PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراموشی رمز در نیک . ای ار

ordbook
August 14th, 2013, 11:14
سلام رمزمو فراموش کردم
بازیابی رمز کردم الان رفتم تو صفحه ی گذاشتن رمز جدید اما مشکلم اینجاس سوال امنیتی که نوشته بودم پاسخش رو یادم نیست و الان موندم چطور بتونم دامنه رو انتقال بدم به تیکت.نیک . ای ار رفتم ولی از اونجا هم کسی جوابمو نداد تا الان یکم سر در گمم کمکم کنید لطفا:(

sos666
August 14th, 2013, 11:23
معمولا روالش اینجوریه که باید کارت ملی خودتون رو اسکن کنید، متن درخواست تغییر سوال امنیتی رو زیرش بنویسید، امضاء کنید و ارسال کنید
فکر کنم هم می تونید فکس کنید هم آپلود!

از این آدرس
ارسال مدارک – ایرنیک (http://www.nic.ir/Upload_Document)

ordbook
August 14th, 2013, 11:33
بابا جواب نمیدن مسخره بازی در اوردن

sos666
August 14th, 2013, 11:47
وقتی آپلود کنید، ایمیل براتون ارسال میشه اتوماتیک، که تیکتی در سیستم تیکتینگ براتون باز شده.
از اونجا پیگیری کنید...

delta
August 14th, 2013, 13:35
فقط میتونم بهتون تسلیت بگم.فراموشی سوال امنیتی در نیک یعنی پریدن و باطل شدن کل پنلتون.شاید تعجب کنید چرا این حرف رو میزنم اما واسه خود من هم پیش امده و اینقدر با اعصابم بازی کردند برای یک سوال امنیتی بیخیال شدم و دامین هامو هم تمدید نکردم..

Saati
August 14th, 2013, 13:37
یک بار همچین مشکلی برام پیش اومده درخواست رو به صورت متن کتبی به همراه کپی کارت ملی اسکن شده براشون ارسال کنید اوکی میشه مشکلتون نگران نباشید

GateFa
August 14th, 2013, 13:40
فقط میتونم بهتون تسلیت بگم.فراموشی سوال امنیتی در نیک یعنی پریدن و باطل شدن کل پنلتون.شاید تعجب کنید چرا این حرف رو میزنم اما واسه خود من هم پیش امده و اینقدر با اعصابم بازی کردند برای یک سوال امنیتی بیخیال شدم و دامین هامو هم تمدید نکردم..

برای من هم پیش اومده بود.
با ارسال یک درخواست مکتوب امضا شده + تصویر کارت ملی (ارسال از طریق فکس یا ایمیل) مشکل کاملا حل شد.
فقط ممکنه چند روز طول بکشه.

aminxa
August 14th, 2013, 14:25
فقط نامه رو به صورت اداری ارسال کنید
و حتما باید موقع ثبتنام از شماره ملی حقیقی و درست استفاده کرده باشید و اگه یه شماره رو جابه جا ثبت کرده باشید خیلی مراحل پیچیده میشه

torbatniya
August 15th, 2013, 10:05
سلام

دوست گرامی یک نامه اداری به شرح ذیل ارسال کنید. ونهایتا برای شما اگر صبح باشد تا عصر همان روز تغییر می یابد.
به : اموردامنه ها (نیک)
موضوع : درخواست تغییر کلمه عبور وسوال امنیتی
با سلام واحترام
اینجانب ........... فرزند................. کد ملی ....................... در خواست تغییرات شناسه نیک................که کلمه عبور نیک (فراموش شده) به ....................... وهمچنین پاسخ سوال امنیتی به ................................... را دارد.
همچنین به پیوست مدارک شناسائی (کپی کارت ملی پشت ورو) ارسال میگردد.
با تشکر
نام ونام خانوادگی
تاریخ وامضا
================================================== =======
موفق باشی دوست من