PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوکیشن ایران از کجا تهیه کنم ؟

loginvps.com
August 16th, 2013, 09:47
سلام

نیاز سرور بصورت کلو (اقساطی) از ایران داشتم

پیشنهاد دوستان کدام دیتا سنتر هست ؟

*افرانت و تبیان مد نظر خودم هست

باید از سایت های این شرکت ها تهیه کرد ؟ دوستان تجربه ای در این زمینه داره راهنمایی کنه

با تشکر

RoobinaServer
August 16th, 2013, 10:13
سلام

نیاز سرور بصورت کلو (اقساطی) از ایران داشتم

پیشنهاد دوستان کدام دیتا سنتر هست ؟

*افرانت و تبیان مد نظر خودم هست

باید از سایت های این شرکت ها تهیه کرد ؟ دوستان تجربه ای در این زمینه داره راهنمایی کنه

با تشکر

سلام

دیتاسنتر که اقساطی نمیده باید از واسط ها تهیه کنید.

افرانت ارزانتر هست .

تبیان خیلی گرانتر.

برای شروع بهتره افرانت شروع کنید.

اگره م تجربه کار با دیتاسنتر ایران ندارید و نمیخواهید ضرر کنید اولش زیاد مستقیم فعلا کار نکنید تا راه بیفتید.

اینجا هم بخش فروش هست و همه میان آفر بارونتون میکنند جای راهنمایی :ی

یا حق

speedy
August 16th, 2013, 10:44
سلام
افرانت100GB BW
3IP
150، ماهانه برای هر یونیت

tel : 09127401196

SixthElement
August 17th, 2013, 03:19
سلام.
سلام به همه دوستان عزیز.

حدوداً 2 ماه پیش برای راه انداختن یک پروژه سرورهای خیلی پر قدرتی خریداری کردیم و در یکی از مرکز داده های تهران co-locate کردیم. خوشبختانه علاوه بر اینکه سرویس ارائه شده خیلی خوب بود ، بیشتر از 80 درصد منابع سرورها آزاد موند که میتونم 32 گیگا بایت رم و حد اقل 16 هسته آزاد 2.4 گیگا هرتزی 12مگ کش cpu رو مثال بزنم. شاید البته روی خرید سخت افزار بیش از حد مته به خشخاش گذاشتیم . مثلاً تمام هارد ها رو sas 15k گرفتیم و هر چی میشد سوخت موشک سرور رو زیاد گرفتیم.

با توجه به شرایطی که گفتم و با توجه به اینکه شرکت ما خصوصی هست به صرفه هست از باقی منابع آزاد به عنوان vps یا سرویس هاستینگ داخلی استفاده بشه. لازمه بگم همین الان 5.1 vmware esxi و vcenter server و باقی مخلفاتش روی سرور نصب و بهینه شده و قابلیت ارائه همه جور سرویس لینوکس و ویندوز هست. البته هیچکدوم از ما دانش فنی نگهداری و امن کردن سرور لینوکس رو نداریم و فقط ویندوزی هستیم. در ضمن ip آزاد هم به اندازه کافی داریم. هزینه مرکز داده هم تا یک سال پیش پرداخت شده.

اگر به کارتون میاد میتونم با قیمت خیلی خوب سرویس مورد نیاز رو در اختیارتون بگذارم. اگر مایل بودید با من تماس بگیرید.
09121235885
پایدار باشید.

loginvps.com
August 17th, 2013, 06:13
سلام
افرانت100GB BW
3IP
150، ماهانه برای هر یونیت

tel : 09127401196

سلام.
سلام به همه دوستان عزیز.

حدوداً 2 ماه پیش برای راه انداختن یک پروژه سرورهای خیلی پر قدرتی خریداری کردیم و در یکی از مرکز داده های تهران co-locate کردیم. خوشبختانه علاوه بر اینکه سرویس ارائه شده خیلی خوب بود ، بیشتر از 80 درصد منابع سرورها آزاد موند که میتونم 32 گیگا بایت رم و حد اقل 16 هسته آزاد 2.4 گیگا هرتزی 12مگ کش cpu رو مثال بزنم. شاید البته روی خرید سخت افزار بیش از حد مته به خشخاش گذاشتیم . مثلاً تمام هارد ها رو sas 15k گرفتیم و هر چی میشد سوخت موشک سرور رو زیاد گرفتیم.

با توجه به شرایطی که گفتم و با توجه به اینکه شرکت ما خصوصی هست به صرفه هست از باقی منابع آزاد به عنوان vps یا سرویس هاستینگ داخلی استفاده بشه. لازمه بگم همین الان 5.1 vmware esxi و vcenter server و باقی مخلفاتش روی سرور نصب و بهینه شده و قابلیت ارائه همه جور سرویس لینوکس و ویندوز هست. البته هیچکدوم از ما دانش فنی نگهداری و امن کردن سرور لینوکس رو نداریم و فقط ویندوزی هستیم. در ضمن ip آزاد هم به اندازه کافی داریم. هزینه مرکز داده هم تا یک سال پیش پرداخت شده.

اگر به کارتون میاد میتونم با قیمت خیلی خوب سرویس مورد نیاز رو در اختیارتون بگذارم. اگر مایل بودید با من تماس بگیرید.
09121235885
پایدار باشید.

تشکر از آفرهای شما ولی بنده فقط و فقط راهنمایی خواستم :53:

از دوستان عزیزی که میتونه راهنمایی کنه در مورد قیمتها موقعیت ها و نحوه خرید سرور ایران راهنمایی کنه

تشکر پیشاپیش از راهنمایی شما

spark3r
August 17th, 2013, 07:59
با سلام
من هم به شما افرانت رو پینشهاد می کنم. تیم فنی خوبی داره.
در کل من راضی هستم.

loginvps.com
August 17th, 2013, 09:24
با سلام
من هم به شما افرانت رو پینشهاد می کنم. تیم فنی خوبی داره.
در کل من راضی هستم.

با توجه به صحبتها و تجربه شما دوستان تصمیم بر این شد کلو را از این سرکت تهیه کنم .

سوالی دیگری که هست پیشنهاد می دهید سخت افزار رو از چه شرکتی تهیه کنم ؟

RoobinaServer
August 17th, 2013, 14:32
با توجه به صحبتها و تجربه شما دوستان تصمیم بر این شد کلو را از این سرکت تهیه کنم .

سوالی دیگری که هست پیشنهاد می دهید سخت افزار رو از چه شرکتی تهیه کنم ؟

در مورد سخت افزار سوپرمایکرو اگر خواستید در خدمت هستیم.

به mgp.co.ir و amirfateh هم میتوانید مراجعه کنید برای تهیه سخت افزار در ایران.

یا حق

speedy
August 17th, 2013, 23:14
تشکر از آفرهای شما ولی بنده فقط و فقط راهنمایی خواستم :53:

از دوستان عزیزی که میتونه راهنمایی کنه در مورد قیمتها موقعیت ها و نحوه خرید سرور ایران راهنمایی کنه

تشکر پیشاپیش از راهنمایی شما
اگه آشنا دارید از دبی بیارید ارزونتر ر میاد .سرو فروش توی ایران کمه و 1-2 سورس بیشتر نداره
چه قطعات میخواید و چه بودجه ای دارید؟

loginvps.com
August 18th, 2013, 02:21
اگه آشنا دارید از دبی بیارید ارزونتر ر میاد .سرو فروش توی ایران کمه و 1-2 سورس بیشتر نداره
چه قطعات میخواید و چه بودجه ای دارید؟

شهر ما مهد ترانزیت ایران هست :71:

میخواستم پیشنهادی ها را ببینم و اگر لازم بود بصورت کاستوم شده تهیه کنم .

supermicro را زیاد توصیه نکردند ولی اگر امکان دارد جناب RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/43051/) عزیز آفر خودتونو اینجا بگذارید

RoobinaServer
August 18th, 2013, 02:33
شهر ما مهد ترانزیت ایران هست

:71:

supermicro را زیاد توصیه نکردند ولی اگر امکان دارد جناب RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/43051/) عزیز آفر خودتونو اینجا بگذارید

آفر چی ؟ سخت افزار هست .

شما سخت افزارتون را مشخص کنید چه مشخصاتی مورد نیاز هست ، قیمت بگیرید خریدتون قطعی شد تماس بگیرید قبل ساعت 12 ظهر یا تیکت کنید واحد مالی از انبار قیمت روز گرفته میشود براتون بعد مقایسه کنید قیمت ها را.
خدمات میزبانی وب و سرور روبینا سرور ((هاستینگ سجادیه)) (http://www.Roobinaserver.ir)

یا حق

hadi_am
August 18th, 2013, 10:16

کی سوپر میکرو رو توصیه نکرده؟؟؟

کیسای سوپر میکرو خیلی عالین...

در ضمن شما که میخواید سخت افزار بخرید خوب تحقیق کنید و این که میگن 1-2 شرکت بیشتر سرور نمیفروشن اشتباهه...

اگه وقت کردید برید از تهران خودتون خرید کنید ما خودمون همین کارو کردیم چیزی بیشتر از 100 فروشنده تو تهران هستش هر کی هم قیمت جداگانه ای ارائه میده و البته تخفیفات جالبی هم میدن بیشترشون اگه هم نمیتونید خودتون برید و خرید کنید از واسطایی مثل آقای سجادیه که مطمئن هستند خرید کنید و یادتون باشه اگه برای مجازی سازی میخواید اول دنبال آی پی باشید که دچار دردسر نشید چون واقعا اذیت میشید.

الان خود ما تو افرانت کولو انجام دادیم ولی با زور 20 تا آی پی دادن خودمون مجبور شدیم یه /24 بخریم...

و یه مورد دیگه هم که هست اگه میخواید پهنای باندتون رو کنترل کنید حتما یه روتر میکروتیک 645 یا بالاتر بخرید تا مدیریت پهنای باند راحت باشه احیانا آی پی هم خواستید تهیه کنید رو همین روتر به راحتی میتونید روت کنید...

اگه بازم راهنمایی خواستید تو یاهو هستم سوالی بود اینجا هم جوابتون رو میدم...

یا حق

RoobinaServer
August 18th, 2013, 10:41
کی سوپر میکرو رو توصیه نکرده؟؟؟

کیسای سوپر میکرو خیلی عالین...

در ضمن شما که میخواید سخت افزار بخرید خوب تحقیق کنید و این که میگن 1-2 شرکت بیشتر سرور نمیفروشن اشتباهه...

اگه وقت کردید برید از تهران خودتون خرید کنید ما خودمون همین کارو کردیم چیزی بیشتر از 100 فروشنده تو تهران هستش هر کی هم قیمت جداگانه ای ارائه میده و البته تخفیفات جالبی هم میدن بیشترشون اگه هم نمیتونید خودتون برید و خرید کنید از واسطایی مثل آقای سجادیه که مطمئن هستند خرید کنید و یادتون باشه اگه برای مجازی سازی میخواید اول دنبال آی پی باشید که دچار دردسر نشید چون واقعا اذیت میشید.

الان خود ما تو افرانت کولو انجام دادیم ولی با زور 20 تا آی پی دادن خودمون مجبور شدیم یه /24 بخریم...

و یه مورد دیگه هم که هست اگه میخواید پهنای باندتون رو کنترل کنید حتما یه روتر میکروتیک 645 یا بالاتر بخرید تا مدیریت پهنای باند راحت باشه احیانا آی پی هم خواستید تهیه کنید رو همین روتر به راحتی میتونید روت کنید...

اگه بازم راهنمایی خواستید تو یاهو هستم سوالی بود اینجا هم جوابتون رو میدم...

یا حق

با سلام

جناب امیری واسط ذکر کردید خواستم اصلاح کنم حرفتون را.

تمام فروشنده های ایران واسط بین شرکت سوپرمایکرو و خریداران ایرانی هستند.

سرورها هم مستقیم از طریق شرکت سوپرمایکرو با گارانتی خود روبینا سرور در ایران ارائه میشود نه از طریق شخص ایرانی در ایران.

یا حق

amirfateh
August 18th, 2013, 10:51
باسلام،
ابتدا از همکار گرامی جناب سجادیه ممنون هستم که ما رو معرفی کردند
دوست خوبم ما هم در زمینه تامین سخت افزار هم اجاره فضا می تونیم در خدمت شما باشیم و در حد توان راهنمایی تون کنیم البته خود جناب سجادیه هم توانمند هستند
ترجیحا برای صحبت های بیشتر تماس بگیرید
همچنین در خورد سرور باید مشخصات فنی دقیق را اعلام کنید تا امکان برآورد هزینه میسر شود

منتظر تماس شما هستیم
باتشکر،
فاتح

speedy
August 18th, 2013, 14:31

برای همین پیشنهاد دادم از دبی و امارات بیارید

ببخشید اگه منظورتون من هستم ، من گفتم 1-2 تا سورس یعنی وارد کننده