PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات سایت فیلم و موسیقی

king-d
August 14th, 2013, 13:00
سلام و خسته نباشید

ممنون میشم از مشکلاتی که یک سایت فیلم و موسیقی میتونه ایجاد کنه یک توضیحی بدید

به چه صورته ؟ اخطار میدن به مدیر سایت و بعد جریمه و پیگیری شدید ؟

اصلا پیگیری نداره و فقط فی @ لتر میکنن ؟؟

ممنون یکمی در این مورد توضیح بدید

Saati
August 14th, 2013, 13:38
***** میکنند فقط

king-d
August 14th, 2013, 19:28
یعنی هیج پرونده سازی و دادگاه و اخطار و ..... نداره ؟؟

فقط ف++++یلتر ؟

derakhti
August 14th, 2013, 23:17
ببین من خودم مدیر سایت فیلمم
مشکل زیاده
1-قالب سایت
2- هاست پربازدید
3- هاست دانلود
4-پشتیبانی آنلاین کاربران برای مشکلات سروری و دانلود
5- خرید اسکریپت vip در صورتی ایجاد سیستم ویژه

خلاصه همش مشکله باید پشت سر بزاری مرحله به مرحله بری
باید اسپانسری داشته باشی چون هی فیل میشی باید دامنه جدید بخری هی فیل دامنه جدید
موفق باشید ...

musicayob
August 14th, 2013, 23:31
دستگیری+فیل//تر شدن مدارم+ هزینه بالا سرور دانلود و اپلود+مشکلات گوگل این ها چند مورد از مشکلات هستند عزیز نرو سراغ سایت فیلم و موزیک به هیچ وجه من قبلا داشتم ولی الان پشیمونم و سایتم فیلم رو حذف کردم با 2 سال سابقه و موزیک هم دیگه کاری باهاش ندارم

sohrab1374
August 14th, 2013, 23:51
سایت موزیک اگرخواننده های مجاز رو بذاری و تبلیغات چیز پی ان هم نذاری فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد ولی فیلمو نمیدونم

derakhti
August 15th, 2013, 00:19
ببین من برای سایتم مجوز گرفتم البته برای اسمش و تمامی مدارکم رو ارسال کردم
من با تمامی مدیرای سایت فیلم دیگه فرق میکنم چون من دارم مجاز فعالیت میکنم و حدود 3 تا 4 هفته ست که سایتم رو درست کردم و توی سامانه ثبت هست و هرگز هم فیل نمیشه چون ::
موضوعش اینه : دانلود فیلم و سریال دوبله و سانسور شده به خاطر همین من توسط گروه ها و جنبش ها هم حمایت میشم .
آدرس سایتم هم اینه : #
خب اسمشم که سانسور هست همین اسم منو دو هفته الاف کرد تا مدارک فرستادم تایید شد .
اینو گفتم که بدونی که اسم سایتای فیلم بد شده چون همه دنبال فیلم بدون سانسورن ولی ما یه گروه درست کردیم که خودمون فیلم رو سانسور میکنیم و با کیفیت بالا در اختیار کاربر قرار میدیم
بازدید سایت در عرض یک هفته یا کمتر حدود 2000 تا بیشتر شد و همچنین کاربر vip فعال شد .

خلاصه اینو بگم که هیچوقت دنبال ساخت سایت فیلم های بدون سانسور نرو هم بدبختی داره هم گناه چون وقتی 4 تا فیلم غیراخلاقی بزاری(خودت که همه فیلمارو نمیبینی ) 4 تا بچه ببینن 10 برابر گناهش به گردن توئه
همیشه موضوعات بهتر برای سایت هست

موفق باشید ...

HKraToS
August 15th, 2013, 01:04
من با تمامی مدیرای سایت فیلم دیگه فرق میکنم چون من دارم مجاز فعالیت میکنم و حدود 3 تا 4 هفته ست که سایتم رو درست کردم و توی سامانه ثبت هست و هرگز هم فیل نمیشه چون ::
موضوعش اینه : دانلود فیلم و سریال دوبله و سانسور شده به خاطر همین من توسط گروه ها و جنبش ها هم حمایت میشم .
آدرس سایتم هم اینه : سایت سانسور- فیلم وسریال دوبله فارسی و سانسور شده - Part 1 (http://3an3or.ir)
خب اسمشم که سانسور هست همین اسم منو دو هفته الاف کرد تا مدارک فرستادم تایید شد .
اینو گفتم که بدونی که اسم سایتای فیلم بد شده چون همه دنبال فیلم بدون سانسورن ولی ما یه گروه درست کردیم که خودمون فیلم رو سانسور میکنیم و با کیفیت بالا در اختیار کاربر قرار میدیم
بازدید سایت در عرض یک هفته یا کمتر حدود 2000 تا بیشتر شد و همچنین کاربر vip فعال شد .

خلاصه اینو بگم که هیچوقت دنبال ساخت سایت فیلم های بدون سانسور نرو هم بدبختی داره هم گناه چون وقتی 4 تا فیلم غیراخلاقی بزاری(خودت که همه فیلمارو نمیبینی ) 4 تا بچه ببینن 10 برابر گناهش به گردن توئه

موفق باشید ...

از لحاظ اخلاقی خوب نیست کپی رایت رو نقض کردن ، ولی اینکه بگی 4 تا جوون اینارو میبینه بدبخت میشه یکم اغراق کردنه ( نشنیدم کسی با یه صحنه 5 ثانیه ای تحریک بشه و خودش رو بدبخت کنه )
در کل با بعضی از حرفاتون موافقم

derakhti
August 15th, 2013, 01:10
از لحاظ اخلاقی خوب نیست کپی رایت رو نقض کردن ، ولی اینکه بگی 4 تا جوون اینارو میبینه بدبخت میشه یکم اغراق کردنه ( نشنیدم کسی با یه صحنه 5 ثانیه ای تحریک بشه و خودش رو بدبخت کنه )
در کل با بعضی از حرفاتون موافقم

ببینید دوست عزیز
ما فیلمایی که قرار میدیم رو خودمون میخریم و منبع داریم و به خاطر همین فیلمای ما تکه
و گفتم ما گروهی هم برای سانسور داریم مثلا سریال arrow رو تا قسمت 4 سانسور کردیم .

در رابطه با فیلم های غیرمجاز هم بگم که ببینید الان افرادی هستند که وارد بخش عاشقانه یا رمانتیک و یا موزیکال سایت میشن که اینجور فیلمارو ببین مخصوصا کمدی ها
اگر شما موضوعاتتون فقط علمی تخیلی یا اکشن و ماجراجویی و... باشه مشکلی نیست ولی چون فیلم هایی مثل ..... american رو بزارید خب معلومه که جوانان تحریک میشن . اینم بگم بعضی جوونا به خاطر همین فیلما وارد سایت فیلم میشن

موفق باشید

i-whost
August 15th, 2013, 01:21
آدرس سایتم هم اینه : سایت سانسور- فیلم وسریال دوبله فارسی و سانسور شده - Part 1 (http://3an3or.ir)

موفق باشید ...

گناه کپی رایت ندید؟

کپی رایت داخلی هم نقض کردید:
http://rozup.ir/up/dailyalbums/gedayane%20tehran%203an3or.ir.jpg

شکایت کنند باید در ازای هر دانلود هزینه پرداخت کنید :) ماشالله زیاد هم هست

derakhti
August 15th, 2013, 01:44
گناه کپی رایت ندید؟

کپی رایت داخلی هم نقض کردید:
http://rozup.ir/up/dailyalbums/gedayane%20tehran%203an3or.ir.jpg

شکایت کنند باید در ازای هر دانلود هزینه پرداخت کنید :) ماشالله زیاد هم هست

سلام دوست عزیز
ممنون که اطلاع دادید اگر به نویسنده مطلب دقت کنید باید بفهمید که این مطلب رو نویسنده سایت گذاشته نه ما و به زودی اصلاح میشه
اگر هم به مطالب بنده دقت کنید میبینید که تمامی مطالب بنده با ذکر منبع بوده مانند سریال تاجر پوسان
در رابطه با کپی رایت هم بگم که اول اخطار میدن بعد جریمه .
برای ما هم که فرقی نمیکنه کل سایتای ایران رو توی سایتمون میزارم مردم حالشو ببرن
ممنون که اطلاع دادید . اصلاح شد

HKraToS
August 15th, 2013, 15:20
ببینید دوست عزیز
ما فیلمایی که قرار میدیم رو خودمون میخریم و منبع داریم و به خاطر همین فیلمای ما تکه
و گفتم ما گروهی هم برای سانسور داریم مثلا سریال arrow رو تا قسمت 4 سانسور کردیم .

در رابطه با فیلم های غیرمجاز هم بگم که ببینید الان افرادی هستند که وارد بخش عاشقانه یا رمانتیک و یا موزیکال سایت میشن که اینجور فیلمارو ببین مخصوصا کمدی ها
اگر شما موضوعاتتون فقط علمی تخیلی یا اکشن و ماجراجویی و... باشه مشکلی نیست ولی چون فیلم هایی مثل ..... american رو بزارید خب معلومه که جوانان تحریک میشن . اینم بگم بعضی جوونا به خاطر همین فیلما وارد سایت فیلم میشن

موفق باشید

میخرید ؟ یعنی به کسی که فیلم رو ساخته پول میدید تا بزارید تو سایتتون ؟ مثلاً یه شبکه میخواد یه سریال رو پخش کنه چند میلیون تومان میده تا سریال رو بخره و بتونه حق پخش رو بخره ، همچین هزینه ای میکنین برای سایت فیلم ؟ یا میرید کلوب سر کوچه بهش 1000 تومن میدید سریالی که از یه سایت دیگه دانلود کرده رو میخرید ؟ دوست عزیز کاری ندارم که سانسور میکنین یا نه ولی اینکه کپی رایت رو نقض میکنین خودش گناه داره ( چه ایرانی چه خارجی )
و اینکه اگه کسی بخواد تحریک بشه با دیدن یه چیزی از فاصله 100 متری هم تحریک میشه ، به عنوان مثال همین سریال Arrow چیز خاصی نداره که بخواد کسی رو تحریک کنه ، قبول کنیم که شما هم از کلمه سانسور به عنوان یه کلمه تبلیغاتی استفاده میکنین
سریال اسپارتا*** رو هم لطفاً بزارید تا نسخه سانسور شده اش رو هم ببینیم :D
از استارتر عزیز معذرت میخوام

derakhti
August 15th, 2013, 15:34
ههههههه

ببینید دوست عزیز داری بحث رو منحرف میکنی

ما این فیلما رو از مراکز پخش فیلم که فیلماشون از سال 1990 تا 2012 هست دریافت میکنیم . سی دی فروشی سر کوچه که از دینا عقبه /ههههه

در رابطه با هزینه هم باید بگیم بله ما هزینه میکنیم برای فیلم ها و هزینه اش هم از vip تامین میشود .

مشکل ما اینه که بعضیا هستن که میرن از سایت خارجی فیلمای cam یا کیفیت بالا رو دانلود میکنن بعد به اسم خودشون تموم میکنن این کارو وبلاگا هم یاد دارناااا

در رابطه با تحریکم من نمیخوام زیاد بحث کشیده بشه حرفای کافی زده شد دیگه بحث رو گنده اش نکنیم .

فیلمای ما هم جوریه که مثلا سال فیلم هایی که دوره اش تموم شده و خاطره ست بعدام من فیلم خارجی زیاد میزارم به فیلم ایرانی چیکار دارم . یه نویسنده گذاشتم فقط هر چند روز فیلم بزاره / اون نقش وبسایتای فیلم دیگه رو بازی میکنه

مشکل اصلی فرهنگ سازی برای سایت فیلمه / وبسایت سانسور وبسایتیه که داره واقعا در خط سایت فیلم حرکت میکنه و هیچ قانونی رو نقض نمیکنه

شما دیدید که ما سریال ویلای من رو برای دانلود قرار بدیم ؟ یا مثلا رالی ایرانی ؟ خب ما نمیخوایم حق اونا رو بخوریم

ولی خداییش از کجا به کجا رسیدیما / از مشکلات سایت فیلم تا پرسش و پاسخ / ههههه

موفق باشید ...

derakhti
August 15th, 2013, 17:14
نه بابا به هاست ربطی نداره اون اگه بگی من از جهنم اومدم بازم بهت هاست میده /هههههههه :))
ولی خداییش هاست باحالی دارم دیگه بسه دیگه از مدیر میخوام تاپیک رو ببنده دیگه حرف ها منحرف شد

king-d
August 15th, 2013, 17:35
نمیدونم بحث دوستان ارتباطی به موضوعیت سوال من داشت یا نه !

من این چیزی که متوجه شدم از بحث ها!

بستگی به هاست داره که بتونه اطلاعات شخصیت رو نگه داره یا نه ؟ درسته ؟؟

فی تر شد که طبیعیه !

babelirani
August 15th, 2013, 17:46
در مورد استارتر عزیز ببنید دوست عزیز تا وقتی که فروش فیلم نداشته باشید و اینکه کاملا" نرید به سمت فیلم های +18 کاری باهاتون ندارن فقط فیل میشید یا اینکه به هاستینگتون اخطار میدن تا ببنده هاستتون رو که خوب میتونید برید جای دیگه اگه از خارج از کشور داشته باشید هاست دیگه راحنید ( منظورم فروشنده خارجیه نه سررو ) از دامین .ir هم بخاطر ارزونیش استفاده نکنید بعدا" دردسر میشه براتون

ولی اگه احیانا" فروش فیلم داشته باشید معمولا" بعد از چند وقت بهتون گیر میدن اونم سه پیچ ولی عزیز در سایت فیلم و موزیک اینقد دست زیاد شده ببنید که توان مالی و وقتشو دارید که باهاشون رقابت کنید یا خیر

نه بابا به هاست ربطی نداره اون اگه بگی من از جهنم اومدم بازم بهت هاست میده /هههههههه :))
ولی خداییش هاست باحالی دارم دیگه بسه دیگه از مدیر میخوام تاپیک رو ببنده دیگه حرف ها منحرف شد

اول سلام

دوم فکر نمیکنم شما استارت تاپیک باشید یا مدیر سایت که بخواید در مورد این موضوع نظر بدید

سوم در مورد سایت شما

ببین عزیز دل فقط شبکه ی پخش کننده سریال و استدیوی پخش فیلم حق انتشار نسخه ی دانلود رو دارن حتی اگه N میلیون دلار هم بدید این حق بهتون داده نمیشه مگه اینکه کلا" اون فیلم رو خریده باشید از کمپانی و به اسم کمپانی خودتون در بیاد پس لطفا" نگید میخریم ..

مورد بعدی در مورد سانسو کردن فیلم هاست شما در چه حدی هستید که برای بنده تصمیم بگیرید که کدوم لحظه رو باید ببینم و کدوم لحظه رو نبینم ؟ خدا به من عقل داده و خودم بهتر از شما میتونم تصمیم بگیرم .

و در آخر شما ماهانه 2 هزار تومن از کاربراتون پول میگیررید واسه چی ؟ واسه هیچ در واقع 20 تا سریال که ندارید مطمئنم هستم 100 تا فیلمم ندارید مثلا" همین سریال تاجر پوسان لینک مستقیم اصلا" نداره جالبه چندین پست دیگه هم اینجوری دیدم شما به نحوری فقط دارید کلاه سر مردم میزارید و لاغیر

حداقل کسایی که سایت فیلم دارن اونقد معرفت دارن که نیان ادعا کنن که ما فلان فیلم و میخریم یا اینکه وقتی VIP میفروشن توی بعضی پست هاشون به جای لینک مستقیم لینک غیر مستقیم بزارن

derakhti
August 15th, 2013, 17:49
نمیدونم بحث دوستان ارتباطی به موضوعیت سوال من داشت یا نه !

من این چیزی که متوجه شدم از بحث ها!

بستگی به هاست داره که بتونه اطلاعات شخصیت رو نگه داره یا نه ؟ درسته ؟؟

فی تر شد که طبیعیه !

ای بابا نظر قبلی من که پرید

خلاصه بگم
در رابطه با نظر قبلی بگم که سایت من مجاز فعالیت میکنه و هرگز فیل نخواهد شد و در صورت هر گونه شکایتی پیگیری می شود و اصلاح خواهد شد چون وبسایت ما شخصی نیست .تمام

در رابطه با نظر شما هم بگم که آره ربطی نداشت ولی دوستان پرسیدن منم جواب دادم دیگه گفتم بحث رو تموم کنن دیگه ادامه دادن .

ببینید دوست عزیز هاست مگه میخواد عکس خانوادگی نگه داره توش فیلم میزاری دیگه اگرم بخواد سرویس دهنده کاری کنه فیلماتو کلا پاک میکنه و اکانت رو بلوکه میکنه همین

منم یه وبلاگ داشتم یه موزیک ویدئو از یاس گذاشتم فیل/تر شد . به همین راحتی به همین خوشمزگی

موفق باشید

derakhti
August 15th, 2013, 17:59
در مورد استارتر عزیز ببنید دوست عزیز تا وقتی که فروش فیلم نداشته باشید و اینکه کاملا" نرید به سمت فیلم های +18 کاری باهاتون ندارن فقط فیل میشید یا اینکه به هاستینگتون اخطار میدن تا ببنده هاستتون رو که خوب میتونید برید جای دیگه اگه از خارج از کشور داشته باشید هاست دیگه راحنید ( منظورم فروشنده خارجیه نه سررو ) از دامین .ir هم بخاطر ارزونیش استفاده نکنید بعدا" دردسر میشه براتون

ولی اگه احیانا" فروش فیلم داشته باشید معمولا" بعد از چند وقت بهتون گیر میدن اونم سه پیچ ولی عزیز در سایت فیلم و موزیک اینقد دست زیاد شده ببنید که توان مالی و وقتشو دارید که باهاشون رقابت کنید یا خیر

اول سلام

دوم فکر نمیکنم شما استارت تاپیک باشید یا مدیر سایت که بخواید در مورد این موضوع نظر بدید

سوم در مورد سایت شما

ببین عزیز دل فقط شبکه ی پخش کننده سریال و استدیوی پخش فیلم حق انتشار نسخه ی دانلود رو دارن حتی اگه N میلیون دلار هم بدید این حق بهتون داده نمیشه مگه اینکه کلا" اون فیلم رو خریده باشید از کمپانی و به اسم کمپانی خودتون در بیاد پس لطفا" نگید میخریم ..

مورد بعدی در مورد سانسو کردن فیلم هاست شما در چه حدی هستید که برای بنده تصمیم بگیرید که کدوم لحظه رو باید ببینم و کدوم لحظه رو نبینم ؟ خدا به من عقل داده و خودم بهتر از شما میتونم تصمیم بگیرم .

و در آخر شما ماهانه 2 هزار تومن از کاربراتون پول میگیررید واسه چی ؟ واسه هیچ در واقع 20 تا سریال که ندارید مطمئنم هستم 100 تا فیلمم ندارید مثلا" همین سریال تاجر پوسان لینک مستقیم اصلا" نداره جالبه چندین پست دیگه هم اینجوری دیدم شما به نحوری فقط دارید کلاه سر مردم میزارید و لاغیر

حداقل کسایی که سایت فیلم دارن اونقد معرفت دارن که نیان ادعا کنن که ما فلان فیلم و میخریم یا اینکه وقتی VIP میفروشن توی بعضی پست هاشون به جای لینک مستقیم لینک غیر مستقیم بزارن

سلام دوست عزیز
خوشم میاد داغ کردید بد جور
من نظر دارم دوستان کنجکاو شدن پرسیدن / یه مدیر موفق دیدی لجت گرفته / =))

همین درسته چون دقیقا من دارم خلاف سایتای فیلم فعالیت میکنم و دشمن هم زیاد دارم

شما مگه کاربر منی که از من خبر داشته باشی . چشمت خورده دیدی خواستی بگی ما هم آدمیم . لینکای مستقیم فقط برای فیلم هایی ست که خودمون سانسور میکنیم و فیلم های خاص هست . میگم نمیدونی حالا بدون . بعضی ها هم درخواست گذاشتن فیلم با لینک غیر مستقیم میدن که از کاربر vip استفاده نکنن . دونستی حالا بیشتر بدون

من برای هر کارم نظر سنجی میکنم . به کاربرا قدرت انتخاب دادم کاربرا انتخاب کردند و من هم اجرا مثل بعضی از مدیرا نیستم که کلشونو مثل ... (سه حرفه ) میندازن پایین و راهشونو میرن به کاربرم کاری ندارن .

پس زیاد حرف نزنید و همچنین حسادت نکنید که دارید خودتونو نشون میدید ...

به امید درصدی بهبود در لحن صحبت شما

babelirani
August 15th, 2013, 18:04
سلام دوست عزیز
خوشم میاد داغ کردید بد جور
من نظر دارم دوستان کنجکاو شدن پرسیدن / یه مدیر موفق دیدی لجت گرفته / =))

همین درسته چون دقیقا من دارم خلاف سایتای فیلم فعالیت میکنم و دشمن هم زیاد دارم

شما مگه کاربر منی که از من خبر داشته باشی . چشمت خورده دیدی خواستی بگی ما هم آدمیم . لینکای مستقیم فقط برای فیلم هایی ست که خودمون سانسور میکنیم و فیلم های خاص هست . میگم نمیدونی حالا بدون . بعضی ها هم درخواست گذاشتن فیلم با لینک غیر مستقیم میدن که از کاربر vip استفاده نکنن . دونستی حالا بیشتر بدون

من برای هر کارم نظر سنجی میکنم . به کاربرا قدرت انتخاب دادم کاربرا انتخاب کردند و من هم اجرا مثل بعضی از مدیرا نیستم که کلشونو مثل ... (سه حرفه ) میندازن پایین و راهشونو میرن به کاربرم کاری ندارن .

پس زیاد حرف نزنید و همچنین حسادت نکنید که دارید خودتونو نشون میدید ...

به امید درصدی بهبود در لحن صحبت شما

خوشم میاد اینقد خود بزرگ بین هستید که اصلا" حد نداره

بنده به چیه شما باید حسادت کنم ؟ اینکه میرید از کلوب یا مرکز انتشاراتی 4 تا فیلم میگیرید بعدم آپلود میکنید چه افتخاری داره ؟؟؟؟؟؟

اره را میگی کاربر شما حق انتخاب داره میتونه 4 تا سریال رو دانلود کنه این همه انتخاب وای مامانم اینا

جالبه من توهینی نکردم شما کلا" خود بزرگ بین هستید و در اخرم میخواید لحن صحبت بنده رو درست کنید

و به امید کمی واقع بینی شما :x

derakhti
August 15th, 2013, 18:15
بزرگ بینی هنر است ...

انسان با همین هنر است که پیشرفت میکند .

ببخشید دیگه اگه حرفی حدیثی مطرح شد نمیخوام ادامه بدم که هم به کسی بی احترامی بشه هم این تاپیک به مرکز کل کل تبدیل بشه .

این حرف آخرم : برای ساخت وبسایت مدیر باید قوانین را اطاعت کند اگر قدمی اشتباه بردارد وبسایت فیل/تر و در صورت مهم بودن آن اشتباه به شکایت منتهی می شود .

آرزوی موفقیت برای تمامی مدیران فیلم و همچنین دانلود

:x :x :x :x :x :x:x :x

بددرو د . بردود . بدوردود دوردود دیردود . هههه

.K.H.A.
August 15th, 2013, 20:41
دوست عزيز babelirani (http://www.webhostingtalk.ir/member/9348/) بنده خدا دلش خوشه چرا تو ذوقش ميزنين ؟
يه هاست ماهی 3 هزار تومان گرفته با كمكـ expressleech.com و uploadtak.com چهار تا فيلم ميزاره دور هم خوشن به خودشون افتخار ميكنن !!!

بياد هاستينگ تابستونی بزنه خوبه ؟ VPS اورسل كنه بندازه ملت خوبه ؟ جوابگو باش برادر :دی

Hostdu
August 15th, 2013, 23:10
بزرگ بینی هنر است

این جمله هیچ پایه و اساسی نداره ، واقع بینی شاید هنر باشه

بزرگ بینی یکی از علامت های هست که نشون میده حال فرد خوب نیست علائم بیماری های روانی مثل بایپلار ، اسکیزوفرنی ...

HKraToS
August 16th, 2013, 12:49
بزرگ بینی هنر است ...

انسان با همین هنر است که پیشرفت میکند .

ببخشید دیگه اگه حرفی حدیثی مطرح شد نمیخوام ادامه بدم که هم به کسی بی احترامی بشه هم این تاپیک به مرکز کل کل تبدیل بشه .

این حرف آخرم : برای ساخت وبسایت مدیر باید قوانین را اطاعت کند اگر قدمی اشتباه بردارد وبسایت فیل/تر و در صورت مهم بودن آن اشتباه به شکایت منتهی می شود .

آرزوی موفقیت برای تمامی مدیران فیلم و همچنین دانلود

:x :x :x :x :x :x:x :x

بددرو د . بردود . بدوردود دوردود دیردود . هههه

لطفاً حرف از قانون نزنین که خودتون الان دارین قانون کپی رایت رو نقض میکنین ، و در مورد بزرگ بینی که فرمودید یه گوگل بکنین بد نیست
بصیرت - می دانستید خود بزرگ بینی خیالی گناه است وموجب سقوط انسان (http://mohmmdhosinpor.blogfa.com/post-16.aspx)

حتماً بخون لینکی که دادم رو خیلی کمکت میکنه که با این بیماری دست و پنجه نرم کنی