PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی یا اختصاصی؟!

ilight
August 10th, 2013, 00:29
سلام
دوستان من به حدد ۳۰۰ گیگ فضا نیاز دارم حالا موندم که یک سرور مجازی تهیه کنم با یکی از افرهای کیم سوفی رو
طی چندماه گذشته با دوستانی که سرور مجازی میدن مشکلاتی داشتیم از جمله پشتیبانی نامناسب سرعت کم ریموت و دانلود روی سرور، دان شدن سرور و پریدن اطلاعات و عدم مسیولیت پذیری دوستان، همه هم از افرادی بودند که تعداد زیادی تاییدشون میکردند.
سرور برای نگه داری فایل ها و به عنوان سرور دانلود استفاده می شود.
بین انتخاب ks 4g کیم سوفی و افرهای دوستان با ۳۰۰ گیگ هارد و رم ۲موندم

ertebat7
August 10th, 2013, 00:32
خب اینکه سرور اختصاصی بهتر هست شکی نیست ولی مدیریت سرور اختصاصی هم مهم است
شما باید به سرور اختصاصی و تنظیمات شبکه جلوگیری از اسپم و هر موردی که باعث بروز ابیوز میشه مسلط باشید

i-whost
August 10th, 2013, 00:39
سرور مجازی تهیه کنید

سعی کنید سرور که تهیه می کنید از رید10 استفاده شده باشد تا مشکلی بر اثر کمبود سرعت هارد نداشته باشید

mizbanaval
August 10th, 2013, 00:42
سلام دوست عزیز
دقت کنید من اصلا نمیگم کیمسوفی خوبه یا بد (لطفا دوستان سریع انتقاد نکنید)
پریدن اطلاعات که شما باید بکاپ بگیرید چه مجازی چه اختصاصی
اما یکی از دوستان همیشه حرف قشنگی میزد : ما انقدر پولدار نشدیم جنس ارزون بگیریم
خیلی از دوستان هم با کیمسوفی در این انجمن خاظره های بسیار جالبی دارند من بیشتر توضیح نمیدم
نظر شخصی :
اگه میخاین سرور اختصاصی بگیرین از یک جای درست حسابی با قیمت چندین برابر کیمسوفی و این ... بگیرین
اگرم سرور مجازی میخاین اونم باید خرج کنید جای مطمعن پیدا کنید با قیمت مناسب(نه ارزون) ازش با توجه به نیازتون سرویس بگیرید
سرویس دهنده ای که 10 تا سرور مجازی رو هاردش میزاره طبیعتا خیلی فرق داره با اونیکه 25-30 تا سرور تو یک هارد ران میکنه !
ارادت

TukaNet
August 10th, 2013, 00:51
ما انقدر پولدار نشدیم جنس ارزون بگیریم

یک مثل آلمانی هست ...

ولی در کل حرف های این دوستمان کاملا منطقی هست

سعی کنید چند روز وقت بگذارید و سرویس دهنده خوبی انتخاب کنید

نه اینکه دنبال ارزونی باشید و زحمات خودتون رو بر باد بدید

ilight
August 10th, 2013, 01:00
متاسفانه بعضی از دوستان که افرهاشون نجومی هست ، بعضی دیگه هم با اینکه تعداد زیادی از افراد تاییدشون می کنند باز هم وقتی مشکلی پیش میاد اصلا جوابگو نیستند.
از لحاظ بک اپ من از یک سیستم بک اپ استفاده می کنم و مشکلی نداره ،فقط واسم مهم هست که سرور دان نشه.

mizbanaval
August 10th, 2013, 01:10
متاسفانه بعضی از دوستان که افرهاشون نجومی هست ، بعضی دیگه هم با اینکه تعداد زیادی از افراد تاییدشون می کنند باز هم وقتی مشکلی پیش میاد اصلا جوابگو نیستند.
از لحاظ بک اپ من از یک سیستم بک اپ استفاده می کنم و مشکلی نداره ،فقط واسم مهم هست که سرور دان نشه.
ما اعتقاد داریم مشتریانی که با قیمت مناسب خرید میکنند به خودشون احترام میزارن.
حتی از کارمندای خودمون زمانی که سرور شخصی از یک کشوری میخان که خودمون ارایه نمیکنیم همیشه بهترین پلن با قیمت مناسب (نه خیلی بالا نه پایین ) میگیرن چون تجریه شده چندین بار هم برای خود ما هم برای دوستان انجمن این تاپیک های انتقاد شکایات و ...(در کل از ارزون فروشا و افرای .... خوشم نمیاد )
باز هم انتخاب با شماست :)
ارادت

se7en-host
August 10th, 2013, 11:13
عزیز سرور اختصاصی خیلی بهتر اما نه
کیم سوفی
کیم سوفی سرور هاش هیچ توصیه نمی شن