PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور هنگام بک آپ گرفتن

goldcom
March 12th, 2010, 16:29
سلام
من می خوام از سایت ها بک آپ بگیرم که انتقال بدم ، ولی همش این ارور رو می ده
Error while backing up database pcorigin_vbull
mysqldump error output: mysqldump: Got error: 145: Table './pcorigin_vbull/threadviews' is marked as crashed and should be repaired when using LOCK TABLES

Error Compressing the backup file /home/pcorigin/backups/backup/home.tar.gz : /bin/tar: Error in writing to standard output
/bin/tar: Error is not recoverable: exiting now
و بک آپ ناقص می شه
چی کار کنم؟
ممنون می شم سریع تر جواب بدین ، سرورم امشب expired می شه

afrateam
March 12th, 2010, 18:57
فکر کنم دیتابیسی که اسمش نوشته شده باید ریپیر بشه..
مطمئن نیستم

persian.developer
March 12th, 2010, 19:06
سلام
من می خوام از سایت ها بک آپ بگیرم که انتقال بدم ، ولی همش این ارور رو می ده
Error while backing up database pcorigin_vbull
mysqldump error output: mysqldump: Got error: 145: Table './pcorigin_vbull/threadviews' is marked as crashed and should be repaired when using LOCK TABLES

Error Compressing the backup file /home/pcorigin/backups/backup/home.tar.gz : /bin/tar: Error in writing to standard output
/bin/tar: Error is not recoverable: exiting now
و بک آپ ناقص می شه
چی کار کنم؟
ممنون می شم سریع تر جواب بدین ، سرورم امشب expired می شه

دیتابیس pcorigin_vbull مشکل داره باید مشکل رو حل کنید یا از دیتابیس بصورت دستی بکآپ بگیرید و اون رو پاک کنید و دوباره بکآپ بگیرید

J4vad
April 19th, 2010, 08:56
دیتابیس pcorigin_vbull مشکل داره باید مشکل رو حل کنید یا از دیتابیس بصورت دستی بکآپ بگیرید و اون رو پاک کنید و دوباره بکآپ بگیرید

تایید میشه ، فقط بهتون بگم این مشکل به دلیل استفاده از Optimize Mysql DB در اسکریپت ELS به وجود می آید دوستان دیگر هم استفاده نکنند که DB هاتون می پره ...

برای بنده این مشکل پیش اومد و با Mysqldumper بکاپ تهیه کردم .

موفق باشید .