PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال بسیار مهم ... لطفا راهنمایی کنید - کامپایل

future
August 7th, 2013, 09:51
سلام دوستان یک سوال داشتم ... من می خوام یک فایلی .c که با c++ نوشته شده رو کد یا کامپایل کنم ... موندم چیکار کنم !!!!!!!!!! و چطوری این کارو بکنم !!! محتوای سورس هم به شکل زیر هست

http://1.pxs-panel.tk/test.c

الان مثلا یک همچین فایلی رو بخوایم کامیپال کنیم چطوری هست؟

future
August 7th, 2013, 13:52
کسی توی این انجمن نمی تونه به سوال بنده پاسخ بده؟

Online24
August 7th, 2013, 14:41
نوع سیستم عامل خود را اعلام نکرده اید !

با فرض نام فایل سورس test.c و نام دلخواه برنامه پس از کامپایل test ، در لینوکس :

جهت کامپایل

gcc test.c -o test

اجرا برنامه کامپایل شده

./test

در صورت پیام نصب نبودن gcc

yum install gcc

در ویندوز نیز با استفاده از برنامه های compiler متنوع قادر به انجام این کار خواهید بود.

future
August 7th, 2013, 16:29
نوع سیستم عامل خود را اعلام نکرده اید !

با فرض نام فایل سورس test.c و نام دلخواه برنامه پس از کامپایل test ، در لینوکس :

جهت کامپایل

gcc test.c -o test

اجرا برنامه کامپایل شده

./test

در صورت پیام نصب نبودن gcc

yum install gcc

در ویندوز نیز با استفاده از برنامه های compiler متنوع قادر به انجام این کار خواهید بود.

سلام تشکر می کنم از شما .. اما بنده زدم توی جی سی سی آخرش یک اروری داد ... من می خوام مثلا همین فایل test.c فقط سورسش به صورت کامپایل باشه و اسم و فورمتش عوض نشه .. .و یا حالا اگر هم عوض میشه قابل اجرا مثل همون test.c باشه ... اگر لطف کنید آموزش کامپایلشو توی ویندوز قرار بدید خیلی خیلی ممنون میشم حاضرم هزینه هم حتی بپردازم چون خیلی برام مهم هست .. اگر لطف کنید این فایلی که گذاشتم رو کامپایل کنید و روشش رو هم بفرمایید خیلی خیلی ممنون میشم

mh1376
August 7th, 2013, 16:53
از چند کتابخونه استافده شده که اونارو هم باید داشته باشی