PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل هنگام ایمپورت کردن دیتابیس کمک

songkadeh
August 18th, 2013, 12:50
سلام دوستان من سایتمو انتقال دادم به هاست دیگه فایلها همه رو انتقال دادم رسیدم به ایمپورت کردن دیتابیس یه دیتابیس جدید ساختم دیتابیس قبلی رو وقتی از قسمت phpmyadmin میخوام ایمپورت کنم آخراش ارور time out میده ارور زیر :Script timeout passed, if you want to finish import, please resubmit same file and import will resumeهر کار میکنم کامل ایمپورت نمیکنه همه چیز رو ایمپورت میکنم به جز انجمن رو حجم دیتابیسم 114 مگابایت هستش که 111 مگابایت رو ایمپورت میکنه تو ایمپورت انجمن مشکل پیدا میکنه این ارور رو میده چیکار کنم درست بشه؟من از نیوک 8.3 استفاده میکنم و از چند نفر سوال پرسیدم و دیدم خیلیها این مشکل را دارن تقریبا همه با این محدودیت زمانی ایمپورت دیتابیس های حجم بالا مشکل دارن یه کد بود باید تو محیط ssh میزد تا این محدودیت زمانی زیاد بشه و کامل دیتابیس ایمپورت بشه من خودم سرور ماله خودمه دسترسی هارو دارم به ssh و رسیلر دارم نمیدونم کد رو چطوری بزنم تا محدودیت زمانی ایمپورت دیتابیس تو پی اچ پی مای ادمین هاستم بره بالا ممنون میشم یکی راهنمائیم کنه اینم کدش: $cfg['ExecTimeLimit'] = 0; در ضمن آیا از خود رسیلر نمیشه این مشکل را رفع کرد؟

safeith
August 18th, 2013, 13:54
سرور که تهیه کردید به احتمال زیاد محدود حجم دانلود هم داره برای همین اگر به ssh دسترسی دارید می تونید از طریق کامند لاین هم این کار را انجام دهید ، که باید دستو زیر می تونید دیتا بیس را ایمپورت کنید
# mysql -uDATA_BASE_USERNAME -pPASSWD DATABASE_NAME < DATA_BASI_KE_MIKHAHID_UP_KONID
اگر دیتا بیستون زیپ نیست می تونید زیپ کنید و سپس از طریق phpmyadmin ایمپورت کنید

songkadeh
August 18th, 2013, 14:06
سلام داداش ممنون که جواب دادید اینو باید کجا بزنم؟ من این پوتی هست چی هست بهش میگن باز میکنمش که یه کادر سیاهه تو محیط داس تو اونجا باید بزنم؟ نمیدونم کجا باید این کد رو بزنم و چطوری؟ ممنون میشم داداش بیشتر راهنمائیم کنی.
بعد اینکه داداش از طریق رسیلر نمیتونم درستش کنم؟
و اینکه دیتابیس قبلیم تو سرور دیگست اینم رو سرور دیگس اسم دیتابیسمم که میخوام ایمپورت کنم اینه songkade_83 چطوری این دستور رو تو ssh بزنم؟!

safeith
August 18th, 2013, 14:43
آره دیگه توی putty می زنی

songkadeh
August 18th, 2013, 15:03
داداش من میخوام محدودیت زمانی ایمپورت رو بردارم این کدی که میزنم چطوری میخواد دیتابیس قبلیم که تو یه سرور دیگه بودش رو آپلود کنه تو این یکی سرور من فقط میخوام اون محدودیت زمانی تایم اوت پی اچ پی مای ادمین رو بردارم زمانش رو زیاد کنم که بتونم بعد از پی اچ پی مای ادمین دیتابیس قبلیمو روش ایمپورت کنم کامل ایمپورت بشه این کدی که میگید فکر نکنم جواب بده.

songkadeh
August 18th, 2013, 20:45
کسی نیست کمک کنه بخدا کارم خیلی لنگه.