PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنسل کردن انتقال دامنه

karshenasi
August 11th, 2013, 23:00
سلام
من درخواست انتقال یک دامنه رو توی پنل ریسلر کلاب ثبت کردم ولی به دلیلی منصرف شدم و امکان انتقال هم نیست
الان ریسلر کلاب 10 دلار از موجودی کم کرده آیا امکان کنسل کردن سفارش و بازگشت پول وجود داره ؟ توی پنل که چنین چیزی ندیدم

shivahost
August 11th, 2013, 23:04
ببینید برای انتقال یک ایمیل به مدیر دامنه ارسال می شود. آن ایمیل شامل لینکی است که باید کلیک کنند. اگر تا 5 روز کلیک انجام نشود انتقال کنسل می شود. هزینه ای که می گویید کم شده به حالت lock found در آمده و بعد از این 5 روز اگر روی آن لینک کلیک نشود هزینه به شما باز می گردد.

karshenasi
August 11th, 2013, 23:07
ببینید برای انتقال یک ایمیل به مدیر دامنه ارسال می شود. آن ایمیل شامل لینکی است که باید کلیک کنند. اگر تا 5 روز کلیک انجام نشود انتقال کنسل می شود. هزینه ای که می گویید کم شده به حالت lock found در آمده و بعد از این 5 روز اگر روی آن لینک کلیک نشود هزینه به شما باز می گردد.

آهان
منم دنبال همین بودم ولی توی پنل هیچ جا ندیدم نوشته باش 5 روز منتظر لینک فعال سازی میمونه
مرسی

shivahost
August 11th, 2013, 23:24
آهان
منم دنبال همین بودم ولی توی پنل هیچ جا ندیدم نوشته باش 5 روز منتظر لینک فعال سازی میمونه
مرسی

فکر کنم در متن آن ایمیل توضیح داده باشه.