PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک بدجور گیرم ، تنظیمات ابتدایی میکروتیک 5.20

ali0000
August 14th, 2013, 13:59
سلام
دوستان من یه سرور لینوکس داشتم به هاستینگ گفتم پاک کن میکروتیک میخوام ، یه فایل ایزو دادن و دسترسی کنسول منم با کلی سرچ و پیدا کردن مطالب اول نصب گزینه ALL رو انتخاب کردم و همه چیز نصب شد ، بعدش اومدم طبق آموزش تنظیمات بعدی 14944
الان ای پی که هاستینگ بم داده پینگ نداره حتی با winbox چند بار تست کردم نمیشناسه و لاگین نمیشه فقط میتونم با کنسول vnc به میکروتیک متصل شم
مطمئنم کافیگ باید صورت بگیره و حتی کرک بشه ممنون میشم راهنماییم کنید اگه منبع و آموزش مرتبی هست لینک بدید از صبح دارم سرچ میکنم!

Warez-Host.IR
August 14th, 2013, 14:19
سلام
1 - اول اینکه درخواست کنید میکروتیک را کامل نصب کنند و به صورت وب بیس به شما تحویل بدن که اگر مشکل در وین باکس داشتید راه های دیگر وجود داشته باشه
2 - ای پی , گت وی و ... را درست وارد کردید ؟؟
3 - نسخه 5.20 را شماره چطوری می خواهید رجستر کنید ؟؟
بهتر نبود سرویس دهنده برای شما رجستر و ... را انجام میداد ؟؟

موفق باشید

ali0000
August 14th, 2013, 14:25
سلام
1 - اول اینکه درخواست کنید میکروتیک را کامل نصب کنند و به صورت وب بیس به شما تحویل بدن که اگر مشکل در وین باکس داشتید راه های دیگر وجود داشته باشه
2 - ای پی , گت وی و ... را درست وارد کردید ؟؟
3 - نسخه 5.20 را شماره چطوری می خواهید رجستر کنید ؟؟
بهتر نبود سرویس دهنده برای شما رجستر و ... را انجام میداد ؟؟

موفق باشید

سلام
ممنون از پاسخ شما / والا ما نیاز به یه میکروتیک ایران داشتیم هاستینگ زیر بار نرفت و همین شکلی به من تحویل داد اگه راه بهتری سراغ دارید یا خودتون ارائه میدید راهنمایی کنید نهایتش اینو کنسل میکنم

Warez-Host.IR
August 14th, 2013, 14:36
سلام
خیر متاسفانه از ایران موجود نداریم
پیغام ارسالی نیز تا دقایقی دیگر پاسخ داده خواهد شد

تنها یک مورد اینکه برای موردی که اعلام کردید نسخه 5.20 با رجستر کردن مشکل پیدا می کنید مگر اینکه لایسنس موجود داشته باشید
وگرنه باید از تمپلیت ها استفاده کنید
در غیر اینصورت از نسخه های قدیمی استفاده کنید

موفق باشید