PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سایت ResaMusic به همراه آرشیو کامل و به همراه دو دامنه بین المللی

letsgo78
August 8th, 2013, 16:12
با عرض سلام دوستان سایت ResaMusic با کامل ترین ارشیو ها در سایت به فروش میرسد آدرس (http://resamusic.in) سایت دارای دو دامنه ی بین المللی میباشد با نام ها :
resamusic.in
resamusic2.in
توجه دوستان سایت الان متاسافنه به دلیل تمدید هارد وی پی اسو از کار انداختن مشکل ما هم مشکلات مالی میباشد بلا به دلایلی تصمیم به فروش رفتیم

سایت توسط گروه وب ها بهینه سازی شده است. فقط مونده که وب ها بگه از کجا بک لینک بخریم تا سایت با کلمه مورد نظرش بیاد بالا
سایت دارای 1300 گیگ هارد برای سرور میباشد که 150 گیگ آن تنها خالیست بقیش همش آرشیو سایت در آن است مشخصات سرور : دارای رمه دو 1300 گیگ هارد نیز میباشد.
سرور از سایت سرور وی دی اس خریداری شده است
سایت دارای هاست 2 گیگ از آراز هاست میباشد
سایت دارای یک ریلیز اختصاصی هم میباشد لینک دی ال : download (http://www.resamusic.in/wbh/wp-content/uploads/2013/07/Resa-Music2.mkv)

فعلا سایت هیچ سودی نداره فقط لازمه شما استیو وی آی پی کنید و یه مقدار به سرو وضع سایت برسید سایت آرشیو سریال کاملی داره تقریبا واسه وی ای پی آمادس فقط لازمه شما یه جا
پاپ آپ بدید یا منتظر بشید تا گروه وب ها بک لینکه خوبو پیدا بکنه و گروه وب ها هم از معروفت ترین گروه های بهینه سازی در ایرانه الان نمونه کاراش شامل میهن موزیک ، راد موزیک ، توپ ترین موزیک ، بیا2موزیک و ..... میباشد.

ماهانه هم چیزی در حدود 110 تومان هزینه سایت داده میشه.

توجه توجه : لینک های سایت الان به دلیل تمدید هارد کار نمیکنه شما میتونید بعد از خرید و با تمدید هارد راحت سایتو ادامه بدید.

دوستان عزیز توجه کنن من سایتو میخوام زود بفروشم چیزی در حدود 800 تومان خرج سایت شده است تا این آرشیو جمع آوری گردد الانم سایتو میخوام بفروشم چون خیلی پول لازم هستم قیمت
پیشنهادی ما : 650 تومان دوستان قیمت بالاتری داشتین پی ام بدن و یا آی دی بنده رو واسه فروش ادد کنن : info.resamusic تا دربارش با هم حرف بزنیم فقط هر کس میخواد سریع تر نیاز مالی شدید دارم با تشکر.

ID برای فروش سایت : info.resamusic

HKraToS
August 8th, 2013, 17:59
جریان چیه همه میخوان بفروشن ؟

letsgo78
August 8th, 2013, 18:01
مثله این که خوب نخوندید چون خیلی پول لازم هستم فقط هر کس میخواد سریع تر نیاز مالی شدید دارم با تشکر. مشکل من الان مالیه متاسفانه خیلی بد به این مشکل دچار شدم دوستان لطفا هرکس میخواد فقط سریع تر با تشکر.