PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی جهت ثبت شرکت جهت ارائه درگاه پرداخت واسطه

vp_server
August 9th, 2013, 00:50
سلام دوستان
برای راه اندازی درگاه پرداخت باید چه مراحلی انجام داد؟
چه شرکتی باید ثبت کرد؟
ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیاز به مدرک داره؟
مدرکی که بنده دارم مهندسی مکانیک و فوق لیسانس مدیریت هست...
چه شرکتی میتونم برای این کار با این مدرک ثبت کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

ADMlN
August 9th, 2013, 00:54
درگاه پرداخت نیاز به ثبت شرکت ندارد
می توانید درخواست درگاه برای شخص حقیقی کنید

vp_server
August 9th, 2013, 00:54
درگاه پرداخت نیاز به ثبت شرکت ندارد
می توانید درخواست درگاه برای شخص حقیقی کنید
بله در جریان هستم
ولی میخوام برای اعتماد سازی بیشتر شرکت ثبت کنم

aligoli
August 9th, 2013, 01:03
سلام

نیازی به مدرک نمی باشد.
برای ثبت شرکت مسولیت محدود از سایت سامانه ثبت تاسیس و ثبت تغییرات شرکت ها و موسسات غیر تجاری (http://irsherkat.ir/) اقدام به ثبت نمایید، اگر موضوعات شرکت شما مرتبط با اخذ مجوز شود باید به سازمان مقررات رادیویی واقع در سید خندان بروید ، سپس به وزارت فرهنگ و ارشاد، رسانه های دیجیتال، واقع در هفت تیر، رو به روی برج سپید صادرات، رفته و مجوز را تهیه کنید سپس اسکن را در سامانه ارسال کنید بعد از مدتی، تایید آگهی می شود سپس شما باید به ثبت شرکت ها بروید و مراحل را طی کنید.
روال سختی پیش رو نیست.

توصیه دوستانه : درگاه های خود را روی حساب شخصی خود بگیرید.

vp_server
August 9th, 2013, 01:08
سلام

نیازی به مدرک نمی باشد.
برای ثبت شرکت مسولیت محدود از سایت سامانه ثبت تاسیس و ثبت تغییرات شرکت ها و موسسات غیر تجاری (http://irsherkat.ir/) اقدام به ثبت نمایید، اگر موضوعات شرکت شما مرتبط با اخذ مجوز شود باید به سازمان مقررات رادیویی واقع در سید خندان بروید ، سپس به وزارت فرهنگ و ارشاد، رسانه های دیجیتال، واقع در هفت تیر، رو به روی برج سپید صادرات، رفته و مجوز را تهیه کنید سپس اسکن را در سامانه ارسال کنید بعد از مدتی، تایید آگهی می شود سپس شما باید به ثبت شرکت ها بروید و مراحل را طی کنید.
روال سختی پیش رو نیست.

توصیه دوستانه : درگاه های خود را روی حساب شخصی خود بگیرید.
ممنون جهت راهنمایی
ولی متاسفانه من شهرستان هستم
این مراحلی که گفتید برای تهرانه؟
امروز به دفتر ثبت اسناد رسمی -- ثبت شرکت ها مراجعه کردم ولی گفتن حتما باید مدرک مرتبط با کاری که میخواید انجام بدید داشته باشید
گفتن مسولیت محدود هم هیچ تفاوتی در مدرک نداره و بدون مدرک انجام نمیشه!
جواب درستی به بنده ندادن

redbull
August 9th, 2013, 01:09
برای ثبت شرکت به اداره ثبت اسناد و املاک شهرتون برید راهنماییتون میکنن کامل

برای ارائه درگاه پرداخت واسط نیاز به یک اسکریپت دارید که باید بدید بنویسن همراه با انواع ماژول ها برای cms های مختلف که برای شروع کار FREER , WHMCS کافی هست :d

برای دریافت درگاه پرداخت هم هم میتونید به صورت حقیقی و هم به صورت حقوقی اقدام به دریافت درگاه کنید

Taryan4
August 9th, 2013, 01:11
تنها بانکی که به فرد حقیقی درگاه می ده بانک ملته. البته دردسر های خودشو داره. با نماد هم می تونید از سایر بانک ها درگاه بگیرید.

vp_server
August 9th, 2013, 01:13
برای ثبت شرکت به اداره ثبت اسناد و املاک شهرتون برید راهنماییتون میکنن کامل

برای ارائه درگاه پرداخت واسط نیاز به یک اسکریپت دارید که باید بدید بنویسن همراه با انواع ماژول ها برای cms های مختلف که برای شروع کار FREER , WHMCS کافی هست :d

برای دریافت درگاه پرداخت هم هم میتونید به صورت حقیقی و هم به صورت حقوقی اقدام به دریافت درگاه کنید
دقیقا مشکل بنده هم با اداره ثبت اسناد شهرمون هست
من شنیده بودم مسولیت محدود بدون مدرک ثبت میشه ولی میگن باید حتما مدرک باشه
و فکر میکنم اطلاعاتشون محدوده!

redbull
August 9th, 2013, 01:16
تنها بانکی که به فرد حقیقی درگاه می ده بانک ملته. البته دردسر های خودشو داره. با نماد هم می تونید از سایر بانک ها درگاه بگیرید.

در حال حاضر و تا اونجایی که بنده اطلاع دارم به غیر از ملت بانک سپه بدون هیچ شرطی مانند ملت ارائه میده.بانک پاسارگاد باید 2 میلیون سفته بگذارید

vp_server
August 9th, 2013, 01:20
در حال حاضر و تا اونجایی که بنده اطلاع دارم به غیر از ملت بانک سپه بدون هیچ شرطی مانند ملت ارائه میده.بانک پاسارگاد باید 2 میلیون سفته بگذارید
ثبت شرکت برای بنده جزو الزامات هست.
بعد ثبت هم گرفتن درگاه از هر بانکی راحته

aligoli
August 9th, 2013, 01:21
ممنون جهت راهنمایی
ولی متاسفانه من شهرستان هستم
این مراحلی که گفتید برای تهرانه؟
امروز به دفتر ثبت اسناد رسمی -- ثبت شرکت ها مراجعه کردم ولی گفتن حتما باید مدرک مرتبط با کاری که میخواید انجام بدید داشته باشید
گفتن مسولیت محدود هم هیچ تفاوتی در مدرک نداره و بدون مدرک انجام نمیشه!
جواب درستی به بنده ندادن

خواهش میکنم،
1. (احتمال کم) چون شهرستان است مدرک لازم است.
2. (احتمال زیاد) از کاری که باید انجام بدهند در رفته اند که اگر اینطور باشد روزی 3 بار به دفتر ثبت اسناد رسمی شهر خود مراجعه کنید و تاکید کنید.

حدود 8 ماه پیش که برای ثبت شرکت مسولیت محدود رفته بودم، آن زمان کم کم ثبت شرکت قرار بود اینترنتی شود که فرم ها را نمی دادند ولی تاکید داشتند روند ثبت شرکت در شهرستان ها به صورت قدیمی یعنی ارایه فرم شرکت نامه و ... می باشد.

روند ثبت شرکت به صورت قدیمی روش آن در این سایت واضح قابل مشاهده است. پیشنهاد میکنم مشاهده نمایید.
ثبت شرکت | ثبت شرکت ها | ثبت شرکتها | ثبت ونک | پلمپ دفاتر | حسابرسی | ثبت: ثبت شرکت با مسئولیت محدود (http://www.vanak.org/page.php?340-128.html)

در هر حال اگر تهران بودید، می توانستم حتی حضوری شما را راهنمایی کنم، امیدوارم پیگیر باشید و موانع انسانی را از پیش روی خود بردارید.

بنده از 7 بانک (ملی، ملت، پارسیان، پاسارگاد، سامان، سرمایه، اقتصاد نوین) درگاه مستقیم دارم، پیشنهاد میکنم اول نماد اعتماد را تهیه نمایید سپس درگاه ها و پس از ارایه خدمات حداقل به 500 نفر و فروش تمامی سرویس ها و رسیدن به سود ماهانه حداقل 2 میلیون تومان، اقدام به ثبت شرکت نمایید.
توجه داشته باشید، به هیچ عنوان، پیشنهاد نمی شود درگاه ها را بعد از ثبت شرکت و روی حساب حقوقی شرکت بگیرید.

vp_server
August 9th, 2013, 01:24
خواهش میکنم،
1. (احتمال کم) چون شهرستان است مدرک لازم است.
2. (احتمال زیاد) از کاری که باید انجام بدهند در رفته اند که اگر اینطور باشد روزی 3 بار به دفتر ثبت اسناد رسمی شهر خود مراجعه کنید و تاکید کنید.

حدود 8 ماه پیش که برای ثبت شرکت مسولیت محدود رفته بودم، آن زمان کم کم ثبت شرکت قرار بود اینترنتی شود که فرم ها را نمی دادند ولی تاکید داشتند روند ثبت شرکت در شهرستان ها به صورت قدیمی یعنی ارایه فرم شرکت نامه و ... می باشد.

روند ثبت شرکت به صورت قدیمی روش آن در این سایت واضح قابل مشاهده است. پیشنهاد میکنم مشاهده نمایید.
ثبت شرکت | ثبت شرکت ها | ثبت شرکتها | ثبت ونک | پلمپ دفاتر | حسابرسی | ثبت: ثبت شرکت با مسئولیت محدود (http://www.vanak.org/page.php?340-128.html)

در هر حال اگر تهران بودید، می توانستم حتی حضوری شما را راهنمایی کنم، امیدوارم پیگیر باشید و موانع انسانی را از پیش روی خود بردارید.
واقعا از راهنمایی شما ممنونم
خیلی لطف کردید

GateFa
August 9th, 2013, 01:29
توجه داشته باشید، به هیچ عنوان، پیشنهاد نمی شود درگاه ها را بعد از ثبت شرکت و روی حساب حقوقی شرکت بگیرید.

چرا؟

Taryan4
August 9th, 2013, 01:33
چرا؟

به دلیل مالیاتی که بعدا به حساب ها تعلق می گیره.

aligoli
August 9th, 2013, 01:34
چرا؟

این مورد بسته به سیاست های مدیر عامل شرکت، از طرفی هنگام بریدن مالیات بر درآمد ...
اگر مایل به اگاهی بیشتر در این مورد هستید می توانید به بنده ایمیل ارسال نمایید زیرا گفته هایی می تواند باعث ضررهایی شود.
info[at]aligoli[dot]ir