PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ايها الناس كمك كنين به اون قران قسم

DownloadCenter
August 9th, 2013, 00:38
ماه اسفند سرور از شايان عسگرپور خريداري كرديم (vpsfars) حدود 400 گيگ فايل داشتيم منتقل داديم. يك ترابايت هارد رو در عرض يك سال از فايل هاي اختصاصي پر كرديم .
سه روز پيش بهش زنگ زدم گفت ميخوايم منتقل كنيم سرورهاتو .
قرار بود سرور بده مرتب پيام دادم كه سرور رو بده منتقل كنيم . يه طفره رفت نميداد. امروز خاموش شده التماس كه فايل ها فقط طوري نشه .. فايل ها اختصاصيه در هيچ كجاي اينترنت نيست طوري نشه.
سرور رو ديتاسنتر كنسل كرده و اين ميگه من بجاي فايلات دو ماه سرور ميدم .. سرور ميخوام چيكار فايلههام نابود شده.

دارم سكته ميكنم.

DownloadCenter
August 9th, 2013, 00:39
آيا كسي كه سرور ميخره حقش اينه كه ندونسته بزنن فايلش رو پاك كنن بگن سرويس ميديم ؟ آره ؟

بزني بچه يه نفر رو بكشي بگي ما بجاش 10 كيلو گوشت ميديم .. اين درسته ؟ دعا ميكنم فقط فايل ها برگرده

hostfire
August 9th, 2013, 00:39
چی بوده فایل هاتون؟

DownloadCenter
August 9th, 2013, 00:41
چی بوده فایل هاتون؟

اكثرا مستندهاي ايراني دوبله شده كه به صورت اختصاصي انكد ميشده و آپلود ميشد.

به خود خدا قسم تو اين شب عزيز چشممون كور شده بود ساعت 1 و 2 صبح ميزاشتيم آپلو د. كار آسونيه .. ؟ به مولا قسم اگه يك هفته كسي اين كار رو بكنه .

با سرعت آپلود 10-20 كيلوبايتي آپلود ميكرديم با چه فشاري كه به سه نفر وارد ميشد.

hostfire
August 9th, 2013, 00:42
اكثرا مستندهاي ايراني دوبله شده كه به صورت اختصاصي انكد ميشده و آپلود ميشد.

به خود خدا قسم تو اين شب عزيز چشممون كور شده بود ساعت 1 و 2 صبح ميزاشتيم آپلو د. كار آسونيه .. ؟ به مولا قسم اگه يك هفته كسي اين كار رو بكنه .

با سرعت آپلود 10-20 كيلوبايتي آپلود ميكرديم با چه فشاري كه به سه نفر وارد ميشد.

اوه اوه درک میکنم
چقدر هزینه میکردید واسه سرور؟

Ja3er TVHost
August 9th, 2013, 00:52
آدرس سایت شمارو میتونم داشته باشم؟

DownloadCenter
August 9th, 2013, 01:02
اوه اوه درک میکنم
چقدر هزینه میکردید واسه سرور؟

140 هزار تومان ماهيانه بابت دو سرور ميداديم.
من دارم ديوونه ميشم. فقط دعا ميكنم فايل ها قابل برگشت باشه . اون كساني كه ايشون رو تاييد ميكردن بيان جلو .
سرويس دهي اينطوري كه پول رو بگيري هروقت مايل بودي سرور رو كنسل كني و فايل هاي ملت واست مهم نباشه ؟
ايشون همونه كه تاپيك فروشش صد صفحه ميرفت جلو ؟

DATAFARM.IR
August 9th, 2013, 01:16
این صحبت‌ها خیلی وقت پیش در مورد ایشون شده...
نیاز به یک سیستم رنگینگ برای هاستینگ‌های ضعیف و خز داریم...

بهتون تسلیت میگم، امیدوارم بتونید مجدد آپلود بکنید!!!!

(این بلا سر چندین نفر دیگه هم آمد...)

DownloadCenter
August 9th, 2013, 01:17
100 بار زنگ زدم از عمد جواب نداد. يك بار دستش خورد روي گوشي برداشت حرف نزد.
الان هم شماره رو كرد تو بلك ليست كه دائم اشغال بزنه .
با اين شياد بايد چيكار كرد ؟

Taryan4
August 9th, 2013, 01:31
سلام
اولا قسم دادن اونم قسمی به این بزرگی کار شایسته ای نیست. تنها امکانی که داره از فایل هاتون بک اپ داشته باشن چون پس از کنسلی سرور پاک می شه. اگر فایل هاتون قانونی باشه می تونید شکایت کنید البته با مدرک.

AlmaHost
August 9th, 2013, 01:34
باسلام
آی پی شما چه بود؟!

da6276
August 9th, 2013, 01:41
با خودشون فقط صحبت کنبد که هرطور شده انتقال بدن و زحماتتون هدر نره ، ولی با ارامش
با سر وصدا کاری پیش نمیره ، برفرض اگه از بین هم رفته باشه قانون هست
انشالله حل بشه دوست عزیز

nariman_us
August 9th, 2013, 01:45
این بلا را سال گدشته سر ما هم آوردن و یک روز هم خسارت ندادن و اگر تصاویر را نگاه کنید کلی هم طلبکار هستند
اونچه که من فهمیدم ایشان برای استفالده از تخفیفات دیتاسنتر هر چند وقت یکبار سرور را کلا حذف میکنند
من یک بکاب سایت داشتم که از بین رفت و متاسفانه ایشان طلبکار هم شده بودند و دو هفته هم سرور خاموش بود و یک روز هم به سرور اضافه نکردن و فروشنده سرور را که احتمالا در این تاپیک هستند را در اون زمان کلاه بردار معرفی کردن

http://s2.picofile.com/file/7885320642/c3.png

http://s2.picofile.com/file/7885318595/a1.png

http://s2.picofile.com/file/7885318709/b2.png

DownloadCenter
August 9th, 2013, 01:54
بحث ما اين بود گفت سرور ميدم انتقال بده يهو دو روز سرور نداد و ازش هيچ خبري نشد. مرتب گفتم سرور رو بده . خواهش كه سرور بده. خودش گفته بود سرور ميدم. كجاي دنيا پول سرويس رو ميگيرن ميرينن تو فايلات . مگه ميزارم باز بياد چيزي بفروشه .

abolfazl201358
August 9th, 2013, 02:04
ببخشید من نه شما رو میشناسم نه اون بابا رو ولی شما که فایل مهم داری یکمی هذینه بیشتر بکن همیشه روی دوتا دیتاسنتر مختلف فایل نگه داره که این بلاها سرت نیاد
نه تنها شما بلکه همه باید اینطوری باشد تا مشکلی براشون پیش نیاد
من خودم سایت دارم روی دوتادیتاسنتر و دوتا سرویس دهنده مختلف نگه داری میکنم هر وقت یکیشو پرید اون یک رو استفاده میکنم تا مشکلم رفع بشه .../.

ilight
August 9th, 2013, 02:15
دوست عزیز اینجا ایران هست ، من هم قبلا با (آرن....) کار می کردم ،همین بلا رو سرم اوردن ، هاردشون سوخت و هیچ کاری نکردن واسم ، اصلا به روی خودشون نیاوردن و کلا هم جواب ندادن دیگه،
هیچ کاری هم نمیشه کرد. متاسفانه مردم دیگه هیچی حالیشون نمیشه....

فقط تسلیت می گم بهت.

ArtexGroup
August 9th, 2013, 02:19
عجب ادم هایی هستید شما ! اگر اینقدر اطلاعاتتون مهمه و وقتتون واستون ارزش داره به جای اینکه اینجا وقت بزارید برید شکایت کنید تا دیگه اینکارا نکنه
چقدر هم بر ادعا جواب داده بودن !!!

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 02:20
سلام

از اونجایی که اقای عسگرپور توی این سایت یوزرشون مسدود هست من جاشون بهتون پاسخ میدم

همونطور که بیشتر همکاران میدونند سیاست برخورد این دیتاسنتر چندروزی هست تغییر کرده ( حدود ۱۰روز )

متاسفانه ماهم توی این اتیش افتادیم و حدود ۶۰ تا ایپی از ۱۲۵ ایپی ما توی لیست سیاه

uce

بود

و متاسفانه به همین دلیل دیتاسنتر دیگر اجازه شارژ سرور برای ان ماه را مسدود کرد و یک فرصت ۳روزه برای انتقال فایل ها به ما داد

خوب ۱۰۰ تا وی پی اس روی این سرور هست

حدود ۸۵تا سرور هارو منتقل کردیم و سرور شما و چند نفر دیگه که فایل های زیادی داشتند مانده بود

شما ۲تا وی پی اس روی این سرور داشتید

که قبلا خودتون گفته بودید یکی برای وی ای پی استفاده میکنید و دیگری برای اشتراک عادی

چندروز قبل تیکت داده بودید بابت شارژ سرور که توی همون تیکت اقای عسگرپور گفتند این سرور باید منتقل بشه و شما بعد ۲روز جواب دادید و یکی از سرور های جایگزین بهتون تحویل داده شد

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 02:22
ماهم از قبل توی ۲تا لینک توضیح دادیم وی پی اس ها دارای بکاپ نیست

چون واقعا شخصا می دونستم کابران زیادی به این امید دارند که سرویس ها دارای بکاپ هست برای همین توی ۲تا لینک گزاشتیم

تا هرجور شده اطلاع بدیم بعدا چنین مشکلاتی پیش نیاد

اخبار - وی پی اس فارس (http://www.vpsfars.net/announcements.php?id=28)
اخبار - وی پی اس فارس (http://www.vpsfars.net/announcements.php?id=4)

ULTRAWEB
August 9th, 2013, 02:23
شما میری یک سرور ارزون میگیری توقع چی داری!
یعنی به عقلت نمی رسید کسی که هارد به این بالایی داره میده
سرورهاش اولا رید نداره دومممن مسیولیت اطلاعات هارد سرور مجازی با خودته اگر کارت ارزش داشت برات محکم کاری میکردی
شایان هم که از کلاه بردارترین ادم های روزگاره
بعدشم شما قرارداد کمی و کیفی باهاش بنویس امضا کنین بعد بیان تاپیک بزنین الانم دستتتت به هیچ جایی بن نیست ارامش بخش بخور بخواب از اول شروع کن

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 02:26
شما میری یک سرور ارزون میگیری توقع چی داری!
یعنی به عقلت نمی رسید کسی که هارد به این بالایی داره میده
سرورهاش اولا رید نداره دومممن مسیولیت اطلاعات هارد سرور مجازی با خودته اگر کارت ارزش داشت برات محکم کاری میکردی
شایان هم که از کلاه بردارترین ادم های روزگاره
بعدشم شما قرارداد کمی و کیفی باهاش بنویس امضا کنین بعد بیان تاپیک بزنین الانم دستتتت به هیچ جایی بن نیست ارامش بخش بخور بخواب از اول شروع کن

میشه بگید به چه دلیل ایشون رو کلاه بردار میکنید؟

TukaNet
August 9th, 2013, 02:35
قوانین سرویس دهنده !

این کلید حل بسیاری از مشکلات هست ...

شما باید همیشه دقت کنید که وقتی دارید سرویس تهیه می کنید چه سطحی از خدمات به شما ارائه خواهد شد

برای سرورهای مجازی معمولا از طرف سرویس دهنده بک آپ ارائه نمیشه و مشتری خودش باید امنیت فایل ها رو تامین کنه

امیدوارم مشکل شما حل بشه و آسیبی به فایل ها نرسیده باشه ولی سعی کنید قوانین سرویس دهنده رو دوباره مطالعه کنید

.K.H.A.
August 9th, 2013, 02:37
من دركتون ميكنم ( 300 گيگ از سريالای ما هم پوكيد كه توضيح دادم تو تاپيكش كه چرا اينطور شده ... ! ) ، اما همون موقع كه ما و خيليها چنين مشكلی داشتی شما ميومدی تند و تند تاييدش ميكردی يادتونه كه ؟

الان 3 ماهه از يه جا ! سرويس دارم 5 دقيقه هم دان تايم يا مشكل نداشته قيمت هم مناسب و پشتيبانی هم عاليــــــــــــــ واقعا ممنونم ازشون
كسايی مثل عسگرپور آبروی بقيه دوستان كه با وجدان كار ميكنن رو هم ميبرن .

.K.H.A.
August 9th, 2013, 02:40
در ضمن همين بلا رو 1 سال قبل سر فامو گرافيكــ آوردن .

دقيقا حرفی كه اون دوستمون nariman_us (http://www.webhostingtalk.ir/member/84379/) زد درسته :
اونچه که من فهمیدم ایشان برای استفاده از تخفیفات دیتاسنتر هر چند وقت یکبار سرور را کلا حذف میکنند

منتها هر بار خرابكاريم ميكنن كلا سرور رو عوض ميكنن يا لغو ، همه ام بخاطر نداشتن دانش فنی و برخورد صحيح با ديتاسنتره ( اولين بارشون نيست اين مشكل اتفاق ميفته ) هم يه سال قبل هم 3 ماه پيش مورد مشابه داشتن .

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 02:43
من دركتون ميكنم ( 300 گيگ از سريالای ما هم پوكيد كه توضيح دادم تو تاپيكش كه چرا اينطور شده ... ! ) ، اما همون موقع كه ما و خيليها چنين مشكلی داشتی شما ميومدی تند و تند تاييدش ميكردی يادتونه كه ؟

الان 3 ماهه از يه جا ! سرويس دارم 5 دقيقه هم دان تايم يا مشكل نداشته قيمت هم مناسب و پشتيبانی هم عاليــــــــــــــ واقعا ممنونم ازشون
كسايی مثل عسگرپور آبروی بقيه دوستان كه با وجدان كار ميكنن رو هم ميبرن .

جواب شمارو قبلا دادن ولی با این حال خیلی پر رو هستید

خوب این هم دوستتون که گفته بودید براتون عکس گزاشتم و توی عکس ها کامل توضیح دادم

خوب این عکس اول نشون میده ایشون چه زمانی از ما سرویس گرفتند و چه زمانی باید شارژ میکردند

http://upcity.ir/images2/71250841221799812977.jpg

این هم عکس فاکتور هاشون هست که تاریخ ایجاد فاکتور و تاریخ سر رسید مشخص هست

http://upcity.ir/images2/03998589895392779434.jpg

این عکس هم تیکتی هست که فردای تاریخ سر رسید تیکت دادند و گفتند سرورشون باز نمیشه

توضیحات توی عکس هست
http://upcity.ir/images2/57896443962063757790.jpg

عکس دوم هم ادامه تیکت هست که میگن تاریخ فاکتور مشکل داره درصورتی که چنین نبوده

http://upcity.ir/images2/88109940240032165181.jpg

در اخر هم چون به خواسته شون نرسیدند و میخواستند بدون هیچ هزینه ای سرور هم داشته باشند این حرف هارو به ما زدند

http://upcity.ir/images2/18520741194311581453.jpg

که ما طبق قوانینوی پی اس فارس - اخبار (http://www.vpsfars.net/announcements.php?id=4)

پنل و سریویسشون که بدهی داشت رو حذف کردیم

مشکلی توی عکس ها بود بگید فیلم بگیرم

منبع: http://www.webhostingtalk.ir/f15/68955/index7.html#post815879

sarinoo
August 9th, 2013, 02:45
سلام
استارتر عزیز
من خودم به شخصه سه چهار روز پیش یه سری توضیحات به شما دادم.یکی هم می خواست سرویسی به شما بفروشه که بنده با اینکه مسئولیتی نداشتم سعی کردم بیام و جلوی فروش ایشون رو بگیرم.چون خدا رو شکر انقدر در دنیای اینترنت فعالیت کردم که بالا پایینش رو بلدم.اتفاقی که افتاده ممکنه برای همه پیش بیاد.شما میدونی چقدر خرج پهنای باندت شده برای آپلود؟
حالا همه از بین رفته -- اگر دنبال ارزونی نبودی و سرویس دهنده خوب انتخاب می کردی ، شاید کمی گرانتر در میومد اما خوب برخورد حرفه ای باهات میشد.مهم اینه که از این به بعد حرفه ای رفتار کنید.140 برای دو تا سرور میدادید ، به قول خودتون - واقعاً خود شما هم باشید با 140 تومان سرور با این هارد بالا ارائه نمی دهید.فروشنده هم به امید اورسل به شما سرویس داده اما فکر اینجا را نمی کرده است که شما بیای همه هارد رو استفاده کنی.حالا ضمن اینکه عید رو بهت تبریک می گم امیدوارم دیگه دنبال فروشنده های تابستانی و سرویس دهنده های ضعیف نری تا با خیال آسوده تجارت کنی.
اگر بیجا دخالت کردم عذر خواهی می کنم.

HugeServer
August 9th, 2013, 02:46
ارزش اطلاعات شما از نسخه پشتیبان مشخص میشه . همیشه سعی کنید منظم و به روز بکأپ داشته باشید.

موفق باشید.ه

.K.H.A.
August 9th, 2013, 02:49
جواب شمارو قبلا دادن ولی با این حال خیلی پر رو هستید

شما كه تازه عضو شدی از كجا خبر داری جواب منو داده ؟ اتفاق 3 ماه قبل رو ؟ پر رو تويی كه بخاطر چند هزار تومان اسم خودتم عوض ميكنی دروغ ميگی تو ماه خدا .

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 02:49
سلام
استارتر عزیز
من خودم به شخصه سه چهار روز پیش یه سری توضیحات به شما دادم.یکی هم می خواست سرویسی به شما بفروشه که بنده با اینکه مسئولیتی نداشتم سعی کردم بیام و جلوی فروش ایشون رو بگیرم.چون خدا رو شکر انقدر در دنیای اینترنت فعالیت کردم که بالا پایینش رو بلدم.اتفاقی که افتاده ممکنه برای همه پیش بیاد.شما میدونی چقدر خرج پهنای باندت شده برای آپلود؟
حالا همه از بین رفته -- اگر دنبال ارزونی نبودی و سرویس دهنده خوب انتخاب می کردی ، شاید کمی گرانتر در میومد اما خوب برخورد حرفه ای باهات میشد.مهم اینه که از این به بعد حرفه ای رفتار کنید.140 برای دو تا سرور میدادید ، به قول خودتون - واقعاً خود شما هم باشید با 140 تومان سرور با این هارد بالا ارائه نمی دهید.فروشنده هم به امید اورسل به شما سرویس داده اما فکر اینجا را نمی کرده است که شما بیای همه هارد رو استفاده کنی.حالا ضمن اینکه عید رو بهت تبریک می گم امیدوارم دیگه دنبال فروشنده های تابستانی و سرویس دهنده های ضعیف نری تا با خیال آسوده تجارت کنی.
اگر بیجا دخالت کردم عذر خواهی می کنم.
۲ساله داریم فعالیت میکنیم و تابستانی نیستیم

از چنیدن ماه قبل هم اطلاع داده بودیم سرویس ها دارای بکاپ نیست

اگر اطلاع نداده بودیم حق با شما بود

ما سر این موضوع به ایشون پیشنهاد ۲ماه رایگان دادیم

اگر بخواهید براتون فایل هارو هم اپلود میکنم به شخصه

چون شخصا اینترنت ۱۰ مگ دارم و چون نمی خوام از ما شاکی باشید اینکار رو با هزینه خودم براتون انجام میدم

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 02:51
شما كه تازه عضو شدی از كجا خبر داری جواب منو داده ؟ اتفاق 3 ماه قبل رو ؟ پر رو تويی كه بخاطر چند هزار تومان اسم خودتم عوض ميكنی دروغ ميگی تو ماه خدا .

چون خودم به شخصه با یوزر ایشون جوابتون رو دادم

چون انجمن به مولتی یوزر حساس هست و معمولا توی دفتر کار باهم از یک اینترنت استفاده میکنیم نمیشد ۲تا یوزر بسازیم و فردا مسدود بشه

حالا بیا و به مدیریت رو متوجه کن که مولتی نیستیم

DownloadCenter
August 9th, 2013, 02:53
خود شيادش حالا كه اومد خوب گوش كنه.

دو روزه تمام بي پاسخ گذاشته بود تيكت ها رو اينم مستندات كه دائم درخواست كرديم سرور جديد رو بده كه انتقال بديم . مشكل نابودي اطلاعات به دلايل سخت افزاري يا حملات نبوده كه اطلاعات به دلايل فني از بين بره به خاطر سهل انگاري اين حيوون از بين رفته.

http://up.vbiran.ir/uploads/137600006711398_01.PNG

http://up.vbiran.ir/uploads/137600006740696_12-1.PNG

يك ترابايت كه يكسال زحمت كشيده شده ارزش نداشته كه وقتش رو صرف مشتري كنه . يه وي پي اس جديد ميسازه كه بهش فشار وارد نشه.

به اشكي كه سر مزار بابام ريختم قسم اگر بزارم يه تاپيك فروش ديگه اين بزنه تو انجمن و يه وي پي اس ديگه بفروشه.

خيلي بهش فشار وارد ميشد كه اطلاعات رو با يه سرور ديگه منتقل كنه. تو تاپيك فروش سرور از ده جا ميفروشه.

.K.H.A.
August 9th, 2013, 02:56
چون خودم به شخصه با یوزر ایشون جوابتون رو دادم

چون انجمن به مولتی یوزر حساس هست و معمولا توی دفتر کار باهم از یک اینترنت استفاده میکنیم نمیشد ۲تا یوزر بسازیم و فردا مسدود بشه

حالا بیا و به مدیریت رو متوجه کن که مولتی نیستیم

درووووووووووغ تا اين حد ؟ اول گفتی من فقط مسئول صورتحسابم ، الان ميگی جواب منو دادی ؟ اون روز شايان گفت زنگ بزن به من يعنی من صداشو نميشناسم ؟
عجـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــب !!!

چرا دروغ آخه ؟ كم ملتو سركار بزار ، نميتونی مديريت كنی نفروووووووش به خدا اين پولا خوردن نداره ، نداررررررره ندااااااااااااااره

پس ميدی يه روز ... .

AlmaHost
August 9th, 2013, 02:56
دوست عزیز از شما پرسیدم که رنج آی پی شما چه میباشد؟!

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 02:57
اقای رامین

بهتون ۱ ویپی اس از ۲ وی پی اس داده شده بود و انتقال هم دادید

اگر قرار نبود سروری داده بشه همین ۱وی پی اس هم داده نمیشد

من بهتون ۲ماه رایگان پیشنهاد دادم که ۲۸۰ تومن هست

سرور ها مجانی نیست که این پولی نباشه

این هم برای من ضرر هست و به خاطر راضی نگه داشتن شما این خسارت رو به جون میخریم چون وضیفه انسانی ما هست

۲ماه راضی نیستید ؟

خوب تیکت بدید ۴ماه بهتون خسارت میدم

باور کنید ۱۲۰ تا وی پی اس روی این سرور ۲۵۶ گیگ رم ما بود و سریعتر از این قابل پاسخ دادن نبود

فتوی اپلود فایل هاتون رو میتونم بهتون کمک کنم

با تشکر

حامد

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 02:58
دوست عزیز از شما پرسیدم که رنج آی پی شما چه میباشد؟!
37.220.10

ULTRAWEB
August 9th, 2013, 03:11
میشه بگید به چه دلیل ایشون رو کلاه بردار میکنید؟
مدارک خودم رو هم بعدا ضمیمه میکنم دراین مورد
همین مدرک و حرفهای این اقا بس نیست برات!

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 03:17
مدارک خودم رو هم بعدا ضمیمه میکنم دراین مورد
همین مدرک و حرفهای این اقا بس نیست برات!
خوب برای مشکل ایشون تا ۴ماه داریم خسارت میدیم

حداقل ایمیلتون رو بدید تیکت هاتون رو چک کنم
و اگر حق با شما باشه به همین شگل خسارت داده میشه

OmidX
August 9th, 2013, 03:26
حرف استارتر تاپیک رو تایید میکنم ، سرور من هم با ۲۰۰ گیگ فایل ، نیست و نابود شد :|

الان میگن ، بهت سرور جدید و خسارت میدیم :|

آخه خسارت شما ، ۲۰۰ گیگ نرم افزار مک رو که همه بصورت مرتب دسته بندی شدن رو برای من بر میگردونه !؟؟؟!!! :-?

delta
August 9th, 2013, 03:33
خوب برای مشکل ایشون تا ۴ماه داریم خسارت میدیم

حداقل ایمیلتون رو بدید تیکت هاتون رو چک کنم
و اگر حق با شما باشه به همین شگل خسارت داده میشه

شما سرورت مگه چی بود که 120 تا وی پی اس روش ساختی؟ به هر کدومم که 4 گیگ رم و سی پی یو دوال و.. دادی؟ نون رو از ماست کشیدی بیرون خدایی!! :x
مشکل سایت دارها با فروشندگان سرور و هاست دقیقا همینه که کسی درک نمیکنه پول یا تخفیف نمیتونه جایگزین خسارت ها بشه. طرف عمرش رو میزاره پای سایت. بعد شما میگی بیا 4 ماه vps بدم؟ عزیز شما با این کارت 1 ساله هم بهش بدی دیگه برنمیگرده روسرورت!!بهتره جور دیگر ایشون رو قانع کنید.:71:

OmidX
August 9th, 2013, 03:35
اینم مدرک که نگین دروغ میگه و جو سازی کنید ، ساعت پاسخگویی به تیکت ها هم که تو حلق من جا داره :61:

http://up.vbiran.ir/uploads/13760029545975_2.jpg

http://up.vbiran.ir/uploads/137600295518163_1.jpg

اینم صورت حسابای من ، که همه پرداخت شدن :

http://up.vbiran.ir/uploads/13759716299166_1.jpg

http://up.vbiran.ir/uploads/137597163040537_2.jpg

واقعا من الان هنگم ، این فایل ها در عرض دو سال جمع آوری شدن ... :-?

Saeed-MC
August 9th, 2013, 03:45
داداش اگه میتونی قانونی پیگیری کن ....واقعا هیچ چیز مثل این نیست که کلی زحما بکشی و این بشه...درکت میکنم چی میگی.

بفهمه که یه بچه 20 ساله نمیتونه هر کاری دلش خواست کنه....

من نمیدونم این دوستمون چه جوری روش میشه دیگه سرور بگیریه....

با ملت کلا مشکل داره...

طرف داره اینجا میگه فایل هام مهم بوده و خیلی خاص....برگشته میگه 2 ماه میتونم بهت فری بدم...یعنی حیف انسان....

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 03:50
سرور از سرور های ۲۵۶ گیگ رم رد استیشن بوده

دارای ۱۴تاهارد

و سی پی یو ۲تا ۸کور!

خوب دوستانی که میگن با ماه خسارت حساب نمیاد چه چیزی رو خسارت می بی نید بگید همون رو عنوان کنید

جناب امید مشکل پاسخ گویی ما مشخص هست و چیزی هست که خودمون هم میگیم مشکل ساپورت داریم

ولی با این حال تیکت های شما با سرعت بیشتری نسبت به تیکت های دیگه پاسخ داده شده

مشکل ساپورت هم تا ۱ماه اینده بهتر میشه

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 03:53
با اینکه قبلا گفتیم سرور ها دارای بکاپ نیستند

و توی ۲تا جاتی سایت از چند ماه پیش درج شده
و برای چنین روزی هم درج شده

بااین حال داریم این مشکل رو گردن میگیریم

و به دوستان خسارت میدیم

اگر کمی فکر کنید این مشکل عمدا از سمت ما نبوده

ماهم قربانی هستیم

خیلی بیشتر از شما به ما خسارت میرسه

چون مشتری ها میپره

خسارت مالی

و اعتبار ما زیر سوال میره

برای ما مهمترین اعتبار هست

برای همین هر خسارتی لازم هست عنوان کنید من با همکارانم صحبت میکنیم و درصورت تایید براتون اعمال میکنیم

viasky
August 9th, 2013, 03:54
استارتر بنده خدا فایل هاش چیزی نبوده که دوباره از امروز بزاره دانلود بشه و دو روز جمع بشه
فرمودن اطلاعت اختصاصی و مهم بوده
درسته که سرور مجازی اصلا تضمینی به پایداری اطلاعات و بک آپ در موردش وجود نداره
ولی بهتره که این موارد پیش بینی بشه
بنده نتیجه نهایی و با اجازه دوستان عرض میکنم
سرویس دهنده ( که بنده اصلا اطلاع ندارم کی هستن) مقصر هستند
چون به دلیل بی توجهی و کم کاری باعث از بین رفتن اطلاعات این کاربر بنده خدا شدن
اگر زودتر اقدام می فرمودن اطلاعت کاربر هم از بین نمی رفت
پس بر خلاف حالت عادی تمام سرور های مجازی این مورد تفاوت میکنه من سرویس دهنده نسبت به حفظ اطلاعات مسول هست
الان هم پیشنهاد میکنم با دیتاسنتر در ارتباط باشید هرچند بازگشت اطلاعت با توجه به اینکه که سرور هم در دسترس نیست زیر 9 درصد خواهد بود
امیدوارم در آینده برای هیچ کس همچین اتفاق پیش نیاد
موفق باشید

viasky
August 9th, 2013, 03:58
با اینکه قبلا گفتیم سرور ها دارای بکاپ نیستند

و توی ۲تا جاتی سایت از چند ماه پیش درج شده
و برای چنین روزی هم درج شده

بااین حال داریم این مشکل رو گردن میگیریم

و به دوستان خسارت میدیم

اگر کمی فکر کنید این مشکل عمدا از سمت ما نبوده

ماهم قربانی هستیم

خیلی بیشتر از شما به ما خسارت میرسه

چون مشتری ها میپره

خسارت مالی

و اعتبار ما زیر سوال میره

برای ما مهمترین اعتبار هست

برای همین هر خسارتی لازم هست عنوان کنید من با همکارانم صحبت میکنیم و درصورت تایید براتون اعمال میکنیم
بدون شک سروی دهنده هم در این جریان مشمول خسارت و ضرر میشه
از همه تقاضا دارم با سرویس دهنده همکاری لازم و به عمل بیارن
چون با فشار چیزی تغییر نمیکنه و خود سرویس دهنده بدون شک پیگیری خواهد کرد

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 04:01
بدون شک سروی دهنده هم در این جریان مشمول خسارت و ضرر میشه
از همه تقاضا دارم با سرویس دهنده همکاری لازم و به عمل بیارن
چون با فشار چیزی تغییر نمیکنه و خود سرویس دهنده بدون شک پیگیری خواهد کرد
ممنون از درک شما

هرکمکی ازما بربیاد انجام میدیم برای رفع این مشکل

امیدوارم دوستان همکاری داشته باشند
تا بتونیم این مشکل رو با خوبی حل کنیم

AlmaHost
August 9th, 2013, 04:04
صاحب سرور با دیتاسنتر در تماس باشید.

Hi Mostafa,

If the server is suspended for non-payment then the customer will need to renew if this is suspended for abuse then they would need to resolve the abuse complaints.

موفق باشید

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 04:07
صاحب سرور با دیتاسنتر در تماس باشید.

Hi Mostafa,

If the server is suspended for non-payment then the customer will need to renew if this is suspended for abuse then they would need to resolve the abuse complaints.

موفق باشید
پنل دست اقای عسگرپور هست

فردا مجدد بهشون اطلاع میدم تا پیگیری کنند

تا جایی که من اطلاع دارم ۶۰ تا از ایپی توی بلاک این دیتاسنتر رفتند
که توی سایت uce بدلیل اسپم جزو لیست شده بودند

فردا از خود ایشون اطلاعات کامل تر رو میگیرم و برای کمکبه دوستان اینجا توضیح میدم

s.w.a.t
August 9th, 2013, 04:12
پنل دست اقای عسگرپور هست

فردا مجدد بهشون اطلاع میدم تا پیگیری کنند

تا جایی که من اطلاع دارم ۶۰ تا از ایپی توی بلاک این دیتاسنتر رفتند
که توی سایت uce بدلیل اسپم جزو لیست شده بودند

فردا از خود ایشون اطلاعات کامل تر رو میگیرم و برای کمکبه دوستان اینجا توضیح میدم

دوست عزیز فردا دیر هست! همین الان! زنگ بزنید هرجا هستند حتی اگر خواب بیان جواب گو باشن! ملت مسخره ایشون نیستن که 60 تا آی پی بلاک شده از 256تا آی پی سرور رو کنسل کنند!
بگید بیان پیگیری کنند. در غیر این صورت ایشون و کلا اسم وی پی اس فارس دیگه اجازه فعالیت تو این انجمن رو نداره. به هیچ وجه! یوزر شما هم همراه ایشون بن میشه!

سریعا خبر بدید بیان مشکل رو حل کنند!
موفق باشید

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 04:18
دوست عزیز فردا دیر هست! همین الان! زنگ بزنید هرجا هستند حتی اگر خواب بیان جواب گو باشن! ملت مسخره ایشون نیستن که 60 تا آی پی بلاک شده از 256تا آی پی سرور رو کنسل کنند!
بگید بیان پیگیری کنند. در غیر این صورت ایشون و کلا اسم وی پی اس فارس دیگه اجازه فعالیت تو این انجمن رو نداره. به هیچ وجه! یوزر شما هم همراه ایشون بن میشه!

سریعا خبر بدید بیان مشکل رو حل کنند!
موفق باشید
دوست عزیز ۲۵۶ تا ایپی نیست

۱۲۸ تا ایپی بوده

که بیشتر از ۶۰ تا ایپی بلاک شده

یوزر ایشون رو فعال کنید

یا اگر مشکلی نداره با یوزر خود بنده پاسخ گو باشند

viasky
August 9th, 2013, 04:22

۱۲۸ تا ایپی بوده

یوزر ایشون رو فعال کنید

احیانا شما همون اوشون نیستید؟
آخه من حس کارگاهیم خیلی قویه
اصلا قانع نمیشم همون عزیز نباشید

s.w.a.t
August 9th, 2013, 04:22

۱۲۸ تا ایپی بوده

یوزر ایشون رو فعال کنید

هر چندتا آی پی! ایشون حق کنسل کردن سرویس رو ندارند! با همین یوزر بیان همین الان جواب بدن اگر این مشکلات رو حل نکنند دیگر جایی اینجا ندارند نه ایشون نه شما که همکار ایشون هستید نه اسم وی پی اس فارس

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 04:25
خوب یوزر ایشون مسدود هست

فعال کنید بگم همین الان بیان پاسخ گو باشند
useR: penoil

viasky
August 9th, 2013, 04:26
هر چندتا آی پی! ایشون حق کنسل کردن سرویس رو ندارند! با همین یوزر بیان همین الان جواب بدن اگر این مشکلات رو حل نکنند دیگر جایی اینجا ندارند نه ایشون نه شما که همکار ایشون هستید نه اسم وی پی اس فارس
آقا اصلا کنسل کنن - مشکلی نیست
یک سرور تهیه کنن همه بندگان خدارو منتقل کنن قبلش(اصلا منتقل هم نکردن دونه دونه هم میشه بک آپ داد)
با برنامه پیش برن که هیچ مشکلی پیش نمیاد
ولی یکم این حالت عجیبه

s.w.a.t
August 9th, 2013, 04:27
خوب یوزر ایشون مسدود هست

فعال کنید بگم همین الان بیان پاسخ گو باشند
useR: penoil

با همین یوزر شما بگید بیان جواب بدن!

da6276
August 9th, 2013, 04:29
احیانا شما همون اوشون نیستید؟
آخه من حس کارگاهیم خیلی قویه
اصلا قانع نمیشم همون عزیز نباشید
ول کن خواهشا ، بزار بیاد کار مردم رو راه بندازه:53:

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 04:38
سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی

همونطور که دوست و همکار من بهتون توضیح دادند مشکل سرور رو

بیش از ۶۰ تا از ایپی های روی این سرور جزو لیست سیاه uce بوده

و این مشکل برای دومین بار پیش اومده بود برای این سرور ( که دفعه قبلی دیتاسنتر از ما تعهد گرفت که اگر تکرار بشه سرورتون کنسل میشه که همینکار رو هم کردند)

متاسفانه چون برای چک کردن ۱۲۰ تا ایپی وقت زیادی لازم هست و اینکه جدا از وقت این سایت uce اگر بیشتر از چنتا ایپی برای چک کردن بزنید دسترسی شمارو ۱ساعت مسدود میکنه نمیشد مانیتور جدی ای کرد

برای جلوگیری از سایت دنبال راه چاره بودیم که ۹۰ درصد این مشکلات روی ویندوز ۲۰۰۳ بود اموزشی درست کردیم و توی سایت هم گزاشتیم

متاسفانه ۲و میلادی همین ماه از دیتاستر ۶۷تا ابیوز برای این سرور اومد و فرداش هم ایمیل اومد که شما دیگه نمیتونید این سرور رو تمدید کنید بدلیل اخطار قبلی

خوب ما ۶روز برای انتقال ۱۲۰ تا وی پی اس و ۲۴ ترابایت دیتا وقت داشتیم

حدود ۱۰ ترابایت رو روی سرور های مختلف کپی کردیم و ۵عدد سرور هم از فرانسه سفارش دادیم که ۳تاش ۳روزه تحویل داده شد

این تایم کم باعث شد نتوانیم به موقع همه سرور هارو منتقل کنیم ( البته بیش از ۸۰ درصد منتقل شده بود )

برای این افراد که منتقل نشده هستند هر خسارتی که بخواهید داده میشه

سوال دیگری بود جواب میدم با تمام وجود

zakerweb
August 9th, 2013, 04:39
قضیه داره جالب میشه :d

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 04:40
درمورد پشتیبانی هم درحال ثبت شرکت برای جدی تر کردن کارمون هستیم

با ثبت شرکت و استخدام کارمند پشتیبانی ۱۰ برابر بهتر از الان خواهد شد

viasky
August 9th, 2013, 04:42
قضیه داره جالب میشه :d
نخنـــــــــــد! :71:

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 04:43
نخنـــــــــــد! :71:

متاسفانه گفتند ما چنین کاری انجام نمیدیم !!

روتر میکروتیک هم این مقدار دیتارو بخواد روت کنه مصرف سی پی یو خیلی بالایی داره و قابل استفاده نبود

DownloadCenter
August 9th, 2013, 04:45
سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی

همونطور که دوست و همکار من بهتون توضیح دادند مشکل سرور رو

بیش از ۶۰ تا از ایپی های روی این سرور جزو لیست سیاه uce بوده

و این مشکل برای دومین بار پیش اومده بود برای این سرور ( که دفعه قبلی دیتاسنتر از ما تعهد گرفت که اگر تکرار بشه سرورتون کنسل میشه که همینکار رو هم کردند)

متاسفانه چون برای چک کردن ۱۲۰ تا ایپی وقت زیادی لازم هست و اینکه جدا از وقت این سایت uce اگر بیشتر از چنتا ایپی برای چک کردن بزنید دسترسی شمارو ۱ساعت مسدود میکنه نمیشد مانیتور جدی ای کرد

برای جلوگیری از سایت دنبال راه چاره بودیم که ۹۰ درصد این مشکلات روی ویندوز ۲۰۰۳ بود اموزشی درست کردیم و توی سایت هم گزاشتیم

متاسفانه ۲و میلادی همین ماه از دیتاستر ۶۷تا ابیوز برای این سرور اومد و فرداش هم ایمیل اومد که شما دیگه نمیتونید این سرور رو تمدید کنید بدلیل اخطار قبلی

خوب ما ۶روز برای انتقال ۱۲۰ تا وی پی اس و ۲۴ ترابایت دیتا وقت داشتیم

حدود ۱۰ ترابایت رو روی سرور های مختلف کپی کردیم و ۵عدد سرور هم از فرانسه سفارش دادیم که ۳تاش ۳روزه تحویل داده شد

این تایم کم باعث شد نتوانیم به موقع همه سرور هارو منتقل کنیم ( البته بیش از ۸۰ درصد منتقل شده بود )

برای این افراد که منتقل نشده هستند هر خسارتی که بخواهید داده میشه

سوال دیگری بود جواب میدم با تمام وجود

براي هر فايل چيزي حدود يك الي دو ساعت زمان گذاشته ميشده به طور معمول .
بيش از چهار الي پنج هزار فايل داخل سرور مورد نظر بوده.
از هر نظر تخصصي كه كار داشته كارگر فعله هم مياورديم روزي 10-20 هزار تومن بابت كار ميخواست. 300 روز كار برده ميانگين 15 هزار تومن. 300 *15 = 4و نيم ميليون تومن فعاليت كاري لطمه خورده. سه نفر كار ميكردن نه يك نفر !!
فايلها اگر برنگرده بايد اين خسارت رو بدي . همه چيز رو به باد سخره گرفتي . فايل نابود بشه مهم نيست دوباره يه سرور ديگه ميسازي ميدي به طرف . اطلاعات هم نابود شد كه شد حالا ميخواد ديتابيس يك سايت باشه يا هرچيزي .
از ديتاسنتر هر طور ميخواي مهلت بگير اطلاعات رو بكشي بيرون وگرنه شخص خودت مقصر اول و اخري.

s.w.a.t
August 9th, 2013, 04:45
درمورد پشتیبانی هم درحال ثبت شرکت برای جدی تر کردن کارمون هستیم

با ثبت شرکت و استخدام کارمند پشتیبانی ۱۰ برابر بهتر از الان خواهد شد

انشاا... که همین باشد. یوزر اصلی شما بَن دائم شد. یوزر دوم شما ( به اصطلاح همکار شما) هم فردا بن دائم میشود. وی پی اس فارس هم اجازه هیچ فعالیتی را در این انجمن نخواهد داشت.

در مورد مشکل به وجود آمده هم به دیتاسنتر تیکت بدید که روی این آی پی اطلاعات حساس و مهمی وجود دارد و برای چند ساعت دسترسی به این آی پی بدن که اطلاعات برداشت بشه.

موفق باشید

s.w.a.t
August 9th, 2013, 04:47
به دیتاسنتر گفتم

متاسفانه گفتند ما چنین کاری انجام نمیدیم !!

روتر میکروتیک هم این مقدار دیتارو بخواد روت کنه مصرف سی پی یو خیلی بالایی داره و قابل استفاده نبود

این بر میگرده به عدم دانش شما در مدیریت سرورها! پیشنهاد میکنم اینکار رو کلا ول کنید! :)
در این دیتاسنتر پورت 25به صورت پیشفرض بسته میباشد. سرویسهای شما هم Self Manage میباشد و شما باید آنها را مدیریت کنید!

s.w.a.t
August 9th, 2013, 04:48
از هر نظر تخصصي كه كار داشته كارگر فعله هم مياورديم روزي 10-20 هزار تومن بابت كار ميخواست. 300 روز كار برده ميانگين 15 هزار تومن. 300 *15 = 4و نيم ميليون تومن فعاليت كاري لطمه خورده. سه نفر كار ميكردن نه يك نفر !!
فايلها اگر برنگرده بايد اين خسارت رو بدي . همه چيز رو به باد سخره گرفتي . فايل نابود بشه مهم نيست دوباره يه سرور ديگه ميسازي ميدي به طرف . اطلاعات هم نابود شد كه شد حالا ميخواد ديتابيس يك سايت باشه يا هرچيزي .
از ديتاسنتر هر طور ميخواي مهلت بگير اطلاعات رو بكشي بيرون وگرنه شخص خودت مقصر اول و اخري.

شما هم اگر به فایلهاتون نرسیدید از طریق پلیس فتا پیگیر باشید که حداقل خسارت رو بتونید از ایشون بگیرید.

viasky
August 9th, 2013, 04:48
خوب اشکالی نداره
انشالله در آینده اقدام کنید و حتما پیگیر باشید
چون برای ما همون اول پورت 45 بسته شد به درخواست خودمون
من مجدد تقاضا دارم از دوستان که توجه داشته باشن کاملا مشخصا که هچ عمدی در کار نبوده
متاسفانه این اتفاقات پیش میاد( حتی اگر سرور دهنده مقصر باشه) که هست ولی پیش آمده و این بنده خدا هم پای همه چیزش ایستاده
حالا شما محبت کنید مجدد با دیتاسنتر صبحت کنید شاید امکانی وجود داره
حتی اگر شامل هزینه می شد هم قبول کنید

hamedmadanchi
August 9th, 2013, 04:51

دوست عزیز

من مریض نیستم بخوام الکی سروری رو منتقل کنم و خودم رو توی چنین مشکلی عمدا وارد کنم

من دارم باهاتون دوستانه صحبت میکنم ولی باتوجه به اس ام اس های توهین امیز شما جور دیگر هم میشه برخرود کرد

شما ۲تا سرور داشتید که یکی هم بدهی داشت ( حدود ۵روز و قبل این انتقال ها)
سروری که بدهی نداشت جایگزینش تحویل داده شد

اگر بخواهیم منطقی باهاتون برخورد کنیم خسارتی به شما تعلق نمیگیره ( که این دور از انسانیت هست)

چون

۱- بدهی داشتید
۲- قوانین سایت و قسمت راهنمایی سرور ها زدیم بکاپ نداریم و شما با مسوولیت خودتون خرید کردید

ولی من نمیخوام از من شاکی باشید ( چه حق با شما باشه چه حق با من باشه )
چون شخصا ادمی نیستم کسی از من دلخور باشه

پرداخت هاتون هیچ وقت سروقت نبوده ( خداییش کسی و جای دیگه انقدر بهتون وقت میداد؟ )

این ها همه به کنار

میگن تو اگر ۱۰۰۰ برابر بدی هات خوبی کنی ولی همه بدی هاتون میبینند

من فقط به صورت تایمی میتونم بهتون خسارت بدم

و کمی توی اپلود فایل ها کمکتون کنم

و هنوز هم تسویه نشده

s.w.a.t
August 9th, 2013, 04:57
۲- قوانین سایت و قسمت راهنمایی سرور ها زدیم بکاپ نداریم و شما با مسوولیت خودتون خرید کردید

قوانین سایت زمانی این موضوع را پوشش میدهد که مشکل از سمت شما نباشد! مشکلی مثل خرابی هارد و یا ... پیش بیاید. این مورد دقیقا و مستقیما برمیگردد به شما و مدیریت شما بر روی سرور که باعث بروز چنین مشکلی شده اید. هم برای دیتاسنتر و هم برای مشتریان خود.

تاپیک هم قفل شد.

موفق باشید