PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نگه داشتن یک درایو در سرور

Ja3er TVHost
August 17th, 2013, 22:35
دوستان یکی از سرور مجازی های ما 2 تا هارد درایو داره توش فایل هست میخوام نگه دارمش بعد توی سرور مجازی جدید ادد ش کنم همچین چیزی امکان پذیره ؟

MagicVps.Com
August 18th, 2013, 20:08
دوستان یکی از سرور مجازی های ما 2 تا هارد درایو داره توش فایل هست میخوام نگه دارمش بعد توی سرور مجازی جدید ادد ش کنم همچین چیزی امکان پذیره ؟

ادمین سرور اگر باشدی میتونید این کار کنید یا اینکه به ادمین سورتون بگید بارتون میتونند انجام بدن یک سرور جدید میسازن و بعد اون هارد مورد نظر بهش ادد میکنند

Ja3er TVHost
August 18th, 2013, 20:09
ادمین سرور اگر باشدی میتونید این کار کنید یا اینکه به ادمین سورتون بگید بارتون میتونند انجام بدن یک سرور جدید میسازن و بعد اون هارد مورد نظر بهش ادد میکنند

ادمین سرور هستم

vdk رو روی هارد نگه دارم؟

MagicVps.Com
August 18th, 2013, 20:16
فقط اینکه حواستون باشه نزید ویپیاس اولی را بعداز ادد کردن دلیت کنید که هادر دوم هم که روی سرور اول هست دلیت میشه دیتاش اونوقت

isatis7t
August 19th, 2013, 09:27
یه ماشین جدید بسازید بعد هارد دوم ماشین قبلی رو به مسیر فایلی که ماشین جدید رو ساختین اضافه کنید.
بعد از طریق پنل ادیت ماشین مجازی جدیدتون یه هارد بهش با مسیر فایل دومی که کپی کردید رو اضافه کنید.
ماشین رو روشن کنید اگر همه چیز درست بوده باشه میتونین به هارد دسترسی داشته باشید.