PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انجمن گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران ، حائز رتبه 3 رقمی از الکسا شد!!!

usefee
March 10th, 2010, 14:29
با سلام
به لطف خدا و همت کاربران عزیز انجمن گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران (انجمن گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران (http://www.shopkeeper.ir/forum)) ، پس از حدود دو ماه فعالیت ، رتبه این انجمن در بین استیهای ایرانی به 970 ارتقا پیدا کرد . این موفقیت را به تمام کاربران اینترنت ایران علی الخصوص کاربران انجمن شاپ کیپر تبریک عرض میکنم . در همین مورد میتوانید به تاپیک های زیر مراجعه نمایید :

ساقیا آمدن عید مبارک بادت . . . (http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php/71-%D8%B3%D8%A7%D9%82%DB%8C%D8%A7-%D8%A2%D9%85%D8%AF%D9%86-%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D8%AA-.-.-).

و

رتبه انجمن در الکسا (http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php/7-%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%B3%D8%A7)

به امید روزهای خوش

Rezash
March 10th, 2010, 14:30
مبارك باشه
ايشالله بيشتر پيشرفت كنيد
منم سايتم از 4000 به 3000 ارتقا پيدا كرد
پيروز باشيد

usefee
March 10th, 2010, 14:42
ممنونم و امیدوارم تمام سایتهای خوب ایرانی بتونن رتبه خوبی در سطح بین المللی داشته باشن .
برای شما هم آرزوی موفقیت می کنم .

nswir
March 10th, 2010, 15:12
آقا رضا از امضا قبلی من کپی می کنیاااا

ساقیا آمدن عید مبارکت بادت
وان مواعید که کردی مرواد از یادت

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 04:11 PM ----------

delta
March 10th, 2010, 15:19
انشالا موفق باشید دوست عزیز.خوشحال میشیم سایتهای دوستان رتبه بگیرند و زودتر پیشرفت کنند;)

iranoptic
March 11th, 2010, 01:42
ساقیا آمدن عید مبارک بادت .

و آن مواعید که دادی مروآد از یادت!!

next
March 11th, 2010, 12:10
خسته نباشيد
من از كسايي هستم كه مي دونم چقدر شما زحمت كشيديد تا به اين رتبه برسه سايت .
پاينده و پيروز باشيد .

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

خسته نباشيد
من از كسايي هستم كه مي دونم چقدر شما زحمت كشيديد تا به اين رتبه برسه سايت .
پاينده و پيروز باشيد .

usefee
March 11th, 2010, 16:48
از همه عزیزانی که لطف کردن و تا اینجای کار حمایت های خودشون رو از بنده و انجمن دریغ نکردن تشکر میکنم .
خوشحال میشم به عرضتون برسونم که امروز رتبه انجام در الکسا به 937 کاهش یافت و مجددا تشکرات ویژه خودم رو از کاربران انجمن اعلام میکنم .

دوست دارم از همین جا اعلام کنم که کار خرید و آماده سازی هدایای نوروزی در حال انجام هست و ایشالا از خجالت همه دوستان عزیز در حد وسع خودمون در میایم . . . دوستان و بزرگوارانی هم که قبلا در انجمن عضو بودن لطف کنن و مجددا در نسخه جدید عضویت خودشون رو به ثبت برسونن . تشکر فراوان

Kambiz
March 11th, 2010, 17:03

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 04:11 PM ----------

ببین امضات شبیه شنبه بازاره
جون من یه حالی بهش بده
شدی اوروجلو (2):-p

پ.ن : رضا جان تبریک

nswir
March 11th, 2010, 17:05
دقیقا !
خیلی وقته تصمیم گرفتم و برنامه ریزی ککردم در برنامه ای 4 ساله مرحله به مرحله این کار رو انجام بدم !

GraphX
March 11th, 2010, 22:40
تبريك ميگم

usefee
August 31st, 2010, 22:37
جامع ترین دایرکتوری فروشگاه های اینترنتی ایران به همت کاربران انجمن گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ، شاپ کیپر ، راه اندازی گردید .
به همت جمعی از کاربران انجمن گفتگوی شاپ کیپر و با مشاوره تنی چند از راهبران این انجمن ، اولین و جامع ترین دایرکتوری فروشگاه های اینترنتی ایران راه اندازی گردید . این دایرکتوری که بر اساس استان های کشور عزیزمان طبقه بندی گردیده است ، این شرایط را محیا می کند که خریداران با انتخاب فروشگاه های اینترنتی استان خود ، خریدهای خود را سریعتر و ارزان تر انجام دهند .
از تمام فروشگاه های اینترنتی سراسر ایران دعوت می کنیم با معرفی فروشگاههای اینترنتی خود در این دایرکتوری به آدرس دایرکتوری فروشگاه های اینترنتی ایران Iranian E-Shop Direct (http://www.shopkeeper.ir/directory) از این جنبش ملی حمایت نمایند و بستر خرید اینترنتی آسان تر و ارزان تری را برای هم شهریان خود فراهم سازند .

با تشکر
شاپ کیپر ، انجمن گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران

delta
August 31st, 2010, 23:14
منم به خودم همینجا تبریک میگم. ار رتبه 300 ایران آمدم 1400 !!!! بر پدر الکسا لعنت.. معلوم نیست چه غلطی داره میکنه.. تمام سایتهای پربازدید رو داره افت میده