PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درمورد تغییر قیمت محصولات whmcs

amirhoseyn
August 15th, 2013, 15:22
سلام وق بخیر
دوستان میخواستم قیمت های محصولاتمو افزایش بدم اگر اینکارو کنم کاربرای قدیمم فاکتور تمدیدشون با قیمت جدید ایجاد میشه یا همون قیمت قبلی
؟

sitetheme
August 15th, 2013, 15:36
سلام وق بخیر
دوستان میخواستم قیمت های محصولاتمو افزایش بدم اگر اینکارو کنم کاربرای قدیمم فاکتور تمدیدشون با قیمت جدید ایجاد میشه یا همون قیمت قبلی
؟

سلام عزیز به نظرم باید فاکتور مشتری های قبلیتون رو دستی تغییر بدید

amirhoseyn
August 15th, 2013, 16:23
سلام عزیز به نظرم باید فاکتور مشتری های قبلیتون رو دستی تغییر بدید

برای 500 تا مشتری فک کنم کاره منطقی ای نیست

sitetheme
August 15th, 2013, 16:57
برای 500 تا مشتری فک کنم کاره منطقی ای نیست

اگه روش دیگه ای پیدا کردید خوشحال میشم به من هم معرفی کنید

amirhoseyn
August 15th, 2013, 17:38
اگه روش دیگه ای پیدا کردید خوشحال میشم به من هم معرفی کنید

نظر شما این روش بود شاید دوستان روشه دیگه ای داشته باشند

موفق باشید

abbas141
August 15th, 2013, 21:58
سلام وق بخیر
؟
با سلام و احترام
دوست عزیز من تست کردم توی قیمت فاکتور محصولات مشتریان فعلی تان اختلالی به وجود نمی اید.
اگر مشتری شما سرویسی را 20هزار تومان خریداری کرده باشد و شما الان قیمت سرویس را 25هزار تومان کنید برای مشتری شما همان 20هزار تومان فاکتور می گردد و سیستم whmcsبه صورت خودار قیمت جدید را برای فاکتور اعمال نمی کند.
موفق باشید

Warez-Host.IR
August 15th, 2013, 22:00
سلام وق بخیر
؟

سلام
خیر با افزایش قیمت سرویس , هزینه ماهیانه سرویس کاربران قدیم تغییر نخواهد کرد
برای تغییر هزینه سرویس کاربران قدیم باید مطابق لینک زیر اقدام کنید :
http://www.webhostingtalk.ir/f177/39425/

موفق باشید