PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نویسنده سایت

mela1
August 15th, 2013, 16:51
سلام.من قبلا در سایت های سیب دانلود , اندرویدینا , الماس موبایل و سایت دانلود بازی (http://www.appdownload.ir/) وچند تا سایت دیگه کار کردم.پست هام تماما اختصاصی می باشد.قیمت را هم خودتون پیشنهاد کنید.

makh000f
August 18th, 2013, 15:55
با من در تماس باشید

makh000f
August 18th, 2013, 15:56
پیام بده به من

SniTomb
August 21st, 2013, 01:30
پیام خصوصی بدید برای نویسندگی در وبسایت عاشقانه به نویسنده نیاز دارم

navid2zp
August 21st, 2013, 09:57
با سلام
برای یک وبسایت دانلود نیاز به نویسنده داریم
تعداد پست بالا
اختصاصی
در صورتی که هنوز وقت دارید ای دی خودتون رو برای من ارسال کنید

mela1
September 23rd, 2013, 01:53
سلام ایمیل من all.driver@yahoo.com هست و آی دی من هم all.driver هست. در خدمتم.

SniTomb
September 23rd, 2013, 15:02
درود جناب

تعرفه های هر نوع پست که قرار میدید رو بفرمایید

abartazeha
September 27th, 2013, 15:41
سلام دوستان
حدودا دو سه ماهه که مجله اینترنتی رو تاسیس کردم و بیش از 4000 پست در این مدت قرار دادم
و برای ارتقای رتبش تو گوگلم هزینه کردم و الان بیش از 4000 مطلب ایندکس شده دارم.

اینم آدرس سایته : مجله ابرتازه ها (http://abartazeha.ir)

با این تفاسیر حالا به فکر توسعه ی سایت هستم و از همه ی دوستانی که به نویسندگی علاقه دارن و به فکر در آمد هستن
پیشنهاد همکاری میدم.
دوستانی که تمایل به همکاری دارن باید به وردپرس و تنظیمات سئو آشنا باشن و در یکی از زمینه های زیر مطلب بنویسن.

اخبار روز - سرگرمی - اس ام اس - علمی - تکنولوژی - دانلود - مد و لباس - پزشکی - فرهنگ و هنر و ....

هزینه دریافتی برای هر مطلب هم به دو روش محاسبه میشه و هر کدوم برای شما به صرفه تر باشه رو می تونید انتخاب کنید.

1- 50 تا 450 تومن برای هر پست که شما بعد از ارسال نمونه کار و مشاهده کیفیت پستها از میزان دقیق هر پست مطلع میشین.

2 - به ازای هر بازدیدی که از مطلب شما صورت بگیره مبلغی رو دریافت میکنید. محاسبه این روش هم به این صورته که شما مطلبی رو در سایت قرار میدین و تا سه روز به ازای بازدیدکننده هایی که از اون پست حاصل بشه ، 8 ریال کسب میکنید. مثلا اگر در مدت سه روز 5000 بازدید از مطلب شما صورت بگیره ، بنده 4000 تومان به حساب شما واریز میکنم.

در ضمن مطالب باید به روز باشن و حتی الامکان توسط خودتون نوشته شده یا ترجمه شده باشه و باید حداقل یه عکس برای هر مطلب در نظر بگیرین. شما در هر زمینه ای میتونید مطلب بذارین و درامد داشته باشین.
با تشکر
مدیر مجله ابرتازه ها

hamedetz
October 12th, 2013, 13:30
سلام
من هم برای 3 سایت (انلود کتاب و اندروید و شارژ ) نیاز به یک نویسنده فعال دارم
ممنون میشم اگه با من در تماس باشید
h.emtiaz72@yahoo.com

rodfile.ir
October 12th, 2013, 15:03
سلام دوستان
حدودا دو سه ماهه که مجله اینترنتی رو تاسیس کردم و بیش از 4000 پست در این مدت قرار دادم
و برای ارتقای رتبش تو گوگلم هزینه کردم و الان بیش از 4000 مطلب ایندکس شده دارم.

اینم آدرس سایته : مجله ابرتازه ها (http://abartazeha.ir)

با این تفاسیر حالا به فکر توسعه ی سایت هستم و از همه ی دوستانی که به نویسندگی علاقه دارن و به فکر در آمد هستن
پیشنهاد همکاری میدم.
دوستانی که تمایل به همکاری دارن باید به وردپرس و تنظیمات سئو آشنا باشن و در یکی از زمینه های زیر مطلب بنویسن.

اخبار روز - سرگرمی - اس ام اس - علمی - تکنولوژی - دانلود - مد و لباس - پزشکی - فرهنگ و هنر و ....

هزینه دریافتی برای هر مطلب هم به دو روش محاسبه میشه و هر کدوم برای شما به صرفه تر باشه رو می تونید انتخاب کنید.

1- 50 تا 450 تومن برای هر پست که شما بعد از ارسال نمونه کار و مشاهده کیفیت پستها از میزان دقیق هر پست مطلع میشین.

2 - به ازای هر بازدیدی که از مطلب شما صورت بگیره مبلغی رو دریافت میکنید. محاسبه این روش هم به این صورته که شما مطلبی رو در سایت قرار میدین و تا سه روز به ازای بازدیدکننده هایی که از اون پست حاصل بشه ، 8 ریال کسب میکنید. مثلا اگر در مدت سه روز 5000 بازدید از مطلب شما صورت بگیره ، بنده 4000 تومان به حساب شما واریز میکنم.

در ضمن مطالب باید به روز باشن و حتی الامکان توسط خودتون نوشته شده یا ترجمه شده باشه و باید حداقل یه عکس برای هر مطلب در نظر بگیرین. شما در هر زمینه ای میتونید مطلب بذارین و درامد داشته باشین.
با تشکر
مدیر مجله ابرتازه ها

یه مقدار زیادی به نفع خودتون نگرفتید؟
مطلب اختصاصی باشه، ترجمه شده باشه و بروز هم باشه |:

الهام بانو
January 6th, 2014, 00:37
سلام دوستان بنده نويسندهه سايت حرفه اي هستم و بخش ترجمه هم كار ميكنم حدود 3 سال سابقه كار در يكي از سايت هاي معتبر رو دارم اگر كسي قيمت مناسب بده در خدمتن منتها با ورد پرس خيلي قبل كار كردم نياز دارم يه كم در مورد موارد دلخواهتون كه بايد روش كار بشه برام توضيح بديد نمونه كار هم تا دلتون بخواد دارم توي همه زمينه ها سرگرمي ع علمي ، آرايشي ، زيبايي ......
ebanoo2013@@yahoo.com

Mr.Te0
January 6th, 2014, 00:58
سلام دوستان بنده نويسندهه سايت حرفه اي هستم و بخش ترجمه هم كار ميكنم حدود 3 سال سابقه كار در يكي از سايت هاي معتبر رو دارم اگر كسي قيمت مناسب بده در خدمتن منتها با ورد پرس خيلي قبل كار كردم نياز دارم يه كم در مورد موارد دلخواهتون كه بايد روش كار بشه برام توضيح بديد نمونه كار هم تا دلتون بخواد دارم توي همه زمينه ها سرگرمي ع علمي ، آرايشي ، زيبايي ......
ebanoo2013@@yahoo.com

رزومه کاریتون رو پ.خ کنید.

wit_b_wit
January 26th, 2014, 19:56
سلام به یک نویسنده نیاز دارم در سایت انتی ویروس مطالب جدید و بروز باشه و با سئو هم اشنایی داشته باشه
قیمت پ خ شود لطفا

PersianSkyTeam
January 26th, 2014, 20:08
سلام به یک نویسنده جهت سایت دانلود با موضوع فقط نرم افزار و گیم نیازمندیم. سیستم : وردپرس حقوق ماهیانه در قبال 90 پست در ماه 41 هزار تومان است. اگه کسی دید که براش می صرفه لطفا پ.خ بدید.