PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک آپ از دایرکت ادمین

vastgar
August 14th, 2013, 09:06
سلام، من یه فول بک آپ از یه دایرکت ادمین دارم (پنل مشتری)

حالا خودم سرور مجازی دارم و دسترسی به ادمین دایرکت ادمین دارم. میخوام این بک آپ رو رستوریش کنم!

باید کپیش کنم توی Admin_backup یا user_backup

چه جوری رستوریش کنم؟

cpanelfa.ir
August 14th, 2013, 09:20
سلام.
لطفا فول بکاپ هایی که تهیه کرده اید را در مسیر
home/admin/admin_backups
آپ کنید و همه را انتخاب کنید و سپس گزینه ریستور را بزنید

vastgar
August 14th, 2013, 09:24
ممنون

یه سوال: میشه کمی راجع به رستور کردن بیشتر توضیح بدید

اول یوزر مشتری رو هم بسازم و یا اینکه وقتی رستوری میکنم اون یوزر ها هم خودش میسازه؟ (من فول بک آپ رو از یوزر مشتری سرور قبلی گرفتم، چون دسترسی به سرور ادمینش ندارم)

E_R_B
August 14th, 2013, 10:00
بك آپ فقط از فايلهاست

vastgar
August 14th, 2013, 10:23
ممنون دوستان، من متوجه نشدم

کسی آموزش کامل رستوری کردن بک آپ توی دایرکت ادمین رو داره؟ توی گوگل و انجمن سرچ کردم چیز مفصلی پیدا نکردم.

من باید دقیقا چیکار کنم؟

الآن بک آپم توی admin_backups کپی شده. اکسترکتش کنم؟ رستوریش کنم؟
چه جوری اختصاصش بدم به یه کاربر خاص!

اول اکانت مشتری رو بسازم؟ وقتی میخوام رستوریش کنم دقیقا از کجا اینکارو کنم؟ از پنل ادمین یا یوزر یا رسلر؟

خواهش میکنم جوابای یک جمله ای ندید... من واقعا لازم دارم امروز رستوری کنم این بک آپ رو

shivahost
August 14th, 2013, 10:29
دوست عزیز، شما اول اکانت مشتری را بسازید.

بعد از هاستینگ فعلی درخواست فول بکاپ ادمین بکنید.;)

به سرور خود منتقل کنید و از مدیریت دایرکت ادمین ریستور کنید.

vastgar
August 14th, 2013, 13:04
سلام

جناب آقای ریحانی عزیز، ممنون از پاسخگوییتون :)

آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم، هاستینگ فعلی بنده خود شمایید.. :))

پس توی انجمن هم کسی به داد ما نمی رسه به جز خود شما، همونطوری که مستحضرید، بنده خیلی وقت بود دنبال وی پی اس بودم و اولم از خود شما درخواست کردم و بالاخره خریداری کردم.

من راجع به مدیریت هاستینگ اطلاعاتم در حد همین آموزش های انجمنه و نمیخوام سایت هام رو بیارم روی هاستینگی که همه ی مسئولیت هاش با خودمه.

در حال حاضر تونستم CHILD SERVER ها رو تنظیم کنم.. و بک آپ رو هم منتقل کنم. ولی یه سوال؟
چه فرقی بین بک آپ ادمین و یوزره مگه؟ من میخوام فقط یکی از سایت ها رو منتقل کنم و همینطور سایت های بی اهمیت که بازدید کننده نداره، و مهم خود سایتی که چیلد سرورهاش رو تنظیم کردم و روش whmcs نصب کردم. حتما باید بک آپ ادمین باشه؟:D آقا پس زحمتش رو بکشید.

shivahost
August 15th, 2013, 16:01
کاش تیکت می زدید که زود تر از درخواست شما مطلع می شدیم.

الان هم از طریق تیکت پیگیری کنید. بکاپ جدید شما در حال ایجاد است.