PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف فاکتور . . .

warpro
August 10th, 2013, 16:42
با سلام بنده یک مشتری دارم که ماهانه باید مبلغی براش فاکتور میشه این ماه به صورت حضوری پرداخت کرده باید چگونه فاکتور رو بردارم که ماه بعد هم ایجاد بشه؟

cpanelfa.ir
August 10th, 2013, 17:23
با سلام دو راه به نظرم می اید
یک : به بخش
Clients Profileمشتری خود بروید
سپس بخش فاکتور ها و فاکتور این ماه را حذف کنید
=
دو :
یک : به بخش
Clients Profileرفته مدیریت اعتبار
مبلغ مورد نظری که پرداخت کرده به اعتبارش بیفزاید سپس فاکتور را با این روش بپردازد
با تشکر

GateFa
August 10th, 2013, 17:41
فاکتور مربوطه رو باز کنید و برای اون پرداخت رو ثبت کنید.
از تب افزودن پرداخت

da6276
August 10th, 2013, 17:44
با سلام بنده یک مشتری دارم که ماهانه باید مبلغی براش فاکتور میشه این ماه به صورت حضوری پرداخت کرده باید چگونه فاکتور رو بردارم که ماه بعد هم ایجاد بشه؟
خیلی راحت ! از بخش مشتری ها یک فاکتور ماهیانه براش ایجاد کنید و این ماه رو پرداخت شده بزنید

taghi.karimi
August 10th, 2013, 19:11
دوست عزیز اگر فاکتور براش صادر شده است.

فاکتور جدید نسازید
فاکتور فعلی رو هم حذف نکنید

فقط کافیست به پوفایل اون یوزر برید.در قسمت فاکتورها فاکتور مورد نظر رو به شکل پرداخت شده در بیارید.

اگر بخواید فاکتور رو حذف کنید.در صورتی که کرانجاب داشته باشید.بعد از اجرای اون دوباره یک فاکتور براش میسازه.

اگر موردی هست بفرمائید

GateFa
August 10th, 2013, 19:19
راه کار جناب taghi.karimi (http://www.webhostingtalk.ir/member/15121/) هم تایید میشه.
البته اگر می خواین توی میزان درآمد ماهانه ی شما هم این مورد ثبت بشه، همونطور که گفتم باید از خودفاکتور اقدام کنید و برای این فاکتور پرداختی رو ثبت کنید.