PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه jتغییر آی پی لاگ مخصوص سازمان تنظیم مقررات روی IBSng

sarwhost
August 11th, 2013, 12:50
سلام
ما یک isp هستیم
شرکت پارس پویش یک لاگ برای نرم افزار اکانتینگ درست کرده که سازمان تنظیم مقررات می تونه از اون استفاده کنه حالا زنگ زدن میگن IP های ما عوض شده و با ید IP مورد نظر اونها رو وارد کنیم که فقط با اون IP دسترسی به سرور اکانتینگ ما داشته باشن .لینوکس مورداستفاده دبیان میباشد حالا از کجا و جطور باید این کار انجام بدیم
ممنون

sarwhost
August 13th, 2013, 10:23
از دوستان کسی نیست بدونه

astro.alireza
August 13th, 2013, 16:34
منظورتون از «با ید ip مورد نظر اونها رو وارد کنیم که فقط با اون ip دسترسی به سرور اکانتینگ ما داشته باشن» چیه؟
کامل توضیح بدید تا بتونم راهنمایی کنم

sarwhost
August 13th, 2013, 16:43
روی اون سرور دبیان دوتا ای پی هست که یکی مال خود سرورو ibsng هست و یه ای پی هم هست که لاگ اکانتهارو برای سازمان میفرسته و اونا اکانتارو کنترل میکنند الان میگن ای پی ارسال لاگ تغیر بدیم

astro.alireza
August 13th, 2013, 17:26
تا جایی که من متوجه شدم این چیزی که شما می گید باید جزو تنظیمات نرم افزار لاگ گیری پارس پویش باشه و برای تغییر اون باید از پارس پویش یا راهنماهای نرم افزار کمک بگیرید. بعید می دونم تنظیمات سیستمی خاصی به این مورد مربوط باشه
از سازمان تظیم مقررات هم انتظار می ره به جای این ناشی بازی ها به جای آی پی به شما یه دامین می دادند تا مجبور نمی شدن به کلی آدم زنگ بزنند و ملت رو به دردسر بندازند

mohamad1377
March 18th, 2014, 20:30
میتونید از سایت wiki.parspooyesh.com استفاده کنید