PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به کمک فوری در رابطه با وردپرس

Da7ni
August 11th, 2013, 01:38
من یه سایت دارم .com بود وردپرسشم روی .com بود.الان دامنشو عوض کردم و روی .ir گذاشتمش ولی الان تمام لینکای توی سایتم با .com میاد که فیلت*ر هم هستش.
من الان چه کار کنم که لینکا با .ir بیاد و وردپرس .com روی .ir .بیاد.

babelirani
August 11th, 2013, 02:29
من یه سایت دارم .com بود وردپرسشم روی .com بود.الان دامنشو عوض کردم و روی .ir گذاشتمش ولی الان تمام لینکای توی سایتم با .com میاد که فیلت*ر هم هستش.
من الان چه کار کنم که لینکا با .ir بیاد و وردپرس .com روی .ir .بیاد.

با سلام

افزونه ی search-and-replace رو نصب کنید روی وردپرس بعد در اونجا در قسمت Search for ادرس sitename.com رو بزنید All - search/replace رو انتخاب کنید در قسمت Replaced with ادرس sitname.ir رو بزنید مشکلتون رفع میشه به نظر من این بهترین روشه

البته میتونید از دیتابیس هم بک آپ بگیرید بعد فایل با پسوند Sql رو که دانلود کردید با نرم افزاری مثل Notpad++ باز کنید و همین کارو رو انجام بدید که در بالا گفتم ( کمی متنشون متفاوته ولی بازم گزینه Replace هستش ) و بعد سیو و دوباره ریستور کنید

hmdfkr
August 12th, 2013, 17:09
در صورتی که نتونستید مشکل رو برطرف کنید با بنده تماس بگیرید

soheilsystem92
August 12th, 2013, 18:28
با ای دی بنده تماس بگیرید تا بهتون توضیح بدم
soheilsystem92

TickTheme
August 13th, 2013, 16:46
با سلام؛

دوست گرامی از منوی تنظیمات گزینه همگانی را انتخاب کنید و آدرس وبلاگ و وردپرس خود را به آدرس جدید تغییر دهید.امیدواریم مشکلتون زودتر حل بشه. اگر مشکل پا بر جا بود از کاری که کاربرگرامی babelirani (http://www.webhostingtalk.ir/member/9348/) در بالاتر فرمودند استفاده کنید.

پیروز باشید!