PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی انتقال فایل های حجیم از یک سرور به سرور دیگر بدون ssh

betoche
August 6th, 2013, 17:14
سلام و خسه نباشید دوستان 2تا هاست که یکی اختصاصی و یک دیگش شر هست دارم حالا در سرور a که اشتراکی هست 250 گیگ فایل دارم و میخوام اونو به سرور b که اختصاصی هست انتقال بدم توی هاست a که اشتراکی هست لینک بک آپ به صورت مستقیم هم ندارم چطوری باید این انتقال رو انجام بدم ؟ ممنون

ULTRAWEB
August 6th, 2013, 19:19
فایل ها رو در اف تی پی هاست قرارد بدین وبعدش از روی سرور اختصاصی دانلود کنید برای کمک درخدمتم اگر خواستین

compiler
August 6th, 2013, 19:31
اگر دسترسی روت به هر 2 سرور دارید با دستور scp به راحتی منقتل کنید

safeith
August 6th, 2013, 19:40
بک آپی را که تهیه کردید به دایرکتوری public_html منتقل کنید و از طریق سرور دوم که اختصاصی هست دانلود کنید یا اگر هم فایل توی ftp هست باز هم می تونی از طریق سرور دوم دانلود کنی ،‌اگر باز هم نتونستید با من توی یاهو تماس بگیرید تا بررسی کنیم

TOOBA IT
August 6th, 2013, 22:57
دوست عزیز می توانید در سرور مقصد از طریق اس اس اچ بدون نیاز به روت سرور قدیمی اطلاعات را از اف تی پی بصورت سرور به سرور با سرعت بالا منتقل کنید. قبلا خودم هم از این روش استفاده کردم در جایی که به اس اس اچ سرور قدیمی دسترسی نداشتم:
wget -r ftp://username:password@ftp.host.com (ftp://username:password@ftp.host.com/user.admin.afdownload.tar.gz)

Host-Fa.net
August 6th, 2013, 23:36
کامند دیگه ی FTP
:
ftp ftphost
سپس یوزر
سپس پس
و بعد
nlist
سپس
mget file.tar.gz
تمام!

betoche
August 9th, 2013, 16:19
دوست عزیز می توانید در سرور مقصد از طریق اس اس اچ بدون نیاز به روت سرور قدیمی اطلاعات را از اف تی پی بصورت سرور به سرور با سرعت بالا منتقل کنید. قبلا خودم هم از این روش استفاده کردم در جایی که به اس اس اچ سرور قدیمی دسترسی نداشتم:
wget -r ftp://username:password@ftp.host.com (ftp://username:password@ftp.host.com/user.admin.afdownload.tar.gz)

ممنون ولی چرا بیشتر از 4 گیگ فایل رو جابجا نمیکنه ؟
همین کارو می کنم فقط 4 گیگ جابجا میکنه چیکار باید کنم که 250 گیگ جابجا کنه ؟
ممنون

betoche
August 10th, 2013, 22:59
ببخشید اسپم دادم
کسی نمیوتنه کمک کنه ؟

MAHAN10
August 12th, 2013, 22:44
سلام و خسه نباشید دوستان 2تا هاست که یکی اختصاصی و یک دیگش شر هست دارم حالا در سرور a که اشتراکی هست 250 گیگ فایل دارم و میخوام اونو به سرور b که اختصاصی هست انتقال بدم توی هاست a که اشتراکی هست لینک بک آپ به صورت مستقیم هم ندارم چطوری باید این انتقال رو انجام بدم ؟ ممنون

سلام
جوابهائی که به سوال شما داده شده به من خیلی کمک کرد ممنون به خاطر سوال خوبتون

aftabit
April 12th, 2014, 16:04
دوستان سلام ، سال نوی همگی پر ازبرکت
لطفن فرض کنید دامنه ما ، با تغییر دی ان س ها روبرو هست
و دیگر ادرس ف تی پی ما نمی تونه مثلن ftp:domain.com باشه
دامنه روی سرور مجازی جدید ست شده
حالا برای انتقال فایل مورد نظر ما آی پی هاست اشتراکی قبلی رو داریم
اینجا چی کارباید کرد؟
من تلاش کردم اما موفق نشدم عکس رو براتون میذارم
19755