اسپم در سرور آموزش به زبان ساده - Peach Learn (http://www.peachlearn.com/operating-system/21-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1.html)
( روش دوم )
در مرحله ی اخر 3 تا باکس وجود داره
اولی رو روی permit only قرار بدید
بعد پورت های مورد نیازتون رو اد کنید و سپس اوکی کنید و بعد هم ریستارت

پیروز باشید

isatis7t
August 20th, 2013, 16:24
بهترین راه برای بستن یک پورت اینه که سرویس مربوط به اون پورت رو شما قطع کنید.

شما یا یک سرویسی رو می خواهید اجرا کنید که پورت اون هم برای ارتباط باید باز باشه یا اگه نمیخواید که سرویس رو اجرا کنید پورتی هم باز نیست که بخواهید اون رو ببندید.
اینکه پورتی باز هست پس سرویس مربوطه در حال اجراست اگر پورت رو ببندید دیگه اجرا شدن اون سرویس هم معنی نداره.
پس سرویس رو قطع کنید بهتره.

حالا برای اینکه از پورتهای باز که مربوط به سرویس های که در حال اجرا و مورد نیاز شما هستند سو استفاده نشه راه امنیتی مختلف است که به نوع کار شما و برنامه شما باید امنیت اون رو برقرار کنید.

شرکت هایی که خدمات سرور اختصاصی یا مجازی می دهند سطوح پایینی از امنیت و فقط برای حملات و خطرات عمومی را می توانند برقرار کنند پس خودتان باید امنیت را برای سرویس خودتان طبق نیاز ها و کار هایی که می خواهید انجام دهید برقرار کنید.

madanchi11
August 22nd, 2013, 21:31
سلام

این روش تو ویندوز 2003 هم تایید میشود

http://www.webhostingtalk.ir/f14/47765/index2.html#post479507

ممنونم