PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست سرور مجازی برای سرور های گیم

hplndhk
August 15th, 2013, 10:07
با سلام خدمت کاربران

ذوستان من مدتی است که شروع به فروش سرور گیم کرده ام ماه گذشته از پارس انلاین خریدم که کلی ضرر کردم به دلیل مشکلات زیادی که داشت

این ماه میخوام از یک دیتا سنتر خوب وی پی اس ایران بگیرم فکر کنم بیشترتون بدونید 3 تا سرور گیم یه چیزی حدود 350 گیگ پهنای باند میخواد برای همین تصمیم گرفتم سرور مجازی نا محدود یا با پهنای باند بالا بخرم

از دوستانی که سرور محازی می فروشن خواهش میکنم که کمکم کنن

مشخصات سرور مورد نیاز :

Ram: 2
HDD:20
BW : 350 ya namahdood
CPU: 2Core

رو بستر اینترنت

Milad-H
August 15th, 2013, 10:16
با سلام خدمت کاربران

ذوستان من مدتی است که شروع به فروش سرور گیم کرده ام ماه گذشته از پارس انلاین خریدم که کلی ضرر کردم به دلیل مشکلات زیادی که داشت

این ماه میخوام از یک دیتا سنتر خوب وی پی اس بگیرم فکر کنم بیشترتون بدونید 3 تا سرور گیم یه چیزی حدود 350 گیگ پهنای باند میخواد برای همین تصمیم گرفتم سرور مجازی نا محدود یا با پهنای باند بالا بخرم

مشخصات سرور مورد نیاز :

رو بستر اینترنت
با سلام، سرور های مجازی آلمان ما در دیتاسنتر متفاوت با پینگ تایم عالی موجود است
در صورت نیاز به تست ای پی و پینگ با بنده تماس بگیرید

RoobinaServer
August 15th, 2013, 11:20
با سلام خدمت کاربران

این ماه میخوام از یک دیتا سنتر خوب وی پی اس ایران بگیرم فکر کنم بیشترتون بدونید 3 تا سرور گیم یه چیزی حدود 350 گیگ پهنای باند میخواد برای همین تصمیم گرفتم سرور مجازی نا محدود یا با پهنای باند بالا بخرم

مشخصات سرور مورد نیاز :

رو بستر اینترنت

با سلام

احتمالا به خاطر نامحدود بودن هم باید کلی ضرر کنید.

چون نامحدود وجود نداره.

از ایران محدود خواستید در خدمتیم.

یا حق

novinline
August 15th, 2013, 13:15
سلام

سرور با کیفیت ایران
سرور مجازی ایران | شرکت سرور پردازان اسیا ارائه دهنده سرور های اختصاصی و مجازی (http://novinline.com/?p=245)

با ما مکاتبه کنید