PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد تغییر isp

expo_2010
March 11th, 2010, 15:11
سلام و خسته نباشید
من تو یکی از شهرستان ها زندگی میکنم . از شرکتی که adsl می گرفتم ناراضی هستم و می خوام از یک شرکت دیگه بگیرم.
حالا اون پرت تلفن من تو مخابرات رو شرکت اول بازه من اگه تو شرکت دوم ثبت نام کنم ایا پورتم به شرکت دوم تغییر پیدا می کنه یا نه ؟
آیا باید به شرکت اول در خواست بدم؟
آیا می شه هم زمان به هر دو وصل بشه؟
و چه قدر طول می کشه؟
و کلا چقدر دردسر داره ؟
ممنون

M-Soltani.ir
March 11th, 2010, 15:17
سلام و خسته نباشید
من تو یکی از شهرستان ها زندگی میکنم . از شرکتی که adsl می گرفتم ناراضی هستم و می خوام از یک شرکت دیگه بگیرم.
حالا اون پرت تلفن من تو مخابرات رو شرکت اول بازه من اگه تو شرکت دوم ثبت نام کنم ایا پورتم به شرکت دوم تغییر پیدا می کنه یا نه ؟
و چه قدر طول می کشه؟
و کلا چقدر دردسر داره ؟
ممنون

خیر
از صبانت رفتم به شاتل
صبانت رو حساب کل کل دو هفته پورت خودشو از رو خط بر نداشت کلی حالم گرفته شد...
شاتل هم نمیتونست پورت خودشو بکشــــــه
تلفنی دیر اقدام میکنند برید شرکت حضوری درخواست کنید سریعتر کار راه میفتــه

AfraWeb.net
March 11th, 2010, 16:35
سلام و خسته نباشید
و چه قدر طول می کشه؟
و کلا چقدر دردسر داره ؟
ممنون

باید شرکت درخواست جمع اوری پورت را به مخابرات ارسال کند و اسپیلاتور شرکت از روی خط شما جمع اوری بشه که این مستلزم 1 هفته زمان هست سپس درخواست جدید را به شرکت ارائه میکنید و خط جدید را راه اندازی میکنند که این همه مستلزم 1 هفته زمان هست .

راه حل بهتر است در این موقع از سال این کار را انجام ندید چون من در تهران دیگه درخوست برای راه اندازی و جمع اوری ارسال نمیکنیم و عملا هیچ سرویسی را راه اندازی و جمع اوری نمیکنیم و مخابرات هم درخواست های جدید را قبول نمیکند . بهتر هست بعد از تعطیلات سال نو اقدام به جمع اوری پورت نمایید یا اینکه اگر خط تلفن دیگری در منزل دارید روی خط جدید درخواست بدید تا راه اندازی شود
غیر از این راه ها راه دیگری وجود ندارد

موفق باشید