PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو سوال بسيار مهم در مورد Host DL ! ؟

Sohan Roh
August 13th, 2013, 01:56
با سلام خدمت همه دوستان گرامي و عزيز.

آقا دو تا سوال بسيار مهم داشتم !

1. Host DL مگر چند ماه پيش كلا" تعطيل نكردن ؟

2. چرا اسمشون جزء هاستينگ هاي برتر در لينك زير نيست ؟

Web Hosting Iran (http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR)

با تشكر فراوان.

babelirani
August 13th, 2013, 02:02

با تشكر فراوان.

سلام

1. هاست دل در واقع نمایش تعطیلی داشت ولی همون زمانم بسیاری از سایت های با رنک بالا و پربازدید رو نگه داشت یه جورایی خسته شده بود از سایت هایی که پول کم میدن ولی خدمات خوب میخوان الانم که به صورت هاست داخلی دوباره شروع به کار کرد از همون اولم مشخص بود که دوباره برمیگرده فقط مسخره بازی در اوردن
2. هاستیگ های برتر در اون سایت به تعداد دامین هایی که روی سرور هاشون هست بستگی داره دوست عزیز که هاست دل فکر نکنم به 100 تا هم برسه

Maysam.M
August 13th, 2013, 05:13
هاست دی ال هم کلا نمیشه بهش اعتماد 100% کرد
با اینکه جزء بهترین هاستهای کشور هستند و واقعا کارشون حرف نداره اما این تعطیل کردن ها و برگشتن ها باعث شده غیرقابل اعتماد بشن
الان هم که برگشتن قیمتهاشون فضایی شده!

Web4
August 13th, 2013, 10:19
اگر قیمت براتون مهم نباشه ( پولدار باشید ) سرویس هایی خوبی ارائه میدن :d

الانم دوباره سرویس میدن ;)

MOHAMMAD MOHSEN
August 13th, 2013, 10:35
با اینکه جزء بهترین هاستهای کشور هستند و واقعا کارشون حرف نداره اما این تعطیل کردن ها و برگشتن ها باعث شده غیرقابل اعتماد بشن

الان با این قیمت بالای ارز و هزینه های جانبی بالا چاره ای بجز قیمت های فضایی و جذب مشتری های بزرگ نمی مونه! وجود تعداد بسیاری از خیریه های هاستینگ!!! هم مزیت بر علت شده. قابل اعتماد هستن به نظرم چون اگه بخوان تعطیل کنن حداقل یه خبری بکاپی میدن مثل بعضی همکارا یک دفعه غیب نمیشن کلا زحمات مشتری رو به فنا بده

Sohan Roh
August 13th, 2013, 11:12

100% تائيد ميشه.

ستاره-بابایی
August 13th, 2013, 11:39
به نظر من کسی که اینکارا را بکنه قابل اعتماده...
اون احسان افشار اول طراح سایت بود همین که ادمین هاست دی ال هست کله شخص درستی نیست
این همه شرکت های مطمئن با اعتبار کسانی که 8تا 12 سال کارشونه نمیگیرید...

compiler
August 13th, 2013, 13:52
سلام

1. هاست دل در واقع نمایش تعطیلی داشت ولی همون زمانم بسیاری از سایت های با رنک بالا و پربازدید رو نگه داشت یه جورایی خسته شده بود از سایت هایی که پول کم میدن ولی خدمات خوب میخوان الانم که به صورت هاست داخلی دوباره شروع به کار کرد از همون اولم مشخص بود که دوباره برمیگرده فقط مسخره بازی در اوردن
2. هاستیگ های برتر در اون سایت به تعداد دامین هایی که روی سرور هاشون هست بستگی داره دوست عزیز که هاست دل فکر نکنم به 100 تا هم برسه

سلام

فکر کنم بسیار بیشتر از ۱۰۰ تا باشه دوست عزیز

seyyed_ahmad
August 13th, 2013, 13:56
اون احسان افشار اول طراح سایت بود همین که ادمین هاست دی ال هست کله شخص درستی نیست

سلام. احسان افشار ادمین هاست دی ال ؟؟؟!!!!! ایشون مگه مدیر serverstar.ir نیست ؟
ادمین هاست دی ال آقای اعتصامی فر هستن دوست عزیز....
تاریخ عضویتAug 2013نوشته ها2

medianet
August 13th, 2013, 13:59
من حرفه شون رو قبول دارم اماسیاست کاریشون رو شدیدا مخالفم مشتری مداری صفر ...

ستاره-بابایی
August 13th, 2013, 14:03
admine serverstar shahsavari hast doste bande hast esmesh saeed hast

ستاره-بابایی
August 13th, 2013, 14:06
کلی بخام بگم تو این همه هاستینگ ها تو ایران من irpowerweb رو قبول دارم

seyyed_ahmad
August 13th, 2013, 14:07

با تشكر فراوان.

سلام . در مورد سوال اول ،نخیر کلا جمع نکردن . یه مدت سرویس جدید ندادن و اطلاعیه دادن به مشتریهاشون که تا پایان مدت فعلیشون استفاده کرده و بعدا منتقل کنن . بعد از مدتی هم مشکلات حل شد و خود من حتی مجددا برگشتم روی سرویسهاشون . دو بار طی سالیان گذشته این مورد اتفاق افتاد حداقل مثل خیلی شرکتهای دیگه همین جوری و بدون اطلاع جمع نکردن ... بعضیها حتی تا یکی دو ماه رایگان روی سرویسهاشون بودن . الان هم قیمتهاشون نجومی نیست . متناسب هست .مثلا من یه هاست 30 گیگ دانلود با یک عدد دیتابیس دارم 35000 تومان . این نجومی هست ؟؟!!!
یا یه هاست 5 گیگ پر بازدید که کیفیتش عالی هست میشه 40000 تومان . خیلی از شرکتها دارن از این هم بیشتر میگیرن اونم روی هتزنر و ovh و ....
اون لیست برترین هم که فرمودین مربوط به تعداد سایتهای میزبانی شده هست ....
سوال من اینه که توی ایران از سایتهای زیر مهم تر و پر بازدیدتر و پرمصرف تر داریم ؟ همشون هم از پشتیبانی 24 ساعته و کیفیتشون دارن تعریف میکنن :
سافت گذر
سافت98
پاتوق یو
نود وهشتیا
وطن دانلود
دانلودها
میهن دانلود
وی بی ایران
فیس نما
اینم صفحه جدید ایندکسشون که اخبار جدید و نظرات مشتریان توش هست : HostDL - Major Web Hosting Services - هاست دی ال (http://hostdl.com/)
اینم پرتال پشتیبانی : ناحيه کاربري - HostDL (http://cp.hostdl.com/clientarea.php)

Saati
August 13th, 2013, 14:37
ما هم از 3 سال پیش روی سرورهای هاست دی ال بودیم به جز چند ماهی که به دلایلی که همه میدونن سرویس دهیشون قطع شد اما به محض اینکه فهمیدیم دوباره سرویس میدن برگشتیم به هاست دی ال. بدون شک هاست دی ال بهترین هاستینگ ایرانه .

Sub-Zero
August 13th, 2013, 19:50
شاید این حرفم بعضی ها رو ناراحت کنه ولی بدونید این هاست دی ال اون هاست دی ال قبلی نیست

delta
August 13th, 2013, 19:58
شاید این حرفم بعضی ها رو ناراحت کنه ولی بدونید این هاست دی ال اون هاست دی ال قبلی نیست

از چه نظر آن قبلی نیست؟ یک سری محدودیت ها گذاشتند تا دوباره مشکل قبلی براشون پیش نیاد.قبلا بدون هیچ توجهی کیلویی هاست میفروختند که به ضررشون شد.حالا برگشتند و فقط سایتهای درست و درمون و قانونی رو سرویس میدند.. دوباره هم برگشتند اینبار با همکاری با دیتاسنترهای ایرانی و کلا قانونی! سرویسشون رو هم که من خودم سایتم روشه مشکل خاصی ندیدم نصبت به قبل؟

Sub-Zero
August 13th, 2013, 20:00
از چه نظر آن قبلی نیست؟ یک سری محدودیت ها گذاشتند تا دوباره مشکل قبلی براشون پیش نیاد.قبلا بدون هیچ توجهی کیلویی هاست میفروختند که به ضررشون شد.حالا برگشتند و فقط سایتهای درست و درمون و قانونی رو سرویس میدند.. دوباره هم برگشتند اینبار با همکاری با دیتاسنترهای ایرانی و کلا قانونی! سرویسشون رو هم که من خودم سایتم روشه مشکل خاصی ندیدم نصبت به قبل؟

این کارشون که به هر سایتی خدمات نمیدن واقعا قابل تحسین و ارزنده هست ولی شما بعدا حرف من رو متوجه میشید نه الان. ترجیح میدم فعلا سکوت کنم

GateFa
August 13th, 2013, 20:43

آقای افشار مدیر ServerDL هستند، نه HostDL

poriya_hashie
August 13th, 2013, 20:51
فقط در همین حد میگم برای دوستانی که دارند حراب میکنند

این هاستینگ اونقدر قوی هست که زمان تعطیل شدنش کلا اینجا همه شروع به درخواست سرویس کردند :)

شک نکنید بهترین سرویس دهنده هستند

Reza.exe
August 13th, 2013, 20:52

با کمال احترام شر نگو داداش

babelirani
August 13th, 2013, 21:52
سلام

فکر کنم بسیار بیشتر از ۱۰۰ تا باشه دوست عزیز

سلام

میشه یه لیستی ارائه بدید بنده هم ببنیم

Maysam.M
August 13th, 2013, 22:04
الان با این قیمت بالای ارز و هزینه های جانبی بالا چاره ای بجز قیمت های فضایی و جذب مشتری های بزرگ نمی مونه! وجود تعداد بسیاری از خیریه های هاستینگ!!! هم مزیت بر علت شده. قابل اعتماد هستن به نظرم چون اگه بخوان تعطیل کنن حداقل یه خبری بکاپی میدن مثل بعضی همکارا یک دفعه غیب نمیشن کلا زحمات مشتری رو به فنا بده

این که توی مملکت ما شرکتهای هاستینگ قدرتمند و حرفه ای کم یا وجود نداره باعث این همه معروفیت هاست دی ال شده .
یکی از دلایل بزرگ شدن نام هاست دی ال هم به دلیل ضعف سایر شرکتهای میزبانی است.
البته منکر توانایی فنی و پشتیبانی عالی ایشان نمیشم و خودم هاست دی ال رو 100% تایید میکنم.

در کل از اینکه هاست دی ال این همه سایت بزرگ رو پشتیبانی میکنه نباید این همه خوشحال شد! از یه لحاظ خیلی خوبه که یه شرکت به این قدرت و توانایی وجود داره اما از طرفی این نشون میده توی ایران غیر از هاست دی ال کمتر هاستینگ مورد اطمینانی وجود داره!

IraniyanHost.Co
August 13th, 2013, 23:10
در جواب دوست عزیز اگر بعضی از دوستان این هاست دی ال رو بزرگ نکنند این شرکت خیلی هم بزرگ نیست. هاستینگ خوبی هست اما جز 20 هاست اول ایران هم نیست.خیلی از شرکت های دیگه بهتر دارند کار میکنند.هاستینگ های برتر خدمات خوب و امنیت بالایی دارند که این هاست دی ال چند مدت قبل هک شد و اطلاعات بعضی از سایت ها رو از دست دادند چون بکاپ داشتند خیلی صدا نکرد.هاست خوب مثل ایران هاست که بعد از 14 سال سابقه کار و میزبانی چند هزار سایت مختلف یکبار هم هک نشد تا حالا مشکلی نداشته یا مثل پارس دیتا که میزبانی بیش از نیمی از سایت های سازمانی و نظامی هست و اونهم مشکلی نداشته این هاستینگ ها هر سایتی رو که داشته باشی میزبانی میکنند از امنیت سرورهاشون هم نگران نیستند،هاست آقای اعتصامی فر کارشون خوب هست ولی هنوز سالهای سال مونده سرویس هایی مثل ایران هاست و پارس دیتا و شرکتهای معروف ایرانی ارائه بدهند.

Saati
August 13th, 2013, 23:28
در جواب دوست عزیز اگر بعضی از دوستان این هاست دی ال رو بزرگ نکنند این شرکت خیلی هم بزرگ نیست. هاستینگ خوبی هست اما جز 20 هاست اول ایران هم نیست.خیلی از شرکت های دیگه بهتر دارند کار میکنند.هاستینگ های برتر خدمات خوب و امنیت بالایی دارند که این هاست دی ال چند مدت قبل هک شد و اطلاعات بعضی از سایت ها رو از دست دادند چون بکاپ داشتند خیلی صدا نکرد.هاست خوب مثل ایران هاست که بعد از 14 سال سابقه کار و میزبانی چند هزار سایت مختلف یکبار هم هک نشد تا حالا مشکلی نداشته یا مثل پارس دیتا که میزبانی بیش از نیمی از سایت های سازمانی و نظامی هست و اونهم مشکلی نداشته این هاستینگ ها هر سایتی رو که داشته باشی میزبانی میکنند از امنیت سرورهاشون هم نگران نیستند،هاست آقای اعتصامی فر کارشون خوب هست ولی هنوز سالهای سال مونده سرویس هایی مثل ایران هاست و پارس دیتا و شرکتهای معروف ایرانی ارائه بدهند.

قیمت های ایران هاست به شدت نجومی هستند ، اگر همه فاکتورها رو در نظر بگیریم هاست دی ال بهترین گزینست .

OmidX
August 13th, 2013, 23:28

1. Host dl مگر چند ماه پيش كلا" تعطيل نكردن ؟

خیر ، یک هفته بعدش ، برای من ایمیل اومد که اگه میخواین ، میتونید بر گردید و ...

هاست دی ال = آپ تایم ۱۰۰ درصد (به معنای واقعی !) + پشتیبانی 24/7 حقیقی + امنیت ۱۰۰ درصد .

web hosting iran (http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/country/ir)

با تشكر فراوان.

به این لیست توجهی نکنید ،

در این لیست هاستینگ های به ظاهر برتر ایران ، تا وقتی اسم شرکت هایی مثل hostiran.net باشه X-( ، مطمئن باشید که فاقد اعتباره ! :67:

fr0nk
August 13th, 2013, 23:52
درود

من به شخصه از بازگشت تیم HostDL خوشحال شدم ، در جریان سبک کاریشون قرار داشتم یکم و شیوه کار و احترام به مشتری با فراهم کردن بستر نسبتا امن و پشتیبانی خوب یک حسن بود

یه اظهار نظر شخصی ( در برابر نظر اساتید حاظر تو تاپیک):

یک سری دوستان به رفتن و برگشتن این تیم اعتراض کردن ، اما فکر کنم بهتر باشه تا وقتی دلیل واقعی این رفت و امد بیان نشده به صورت جدی از روی حدس و گمان نگیم ( هر چند که من چیزی که شنیده ام از دوستان نزدیک به این تیم این بوده که دلیل فشار زیاد از طرف یکسری مشتریان بوده ، که قادر به ارائه کیفیت قبل نبودن و نمیخواستم برند خودشون رو خراب کنند)

اما دوستان در مورد ضعف هاستینگ در کشور گفتند ، این دلیل واضحی داره ، هاستینگ های دوره ای ، عدم علم کافی ، عدم هزینه و به کارگیری تخصص های مختلف ، عدم تمایل به افزایش اطلاعات و نگه داشتن اطلاعات از سطح پایه ای که فقط برای فروش کافیه و ....

تو این شرایط Hostdl تیم موفقی بوده ، که تونسته با رعایت قسمتی از این مسائل برند سازی کنه برای خودش

در مورد امنیت هم دوستان گفتن ، بزرگترین شرکت های امنیتی هم ممکنه دیفیس بشه ، امنیت هیچ وقت 100% نبوده

پ.ن:متن زیاد بود یکبار پاک شد از حوصله من برای تایپ دوباره خارج بود

منظورتون از ایران هاست این سایته : iranhost.com

http://zone-h.org/mirror/id/7517019
http://zone-h.org/mirror/id/3850123

و پارس دیتا هم منظورتون این بوده ؟ پورتال, نرم افزار پشتیبانی آنلاین, سرور اختصاصي, ميزباني وب, CMS, ثبت دامنه (http://www.parsdata.com/)

http://zone-h.org/mirror/id/12242770

در مورد سایت های مراکز نظامی تا جایی که من اطلاعات دارم ، بیشتر روی سرور های مربوط به همون اورگان میزبانی میشه ، و یک قسمتی هم به استفاده از نام شرکت ها روی دیتاسنتر های دیگه ، که اونم مدیریت از جای دیگست

در مورد مراکز دولتی هم همین طور ، اما با گستردگی نوع اول کمتر

delta
August 14th, 2013, 03:35
در مورد هک شدنشون اینو بگم که دقیقا هک و نفوز وقتی انجام گرفت که این هاست دربدترین اوضاع خودش بود.یادمه وقتی بهش حمله میکردند اصلا پشتیبانی نداشتند و من خودم بارها پیغام میدادم و کسی جواب نمیداد. و تو اوضاع بدی قرار داشت این شرکت و هکر هم موقعیت روبد ندیده شروع به حمله کرده..هر هاستی هم جاش بود راحت نفوز انجام میگرفت.اما جدیدا دوباره با پشتیبانی و.. برگشتند و دارند 24 ساعته مانیتورینگ میکنند و دیگه هم هر سایتی رو راه نمیدند به خاطر پیش نیومدند همین مشکلات! واقعا باید به مدیریت این هاستینگ تبریک گفت که این همه طرفدار راضی داره..

m4u
August 14th, 2013, 08:56
الکی هاست دی ال انداختید سر زبونا.
نت افراز فوق العادس نوی 10 ماهی که تا الان ازشون سرویس دارم یک ثانیه هم سایت دان نشد.تیکت ها رو کمتر از 5 مین جواب میدن.
انقدر هاست دی ال نکنین.

sent from my LWW

gigarayaneh
August 14th, 2013, 10:29
دوست عزیز هاستینگ های که شما نام بردید و گفتید بزرگتر از هاست دی ال هستند باید به این نکات توجه کنید! در زمانی که ما میخواستیم یعنی حدود 4 سال پیش سایت خود را انتقال دهیم به تمامی این سایتهای که فکر میکنید بزرگ هستند ایمیل زدیم هیچ کدام از آنها نتوانستند ما را ساپورت کنند که بلاخره شرکت پشتیان توانست این کار را انجام دهد.
طی مذاکراتی که داشتیم گفتند ما 1000 تا سایت کوچک و بی درد سر را ساپورت کنیم برابر یک سایت پر بازدید هست. به نظر من همین هاستینگ هایی که شما نام بردید هنر ندارند که لیست مشتریانشان هزاران سایت باشد که هیچ کدام فشار و دردسر یک سایت بزرگ را ندارد.
اگه کسی هاستینگ داشته باشد میداند که ساپورت یک سایت که الکسای آن زیر 100 ایران باشد اینقدر ها الکی نیست چه برسد که بخواهید دهها سایت پر بازدید ایران را ساپورت کنید.
من به شخصه تجربه ای که با هاست دی ال داشتم آدمهایی بسیار دلسورز قیمت های بسیار منصفانه و پشتبانی بسیار قوی دارند. وقتی سایتی دان می شود و شما تیک میزنید و جواب شما داده نمیشود بیشتر اعصاب شما خورد میشود تا اینکه چند دقیقه بعد جواب شما را بدهند تا مشکل برطرف گردد.
با این روند کاری که هاست دی ال شروع کرده تا یک سال آینده تمامی وب سایتهای بزرگ و کوچک ایران به این هاستینگ میپیوندند.
کسانی که هاستیگ دارند در این انجمن میدانند که مصرف کردن 500 ترابایت در ماه برای یک سایت حرف کمی نیست چه برسد ده ها سایت از این نوع را ساپورت کنید.
در آخر هاست دی ال بستر مناسبی را در ایران برای وب سایت ها ارائه کرده و هر کسی دوست دارد میتواند به این گروه بپیوندد و میتوانید با معرفی وب سایت آسان دانلود به عنوان معرف از تخفیف بسیار خوبی بهره مند گردد.

delta
August 14th, 2013, 12:14
الکی هاست دی ال انداختید سر زبونا.
نت افراز فوق العادس نوی 10 ماهی که تا الان ازشون سرویس دارم یک ثانیه هم سایت دان نشد.تیکت ها رو کمتر از 5 مین جواب میدن.
انقدر هاست دی ال نکنین.

sent from my LWW

کسی منکرش نشد اما ما داریم در مورد سایتهای پربازدید حرف میزنیم.من به شخصه 5 ماه روی نت افراز بودم با سرویس الماس 2 که گرونترین آفرش بود.نتونستند نگهمون دارند و آخر سر آمدیم بیرون. یک بنز رو با ژیان مقایسه نمیکنند عزیز..

Sohan Roh
August 14th, 2013, 12:16

جانا سخن از زبان ما میگویی!

Sohan Roh
August 16th, 2013, 13:52
با سلام.

دوستان ديگر نظري ندارند ؟

با تشكر.

3245
August 16th, 2013, 16:44
عذر میخوام از همه عزیزان گرامی،

اما این معرفی محصولات جدید Host DL تا کی میخواد ادامه پیدا کنه در این انجمن؟

این شرکت از خود سایتی دارد، لطفا گلایه ها، تشکرها، تقدیرها و پیشنهاد های خود را در سایت شرکت مذکور بیان کنید،

شرکت مذکور هر خوبی و بدی دارد در محور خودش و مشتریانش است،

چنانچه انتقاد و پیشنهادی دارد، در انجمن مربوطه بیان کنید، مانند مابقی شرکت های دیگر، این شرکت از لحاظ قانون تفاوتی با شرکت های دیگر ندارد و نخواهد داشت،

***پی نوشت: در شرکت مذکور هم مشترکینی به شرکت های دیگر مراجعه و ناراضی هستند، دست بالای دست بسیار و خدمات بالای خدمات بسیار است.

گاها ممکن است دوستان قبل از این شرکت، شرکتهایی که نمایندگی دارند و قیمت های کوچک و ارزان دارند را تست کرده باشند، خوب! مشکل از انتخاب مشتری بوده است، خیلی شرکت هایی بزرگی مثل ****** و ... وجود دارند که قصد تبلیغ و نام بردن انها درست نیست.

اگر دوستان این شرکت را خدای شرکت های هاستینگ فرض کنند، بنابراین هاستینگ های دیگر در ایران نباید مشتری داشته باشند در حال حاضر، اما اینطور نیست، و دقیقا قضیه برعکس است، حالا دلیلش هر چه خواهد باشد، همانطور که ما میگیم فِلان شرکت بد است، بدون آنکه دلیل بیاوریم، """"هرچه خواهد باشد، فقط بد است""""

از مدیران محترم خواهشمند هستم این موارد تایییک هایی که برخی از مشترکین راضی میزنند را حذف کنند، زیرا که هر هاستینگ مشترکین راضی و ناراضی دارند، که هرکدام اینها برای حرف زدن باید طبق محدودیت ها و حول یک محور باشد، نه اینکه کاملا ازادانه ان هم در انحمنی دارای قوانین مربوطه،
این خودش یک سیاست تبلیغات است، واقعا مدیران اینجور تایپیک ها را باید شناسایی کنند، چون واقعا فروشنده براحتی مشترک راضی خود را هدایت میکند و براحتی معرفی محصولات و خدمات میکند،(باور کنید اصلا منظور من فقط همین تایپیک نیست، خیلی خیلی تایپیک های دیگر)

بنده مشتری این شرکت نیستم
مخالف این شرکت نیستم
فقط درخواست اجرای قوانین همین انجمن را دارم، که دارای مدیران مقتدری هست.

با تشکر،
ارادت.

ilight
August 16th, 2013, 17:39

شما که این قدر از ایران هاست تعریف می کنید تا حالا باهاشون کار کردید؟
تیم به شدت ضعیف ، دنبال پیچوندن تو تیکت ها و پرمدعا داره ، قیمت هاش که فوق نجومی هست.
تعداد بالای مشتری مهم نیست ، سایتی که داره پشتیبانی میشه مهم هست ، ادبی که پشتیبانان هاست دی ال دارن رو هیچ جا نداره ، پیگیری که می کنند ،
کدوم شرکت کمتر از ۵دقیقه در هر ساعتی جواب تیکت میده؟
من بیش از ۲ سال هست که دارم با هاست دی ال کار می کنم ، جز ۱ماه که تعطیل کرد، که بعدش هم دوباره که اومد سریع برگشتیم روی سرورهای خودشون.

من نمی دونم چرا بعضی از دوستان این واقعیت رو که هاست دی ال عالی هست رو نمی خوان قبول کنن.

delta
August 16th, 2013, 19:29
شما چرا جوش آوردی برادر؟ مگر فقط براس هاست دل تاپیک زده شده؟ یک سرچی کنید در مورد انواع شرکتها هم نظرسنجی شده..اینبار هم راجب هاست دل زدند..کجاش خلاف قوانین هست؟

Sohan Roh
August 17th, 2013, 11:18
با سلام.

با تشكر.

malmir
August 17th, 2013, 23:06
من قیمتی تو سایتشون نمی بینم ؟ کجاشه؟ :-?

malmir
August 17th, 2013, 23:15
پیرو صحبت "
ilight (http://www.webhostingtalk.ir/member/28280/)"
به
دنبال پیچوندن هستن تایید میشه و فقط می خوان مشتری جذب بشه.

ilight
August 18th, 2013, 00:02
من قیمتی تو سایتشون نمی بینم ؟ کجاشه؟ :-?
باید در پرتال پیام بفرستید ببینید سایتتون رو قبول می کنند بعد قیمت رو میگن بهتون.

Sohan Roh
August 19th, 2013, 19:00
با سلام.

با تشكر.