PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات متفاوت !!

pasargad
March 12th, 2010, 21:49
با درود بر همه اساتید

عذرخواهی میکنم پیشاپیش اگر سوالم در انجمن بوده و من نگشتم. وقت زیادی ندارم شب عید است و متأسفانه سرم شلوغ.

واقعیت اینه که من سرور اختصاصی خریداری کردم.

چندین تا مشکل دارم :

1- عدم نصب هر گونه CMS
2- فایل .htaccess توی هر سایت قرار میگیره فربیدینگ میزنه سایت رو.

مشکلات با وردپرس:

دوتا مشکل در این سرور وجود داره برای وردپرس که به ترتیب میگم و بفرمایید که راه حلش چیه و چطوری باید رفع بشه:
1- پست هایی که ایجاد میشه به صورت اختصاصی باز نمیشه(البته توی تنظیمات قدیم سایت در یک نمایندگی هاستینگ که داشتم و مشکلی با وردپرس نداشت تنظیم کرده بودم براساس نوع نمایش آرشیو) مثلا:
پست یک به آدرس: http//mysite.com/archive/1

2- برای اینکه اعلام شده وردپرس من قدیمی است و باید به روز کنم به عنوان مدیریت اصلی سایت وقتی میزنم در یک صفحه جدید ازم اطلاعاتی رو میخواد که در سرور قبلی نمایندگی نمیخواست و اتوماتیک بود. این اطلاعات از قبیل : الف- آدرس اف تی پی . ب- شناسه . ج- رمز است.

اگر واضح نیست بفرماییدتا بیشتر توضیح بدم. اما فکر کنم برای اساتید واضح است.

برای نمونه سایت زیر رو ببینید با وردپرس است و خروجی گرفتم برای صفحه اول فقط پست ها رو بزنه :

Last Post Of Sadex888 | Sadex 888 آخرين پست هاي ارسال شده (http://sadex888.com)

اما وقتی روی هر پست کلیک کنید هیچی به هیچی.
یا این یکی میره توی سایت امادر نهایت مشکل اینجاست که روی عنوان کلیک بشه توی صفحه اختصاصی پست نمیره مثل اون چون خروجی از این هم برای صفحه اصلی سایت گرفتم.

بلاگ آموزشی شرکت خدمات پاسارگاد (http://blog.pasargadservices.com)

ارادتمند همگی شنتیا

packsaft
March 12th, 2010, 22:00
وردپرس رو منتقل کردین یا دوباره نصب کردین؟

Woshka
March 12th, 2010, 22:43
apache handle should be changed to suphp

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:41 PM ----------

در مورد وبلاگتون باید برید توی کنترل پنل وردپرس آپدیت کنید تا .htaccessv رو دوباره براتون بسازه
اگه می خوایدبراتون انجام بدم پیغام بدید

pasargad
March 13th, 2010, 20:49
وردپرس رو منتقل کردین یا دوباره نصب کردین؟

وردپرس رو منتقل کردم.

apache handle should be changed to suphp

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:41 PM ----------

در مورد وبلاگتون باید برید توی کنترل پنل وردپرس آپدیت کنید تا .htaccessv رو دوباره براتون بسازه
اگه می خوایدبراتون انجام بدم پیغام بدید

بالاخره کدام رو انجام بدم؟

هندل آپاچی رو به Suphp تغییر بدم یا اینکه به روز کنم؟

خدمتتون در پست اول عرض کردم که نمیشه به روز کرد وردپرس رو از طریق کنترل پانلش.

یه مشکل جدید که متوجه شدم اینه که مد ریرایت نصب شده اما ران نمیشه. این رو علت میتونه چی باشه؟

با سپاس از همگی

baghebahar
March 14th, 2010, 16:37
وردپرس رو منتقل کردم.

بالاخره کدام رو انجام بدم؟

هندل آپاچی رو به Suphp تغییر بدم یا اینکه به روز کنم؟

خدمتتون در پست اول عرض کردم که نمیشه به روز کرد وردپرس رو از طریق کنترل پانلش.

یه مشکل جدید که متوجه شدم اینه که مد ریرایت نصب شده اما ران نمیشه. این رو علت میتونه چی باشه؟

با سپاس از همگی

شما اپاچي را كاميل كن به جديدترين نسخه php+sql و مدهاي مورد نظر را نصب كند.در مرحله اخر كه كامپيل شد.suphp‌را On كنيد.و بعد فايل htacces را مجدد بسازيد و كد هاي wp را داخلش بريزد و Save‌ كنيد:67:

pasargad
March 20th, 2010, 10:04
درود بر شما , مشکل با مد سکوریتی بود که روی سرور نصب بود و نمی گذاشت مد ریرایت و یکسری چیزا دیگه کار بکنه حالا علت چیست خود کانفیگر بهتر میدونه چون من زیاد سر در نمیارم.

اما چیزی که هستش من آپاچی , cpanel , و ... رو به آخرین نسخه به روز کردم. اما مدها رو نمیدونم از کجا باید بگیرم , و چطور باید نصب کنم که مشکلات سرور برطرف بشه.

الان مشکلی که هنوز باقی است اینه که داخل پانل مدیریت وردپرس میشم نه میتونم به روز کنم وقتی که نسخه جدیدی میاد از طریق کنترل پانلش (ازم اطلاعات اف تی پی میخواد و وقتی میزنم هم کار نمیکنه) و نه میتونم وقتی یک قالب رو که در بخش نمایش میرم و انتخاب میکنم و میخوام ویرایش کنم قسمت هاییش رو ذخیره کنم چون دکمه ذخیره پنهان شده . یکی از دوستان میگه ایراد از وردپرس است اما من صد در صد مطمئن هستم که مشکل سرور منه.

خواهشمندم که استاتید کمک کنند سریعتر این مشکل حل بشه.

با سپاس از همگی که دارند کمک میکنند

Woshka
March 20th, 2010, 11:34
یه مدیر سرور باید کاملا بررسی کنه
با این وضع که هیچ چیز معلوم نیست نمیشه کاری برات کرد