PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ارور vps و حل ان

sarhang1
August 9th, 2013, 13:07
سلام دوستان

من 2ماه از یه شرکت معتبر vps میخرم ماه اول هیچ مشکلی نبوده ولی این ماه وقتی میخوام وارد vps (ویندوز) بشم این ارور رو میده
14838

اینم بگم که وقتی به خودشون میگم میگن vps انلاینه مشکلی نداره راستم میگن چون نرم افزار و بوت که گذاشتم انلاین هستن فقط وقتی میخوام برم داخل vps اون ارور رو میده .Vps رستارت میکنن خوب میشه بعد 1روز دوباره اینطوری میشه

اگه بگم مشکل از اینترنته که ضعیفه هم اینطور نیست اخه یه vps دیگه دارم که راحت میره داخلش

میگن عجیبه فقط برای شما این اتفاق میفته

ببخشید سرتون رو درد اوردم اگه کسی هست راهنماییم کنه ممنون میشم

ULTRAWEB
August 9th, 2013, 20:33
ایرادی که گرفته گفته مممکنه ایراد از 3 جا باشه مورد دوم و سوم که نمیشه مورد اول شاید که ریموت دسکتاپش شاید غیرفعال شده باشه
و بعضی موقع ها خودممم دیدم سرور وقتی بیزی باشه و مشتری زیادی روش باشه نمیتونه با ریموت دسکتاپ بزنه به سرور وهمین ارووورو میده
روی سرور خودم روی صحبتم با دیگران نیست باید ریبوت کنی چند بار بعدش مممکنه بیاد بالا

itsecure
August 10th, 2013, 21:02
مشکل میتونه موارد زیر باشه:
کندی سرعت اینترنت
فعال نبودن ریموت دسکتاپ که اونوطر که میگید بعد از ریستارت حل میشه نمیتونه مشکل این باشه
و یقینا سرورتون خیلی سنگینه که اجازه ریموت نمیده