PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از چه طریقی میتوان به این دو مورد پی برد: 1 ادمین پیج 2 مشخصات سخت افزاری سایت مورد نظر

Na3er
August 12th, 2013, 13:40
من نیاز به این دارم که یک ایزار به من معرفی کنید تا این دو مهم رو بدست بیاورم

1 کنترل پنل سایت مورد نظر (ادمین پیج)؟

2 مشخصات سخت افزاری که ان سایت در حال استفاده است؟

nginxweb
August 12th, 2013, 13:44
درود

به ssh دسترسی دارید؟

Na3er
August 12th, 2013, 13:52
نه خیر دوست من منظورم بری تمام سایتهای مورد نظرم هست نه برای سروری که به ان دسترسی دارم مثل فرمانهای داس یا برنامه های از قبیل هویج و غیره هر چه که باشد فقط سریع من را به مقصد برساند

noa_takotnaha
August 13th, 2013, 01:19
واسه مشخصات سخت افزاری راهی نمیدونم ولی واسه کنترل پنل و تکنولوژی های استفاده شده ، می تونی از افزونه Wappalyzer موزیلا استفاده کنی.
مثلا برای همین صفحه این اطلاعات رو نشون میده :
php 5.3.23 - Programming Language
YUI - javascript framework
vBulletin - Message Board
SWFObject - Miscellanous
Google Analyitics - Analytics
CKEditor - Rich Text Editor

Taryan4
August 13th, 2013, 01:46
من نیاز به این دارم که یک ایزار به من معرفی کنید تا این دو مهم رو بدست بیاورم

1 کنترل پنل سایت مورد نظر (ادمین پیج)؟

2 مشخصات سخت افزاری که ان سایت در حال استفاده است؟

برای چه منظوری می خواید؟

babelirani
August 13th, 2013, 02:03
با سلام

احیانا" برای ه-ک نمیخواید این اطلاعات رو ؟

Na3er
August 13th, 2013, 09:19
مرسی از همگی من دیروز یک ویدئو 1 دقیقه ای در یوتیوب دیدم که یک کاربر اسرائیلی با جند فرمان ساده داس تمام مشخصات یک سایت رو بدست اورد مثل نوع کنرل پنل و اطلاعات سخت افزاری سرور و خیلی چیزهای دیگر رو منتها بدلیل بی کیفیتی متوجه دستورات نشدم کلی هم سرچ کردم دیروز یکسری دستورات رو استفاده کردم که کار نکردند در مورد واپالیزر هم من مدتهاست استفاده میکنم + چند اکستنشن مشابه اما این ها نوع سی ام اس و فریم ورک و زبان مورداستفاده و وب سرور رو نشان میدهند نه ان دو موردی که من دنبالشان هستم و تاپیک زده ام میدانم برنامه هایی مثل هویج رو میشود برای کد ادمین پیج بکار برد اما برای کنترل پنل نه من منیاز به یک برنامه یا یک فرمان داس یا انلاین تولز برای این مسئله دارم دوستانی که حتما هستند در انجمن و اطلاع دارند کمک کنند
این سایت هست که ضعیفه و 80% نمیتواند پیدا کند بیشتر برای پیدا کردن ادمین پیج هست: sc0rpion.ir

cacodemon
August 13th, 2013, 09:36
مرسی از همگی من دیروز یک ویدئو 1 دقیقه ای در یوتیوب دیدم که یک کاربر اسرائیلی با جند فرمان ساده داس تمام مشخصات یک سایت رو بدست اورد مثل نوع کنرل پنل و اطلاعات سخت افزاری سرور و خیلی چیزهای دیگر رو منتها بدلیل بی کیفیتی متوجه دستورات نشدم کلی هم سرچ کردم دیروز یکسری دستورات رو استفاده کردم که کار نکردند در مورد واپالیزر هم من مدتهاست استفاده میکنم + چند اکستنشن مشابه اما این ها نوع سی ام اس و فریم ورک و زبان مورداستفاده و وب سرور رو نشان میدهند نه ان دو موردی که من دنبالشان هستم و تاپیک زده ام میدانم برنامه هایی مثل هویج رو میشود برای کد ادمین پیج بکار برد اما برای کنترل پنل نه من منیاز به یک برنامه یا یک فرمان داس یا انلاین تولز برای این مسئله دارم دوستانی که حتما هستند در انجمن و اطلاع دارند کمک کنند
این سایت هست که ضعیفه و 80% نمیتواند پیدا کند بیشتر برای پیدا کردن ادمین پیج هست: sc0rpion.ir

سلام
میتونید لینک ویدیو رو به منم بدید؟

Na3er
August 13th, 2013, 10:09
How To Find The Admin Control Panel Page - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=-VbwktE-f8c) نا گفته نماند این یوزر از اسکریپت پرل برای این امر استفاده میکند

fr0nk
August 13th, 2013, 10:32
با سلام

در مورد کنترل پنل سایت ، شما اگه نتونستید با ادمین فایندر ها پیدا کنید ، با Crawler ها (چه به صورت مستقل چه استفاده از برنامه های داخلی نرم افزار های اسکنری مثل Acuntix ) میتونید ادمین پیچ رو پیدا کنید

اما در مورد اطلاعات ساخت افزاری من اسکریپت خاصی براش ندیدم ( منظورتون سخت افزار های سروری که سایت رو اون هست؟ )

پ.ن:یوتیوب ویدئو فیک زیاد داره

Na3er
August 13th, 2013, 10:40
منظور از سخت افزار سرور این هست که بوسیله یک اسکریپت یا برنامه سایت مورد نظر اسکن شود و خروجی درخواست ما جزئیات سخت افزاری سرور باشد که احتمالا از طریق پروتکل های بین المللی و ای پی سرور و یک سری داده های موجود قطعا قابل تریسینگ و ردیابی هست فقط دقیقا نمیدانم چطور این اطلاعات میتواند وبمستران را برای انالیز رقیب و منابع سخت افزاری مورد استفاده انها کمک بزرگی برای شان باشد