PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظرتون ارزششو داشته که تا الان برای نت وقت گذاشتید؟

mihoserver
August 14th, 2013, 20:19
سلام دوستان
خیلی از ماها هستیم چندین ماه و چندین ساله داریم تو نت فعالیت میکنیم . هر کسی به یه طریقی . یکی فروش هاست یکی طراحی و ....
به نظرتون ارزششو داشته اینهمه وقت براش گذاشتین؟
مخصوصا اونایی که از صبح تا شب پای نت هستن
آیا تو یه جای دیگه خارج از نت فعالیت میکردین بهتر نبود؟
خیلی دوس دارم نظرات دیگران رو بدونم . چون خودم بعد از 4 سال فعالیت تو نت دیگه خسته شدم و میخوام برم کنار

iranistar
August 14th, 2013, 21:11
والا
من خیلی ساله کارم توی اینترنته
ولی زیاد سودی ازش نداشتم
ولی هنوز خسته نشدم و مثل قبل بهش علاقه دارم

haftsepehr
August 15th, 2013, 12:06
اگر با برنامه باشد و کمی سرمایه سودی خوبی برداشت خواهید کرد .
برای ما ارزش داشته.

amirhoseyn
August 15th, 2013, 12:18
من که نه اصلا

Mohammad_reza
August 15th, 2013, 12:28
شما الان بکشید کنار در آینده خودتون ضرر می کنید چون به زودی همه چیز اینترنتی میشه !

Saati
August 15th, 2013, 12:37
برای من که نه ، ارزششو نداشته ! 8-|

mehrshad.ho
August 15th, 2013, 12:51
برای ما ارزش داشته و به زودی سرمایه گذاری بیشتری روی اینترنت می کنیم

derakhti
August 15th, 2013, 17:19
من 4 ساله مدیر سایتم

راستشو بخوای از یه کل کل دبیرستان شروع شد
اولین وبلاگ درست کردم به جایی رسیدم که تگ میزاشتم بازدید رو میترکوندم و آخر دهن همکلاسیمو سرویس کردم بعد زدم تو خط سایت بعد از دو هفته توی هاست رایگان وردپرس درست کردم بعد هم سایت درست شد

حدود 2 سال درجا زدم . 1 سال تخصص توی مطالب و عنوان و افزایش بازدید به دست آوردم و الان هم تازه فهمیدم اینترنت دست کیه

هر سایتی که مطلبش تک بازدیدش بیشتر اینو تجربه کردم با یک وبلاگ با 25 تا مطلب روزانه نزدیک به 400 تا بازدید داشتم چون زدم به خال الانم دارم از سایتم پول در میارم بدجور حالا نمیگم سایتم چیه ؟ ریا میشه :71:
هههه
هر کس هدف داشت به جایی میرسه نداشت دلش خوشه

موفق باشید ...

p30cloud
August 15th, 2013, 17:24
سلام
به نظر بنده چه در اینترنت و چه خارج از اون اگر انگیزه و پشتکار داشته باشید موفقید
نمیخوام بگم تا الان عالی بوده اما بدم نبوده!

موفق باشید

sarinoo
August 15th, 2013, 17:27
استارتر عزیز
نا امید نشو
پایان شب سیه سپید است و راز موفقیت دوام آوردن است.

amirhoseyn
August 15th, 2013, 17:36
سلام دوستان
خیلی از ماها هستیم چندین ماه و چندین ساله داریم تو نت فعالیت میکنیم . هر کسی به یه طریقی . یکی فروش هاست یکی طراحی و ....
به نظرتون ارزششو داشته اینهمه وقت براش گذاشتین؟
مخصوصا اونایی که از صبح تا شب پای نت هستن
آیا تو یه جای دیگه خارج از نت فعالیت میکردین بهتر نبود؟
خیلی دوس دارم نظرات دیگران رو بدونم . چون خودم بعد از 4 سال فعالیت تو نت دیگه خسته شدم و میخوام برم کنار

تو امضای یکی از بچه ها نوشته بود "آنقدر شکت میخورم تا راه شکست دادن را بیاموزم" نا امید نشو اگه ضرر کردی

medianet
August 15th, 2013, 18:04
بستگی داره دوست عزیز
من موقعی که وارد نت شدم زیاد نیمدونستم
الان از همه لحاظ پیشرفت کردم چه از نظر قدرت فروش ؛ مدیریت سرور ؛ هاستینگ ، طراحی سایت ؛ تا حدود زیادی برنامه نویسی
با وجود اینکه رشته ی خودم با هیچ کدوم ربطی نداره اما علاقه ی خیلی زیادی دارم
امید دارم که تا برم جلو پیشرفت کنم و خواهم کرد چون علاقه دارم و دارم لذت میبرم
هیچ چیزی نیمتونه مثل علاقه و لذت و استعداد باعث پیشرفت آدم بشه
درامدم خوبه بد نیست

ertebat7
August 15th, 2013, 18:12
ببینید دوست عزیز
یکی از دوستان پاسخ زیبایی داد الان شما ببینید در همین دو سال اخیر خیلی از کمپانی های فروش دستگاههای دیجیتال موبایل وحتی مواد غذایی هم اون شکل سنتی فروش از طریق مغازه را دارند کنار می گذاریند به صورت فروشگاههای اینترنتی در اومده اند خب با این روند سریع چه بسا در کمتر از اون چیزی که فکرش را می کنیم
این شکل سنتی مغازه ها حداقل تا 70 تا 80 درصد جای خودشون را به فروشگاههای اینترنتی بدهند
الان فروشگاههایی ایجاد شده که مایحتاج عادی مردم حتی چایی برنج و... را داره از طریق سفارش اینترنتی به فروش می رسونه
ایا فکر نمی کنید این وقت را به زودی همه باید برای اینترنت بگذارند؟
حالا به نظرتون سرمایه گذاری در اینترنت در اینده بیشتر جوابگو هست یا در دنیای خارج از نت؟
تا دو سال پیش چند فروشگاه اینترنتی بوده ؟ همینک چند فروشگاه با ان روند سریع سال اینده چند فروشگاه اینترنتی؟
ایا محصولات اپل، hp، canon، کاسیو و غیره که همینک داره در اکثر کشورها به صورت اینترنتی از طریق فروشگاههای اینترنتی فروخته میشه این روند سریع جای خودش را به همه محصولات نمیده؟

hasun
August 15th, 2013, 18:48
هنر اینه که توی محدودیت های پیشرفت کنی !!!

avalhost
August 15th, 2013, 23:49
تو ایران چون محدودیت ها زیاده و کلا سیستم دولتیه و فرهنگ استفاده زیاد بالا نیست تقریبا سودی نداره ما خودمون از سال 79 در اصفهان isp داشتیم الان هم به صورت دیگه ای فعالم ولی اگر وقتم رو صرف یادگیری یک علم دیگه ای مثل نقشه کشی میکردم با یک مهر و امضا میتونستم راحت 2-3 میلیون کاسب بشم.

حالا یکی از بدی این رشته این هست در بلند مدت عوارض جسمانی زیادی همراه خودش میاره 8-|

NikMizban.Com
August 16th, 2013, 00:08
جالب بود این بحث برام ..

شما از عشقت خسته می شی ؟!

adamak
August 16th, 2013, 00:17
یادمه یه دوست داشتم کارمند بانک بود با اینکه توی طول کار کردنش توی بانک میگفت همه چی داره و چندین میلیون تومن پس انداز داره میگفت عمرم به هدر رفت تو این بانک !!! اگه این مدت وقتم صرف فلان کار کرده بودم الان چه و چه شده بودم !!!
اینو گفتم که من سن و سالی ازم گذشته تقریبا از خیلی از دوستان انجمن بزرگتر هستم با دوستان بیشتری سرو کار داشتم . یکی پلیس یکی کارمند یکی رییس یکی مدیر کل همه و همه این حرف رو میزدند که اگه وقتم رو صرف فلان کار می کردم خیلی بهتر بود . ولی تجربه من میگه کاری رو که دوست دارین و به اون عشق می ورزین ادامه بدین با توکل به خدا و تلاش حتما در اون موفق میشین و هرگز خودتون رو هر روز با بقیه انسانها مقایسه نکنین !!
موفق باشید حق نگهدارتون .

tezar0241
August 16th, 2013, 00:21
شما نباید بگی دیگه خسته شدی شما اون موقع که تازه میخواستی بیای وبا الان مقایسه کنی قطعا یه برتری داری نسبت به قبل امیدوارم خسته نشی وتا اخر ادامه بدی چون دنیای نت یه راه طولانیه سخته ولی پایان خوشی رو داره من که ضرر ندید از نت امیدوارم که شما هم خسته نشده باشی.
یاعلی

Mohammad_reza
August 16th, 2013, 00:31
دوست گرامی ، پیشنهاد می کنم کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرده رو حتماً بخونید.
پیروز و سریلند باشید.

mihoserver
September 19th, 2013, 20:35
ممنون از نظراتتون

sohrab1374
September 19th, 2013, 21:12
نت که خیلی خوبه!
پولم از توش در میاد!!!!