PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توصیه نیازمندیم

alimosavi
March 24th, 2009, 14:48
سلام

یکسری توصیه لازم دارم که خوشحال می شم دریغ نکنید.

اولا من تا حالا کار رسمی رو دوست نداشتم انجام بدم ولی به اصرار دوستان دارم به این وادی کشیده می شم.

فعلا تا سربازی 1 سالی وقت دارم ( در صورت قبولی در ارشد می شه 4 سال و در صورت دکترا کامل ماست مالی می شه )

به اصرار دوستان ایتدا رفتم تو کار طراحی سایت ( من مدیر فارسی سازی یکی از سیستم های مدیریت محتوا هستم ) بعد باز به اصرار یکسری دوست جدید سرور گرفتم و دارم کم کم تو کار هاستینگ داخل می شم .

یک بار و در مرحله قبل سعی کردم شرکت ثبت کنم ولی اسمشو قبول نکردند و منم اصلا وقت نمی کنم دوباره پیگیری کنم .

اولا اصلا ثبت کردن شرکت حتما ضروری هست . اینم بگم پروژه های بزرگی رو حتی در سطح وزارت خونه ها پیشمهاد داشتم و یکی دوتاشونو هم انجام دادم .

دوما اصلا این کار اینقدری درآمد داره ( ملا در زمینه اینترنت و کامپیوتر می گم ) که بعنوان کار اصلی بخوام پیگیری کنم ( همین الان پیشنهاد کاری در زمینه تخصیلیم رو دارم ( برق) نمی دونم به این کارهای جنبی ادامه بدم یا نه )

کلا توصیه ای ندارید . البته تصمیمش رو خودم می گیرم و به شرایط ربطش نمی دم .

NET
March 24th, 2009, 21:05
هاستینگ یکی از سخت ترین کارهایی هست که در اینترنت میشه انجام داد و شما مسلما نباید از هاستینگ امکان بازدهی و سود در کوتاه مدت داشته باشید.
اگر خودتون وارد نیستید باید همیشه مدیر سرور داشته باشید تا مشکلات احتمالی رو برطرف کنه.
تا جا بیفتید و بهتون اعتماد کنند زمان میبره حالا چه شرکت ثبت رسمی باشه چه ثبت نباشه, اما خوب در صورت ثبت شرکت یک گام جلوتر هستید از نظر اطمینان سازی.

Fazaha
March 24th, 2009, 21:28
یه نکته :
کمپلت اعصابت میریزه به هم!
پر استرس ترین کار اینترنت هست!
بهتره اول با ریسلر یا وی پی اس شروع کنی!!!!!

Vahid
March 26th, 2009, 13:00
یه نکته :
کمپلت اعصابت میریزه به هم!
پر استرس ترین کار اینترنت هست!
بهتره اول با ریسلر یا وی پی اس شروع کنی!!!!!
با 2 تا جمله اولت موافقم :D
وجمله سومت :
تا میتونی درس بخون بیخیال این کارا شو:sleep1:

Nikan
March 26th, 2009, 15:25
سلام

به نظر من در صورتی که فردی خونسرد هستید و تحمل زیاد دارید و می توانید در زمان های سخت تصمیم گیری کنید این کار را انجام دهید اگر نه اصلا وارد نشوید

با تشکر