PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کانفیگ سرور و سرور مجازی

ahangha88
August 10th, 2013, 12:04
من میخوام کانفیگ سرور و سرور مجازی رو از پایه آموزش ببینم اول که به نظرتون برای سی پنل این خوبه http://www.webhostingtalk.ir/f10/9545/ کامل هست آموزشش؟
آیا کانفیگ سرور و سرور مجازی با همدیگه فرق داره؟ برای اینکه شروع کنم سرور بگیرم؟ یا نرم افزاری هست روی ویندوز خونگی نصب کنم که شبیه ساز سرور باشه اونجا کانفیگ رو انجام بدم

Creepy
August 10th, 2013, 18:11
میتونید از Vmware Workstation یا VirtualBox استفاده کنید.

ahangha88
August 10th, 2013, 18:15
میتونید از Vmware Workstation یا VirtualBox استفاده کنید.
یعنی با این نرم افزارها امکان نصب لینوکس هست؟ و کانفیگش مثل سرور یا سرور مجازی میشه؟

i-whost
August 10th, 2013, 18:19
یعنی با این نرم افزارها امکان نصب لینوکس هست؟ و کانفیگش مثل سرور یا سرور مجازی میشه؟

روی سیستم خانگی نمی توانید نصب کنید ای پی ایران تحریم هست

بهتر هست یک سرور مجازی برای تست تهیه کنید که قبلا از ای پی برای سی پنل استفاده تریل نشده باشد

کانفیگ ها تقریب مشابه هست ولی توصیه می کنیم برای شروع علاوه بر یاد گیری کانفیگ اگر قصد راه اندازی هاستینگ دارید حتما به دست یک فرد بدهید که سرویس کامل کانفیگ کند تا دچار مشکل نشوید.

itsecure
August 10th, 2013, 20:24
ببینید بحث کانفیگ سرور خیلی گستردس
ولی نکاتی که مهمه نصب کنترل پنل
نصب نرم افزار های مورد نیاز
بهینه سازی اپاچی
نصب فایروال
با یک سرور مجازی شروع کن

ahangha88
August 10th, 2013, 23:28
فعلا نمیخوام هاستینگ راه بندازم میخوام کلا یادبگیرم چطور بهترین شکل به شکل بهینه کانفیگ کنم
ضمن اینکه در مورد آی پی می فرمایند برای ارتباط با ssh هم باید سیستم خانگیمون رو تغییر آی پی بدیم
الان سرور مجازی اماده برای کانفیگ چقدر در میاد؟ البته بشه سی پنل تریال هم نصب کرد