PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد نحوه شکایت از فروشنده vps

ilight
August 14th, 2013, 17:17
سلام
من حدود ۴ ماه پیش از ارناوب یک vps داشتم ، یک شب دیدیم سرور قطع شد و بعد از ۱ روز در جواب تیکتی که داده بودم گفتن که هارد سوخته ، و دیتاسنتر هارد رو تحویل میده و ما بک اپ رو منتقل می کنیم، بعد از ۳ روز که ما رو به بهانه های مختلف سرگردوندن گفتند که نتونستیم اطلاعات رو برگردونیم، ما گفتیم خسارت بدید، گفتند به ما رطبی نداره ، حدود ۲۰۰ گیگ نرم افزار تست شده روی سرور بود،
اون زمان با یک نفر مشورت کردم گفتند باید بیخیال بشی و نمیشه پیگیری کرد و از این حرفا، اما الان دیدم که میشه از طریق فتا پیگیری کرد، اما متاسفانه رفتم الان در پنل که از تیکت ها عکس بگیرم دیدم قسمت آخر تیکت هامون رو پاک کردند.
دوستان نظری دارند در مورد پیگیری؟؟

hack2hacker
August 14th, 2013, 17:20
مدرک نداشته باشی کاره خاصی نمی تونی بکنی
هرچند با مدرکم کاری نمیشه کرد

OmidX
August 14th, 2013, 17:47
به نظر من ، ما ها که زیاد با قوانین آشنایی نداریم ، بهتره کنار وایستیم و کار رو به یکی بسپاریم که بدونه چکار کنه ... :67:

اگه برات مهم ه ، و کیل بگیر ، پدر طرف بیار ! ، یکاری کن ، به ... خوردن بیافته ! :66:

mehrshad.ho
August 14th, 2013, 17:54
اگر فروشنده در قوانین ذکر کرده باشه که بک آپ گیری از سرور مجازی انجام نمی شود مشتری موظف هست همیشه از اطلاعات بک آپ بگیرد و این شکایت رسیدگی نخواهد شد

ilight
August 14th, 2013, 18:05
به نظر من ، ما ها که زیاد با قوانین آشنایی نداریم ، بهتره کنار وایستیم و کار رو به یکی بسپاریم که بدونه چکار کنه ... :67:

اگه برات مهم ه ، و کیل بگیر ، پدر طرف بیار ! ، یکاری کن ، به ... خوردن بیافته ! :66:

امید دیگه تو که می دونی ۲۰۰ گیگ نرم افزار مک تست شده یعنی چی! مهم ه ولی...
وکیل ها جرایم مجازی رو خیلی سخت قبول می کنند و اصلا واسه چیزایی در این حد کار رو نمی گیرند متاسفانه.

ilight
August 14th, 2013, 18:06
اگر فروشنده در قوانین ذکر کرده باشه که بک آپ گیری از سرور مجازی انجام نمی شود مشتری موظف هست همیشه از اطلاعات بک آپ بگیرد و این شکایت رسیدگی نخواهد شد

والا قبل از این اتفاق ذکر نشده بود، ولی بعدش قوانین رو عوض کردند و نوشتند این رو.
ولی تو تیکت هاشون گفتن که بک داده دیتاسنتر و تا چند ساعت دیگه برمیگردونیم که ....

mirhendi
August 14th, 2013, 18:10
جواب کلاه بردار را باید با کلاه برداری بدی
به نظر من کاری که تو پیام خصوصی گفتم رو انجام بده!
دیگه کاری نمیتونه بکنه
البته حواست باشه دقیق انجام بدی!
مسئولیتش با خودت

websazha
August 14th, 2013, 18:12
اگر کپی از متن تیکت به ایمیل شما از طرف ایمیل اونها ارسال میشوده و نام ایمیل مربوط به سایت هست می شود به عنوان که تیکت ها پاک کرده اند استناد کرد.
ولی احتمالا در قرارداد ذکر کرده اند که سرور مجازی دارای کارت رید و بک آپ گیری نیست و مسئولیت امنیت اطلاعاتون با خود شماست.