PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور بعضي از دوستان با سرعت بالاي 10مگ دانلود ميكنند؟؟؟

ehsanriahi
August 16th, 2013, 06:11
چند روز پيش داشتم تو خود همين فروم ميچرخيدم چشمم به چيزاي جالبي خورد كه دوستان سفارشات دانلود ميگرفتند و حتي نوشته بودند تا هفته اي 16ترا هم دانلود ميكنند...!!!!!!!!!!!!!!
ميخواستم بدونم اينا چطوري همچين كاري رو انجام ميدن؟؟؟خارج از كشورن؟شركت هاستينگ دارن؟كافي نتي چيزي...آخه چطوري امكان داره؟؟؟
كسي ميدونه؟اگه ميدونه مارو هم در جريان كار قرار بده...ممنونhttp://f3.ptcdn.org/images/smilies2/smilingsmiley.gif

TukaNet
August 16th, 2013, 12:19
از طریق ماهـواره ...

alidini
August 16th, 2013, 12:31
بله همونطور که
TukaNet (http://www.webhostingtalk.ir/member/488/) عزیز فر مودند از طریق نت ماهواره ای میتونن دانلود هارو انجام بدن البته فقط دانلود میتونن بکنن

ehsanriahi
August 16th, 2013, 16:05
خب من چطوري اينترنت ماهواره اي داشته باشم؟؟؟هزينش چقدر درمياد؟

delta
August 16th, 2013, 16:15
خب من چطوري اينترنت ماهواره اي داشته باشم؟؟؟هزينش چقدر درمياد؟

مشکل هزینش نیست برادر.. زیر 500 هزار تومان میتونی بهترین d v رو بگیری با یک اکانت دانلود!! و از سر هر ماه با 200 تومان اکانت دانلود فضایی بخری.. منتهی مشکل اصلی برادران بالایی هستند که با کوچکترین اشتباه شما با تیم ویژه وارد منزل شما خواهند شد و تیراندازی و دودزا و... ( این قسمتش اکشن بود) :x ... استفاده از اینترنت م جرم سنگینی داره.چون فقط نمیخواهید بشینید ببینید که بلکه میخواهید ازش پول در بیارید و مخابرات رو دور بزنید که نه مخابرات نه صاحب بچه میزاره از گلوی شماچیز ارزان پایین بیایید...8-| علتشم اینه اگر قرار باشه هر کی یکدونه از اینا رو داشته باشه adsl های آشغالی رو کی پس میاد بخره؟

البته قانونیشم میتونی تهیه کنی که مخابرات بهت اجازه بده که صدالبته باید شرکت فضایی داشته باشید و هزینه و مجوزش فضایی خواهد بود!!

ULTRAWEB
August 16th, 2013, 16:36
مشکل هزینش نیست برادر.. زیر 500 هزار تومان میتونی بهترین d v رو بگیری با یک اکانت دانلود!! و از سر هر ماه با 200 تومان اکانت دانلود فضایی بخری.. منتهی مشکل اصلی برادران بالایی هستند که با کوچکترین اشتباه شما با تیم ویژه وارد منزل شما خواهند شد و تیراندازی و دودزا و... ( این قسمتش اکشن بود) :x ... استفاده از اینترنت م جرم سنگینی داره.چون فقط نمیخواهید بشینید ببینید که بلکه میخواهید ازش پول در بیارید و مخابرات رو دور بزنید که نه مخابرات نه صاحب بچه میزاره از گلوی شماچیز ارزان پایین بیایید...8-| علتشم اینه اگر قرار باشه هر کی یکدونه از اینا رو داشته باشه adsl های آشغالی رو کی پس میاد بخره؟

البته قانونیشم میتونی تهیه کنی که مخابرات بهت اجازه بده که صدالبته باید شرکت فضایی داشته باشید و هزینه و مجوزش فضایی خواهد بود!!
میشناسی یکی با 200تومن بده من میخوام !مفته هزینش دردسرشم پای خودم

delta
August 16th, 2013, 18:03
میشناسی یکی با 200تومن بده من میخوام !مفته هزینش دردسرشم پای خودم

نوشتم 200 تومان ماهانه اکانتش هست نه خودش و دستگاه و... دقت کنید..اینجا هم صحبت راجب این چیزا ممنوع است.شما هم یک زحمت بدید یک سرچی بزنید گوگل سایتهای بزرگ و انجمن های بزرگ دانلود آفلاین و.. هست که تشریف ببرید توش انواع اکانتا رو میفروشند..

ULTRAWEB
August 16th, 2013, 18:19
نوشتم 200 تومان ماهانه اکانتش هست نه خودش و دستگاه و... دقت کنید..اینجا هم صحبت راجب این چیزا ممنوع است.شما هم یک زحمت بدید یک سرچی بزنید گوگل سایتهای بزرگ و انجمن های بزرگ دانلود آفلاین و.. هست که تشریف ببرید توش انواع اکانتا رو میفروشند..

منم خودش رو گفتتم نه دستگاه رو! فروشنده رو برام پست خصوصی کن سر
چ بلد نیستم اگر سراغ داری

alidini
August 17th, 2013, 11:14
یه سوال دارم مگه وقتی فقط دریافت باشه هم میتونن شناسایی کنن ؟؟
آخه من شنیده بودم وقتی سند رو هم درست کنی میتونن شناساییی کنن و گیر میدن

samaras
August 17th, 2013, 11:30
داشتن دایره زنگی خودش جرمه دیگه چه برسه به این که باش بخای ارسال و دریافت هم داشته باشی

سیدرضا بازیار
October 3rd, 2013, 23:52
با کوچکترین اشتباه شما با تیم ویژه وارد منزل شما خواهند شد و تیراندازی و دودزا و... ( این قسمتش اکشن بود) :x ... استفاده از اینترنت م جرم سنگینی داره.

یکی از دوستان من 3 ساله داره از اینترنت آفل\ین استفاده میکنه. اما هنوز صدای تیر اندازی، انفجار ، دودزا و... از خونه اونا بیرون نیومده
البته میگه که رایگانه
به نقل از دوستم: هر شب 40 گیگ فایل میاد روی سیستم شما که به درد نمیخوره. شما نمیتونید چیزی رو که خودتون دوست دارید دانلود کنید...!