PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سرور آپدیت nod32

paradiseserver
August 6th, 2013, 11:04
با سلام به تمامی کاربران WHT
امروز تیم «آموزشی پارادایس سرور تصمیم به قرار دادن آموزشی کم یاب در عین حال کارامد رو برای شما کاربران عزیز قرار داده تا شما عزیزان از این سرویس بتوانید از این سرویس استفاده کنید و می توانید کسب درامدی هم داشته باشید(کل هزینش هزینه اجاره یک سرور مجازی هست)

موارد مورد نیاز:
1- سرور مجازی ویندوز سرور 2003
2-نصب آخرین ورژن نرم افزار NOD32 UPDATE VIWER از پایگاه رسمی

http://www.nodview.net.ru/index_en.html

3-دریافت آخرین کد های آپدیت نود 32و جمع آوری ان در یک فایل .txt
4-نصب یک وب سرور XAMP / WAMP / APACHI....
5-ساخت فایل .HTACCES( جهت بالا بردن امنیت)
6-نصب اسکریپت اکانت دهی (برای کسانی که میخوان کسب در آمد کنن و اکانت بفروشن) از لینک

اسکریپت فارسی دانلود ویژه Persian VIP Download نسخه 1.0 | پرشین اسکریپت-پایگاه تخصصی اسکریپت (http://www.persianscript.ir/1391/10/06/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-persian-vip-download-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-1-0/)

خوب بعد از نصب NOD UPDATE VIEW کادر زیر برای شما نمایان خواهد شد
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f14/14783-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-nod32-images-jpg
سپس بعد از جمع آوری اخرین کد های آپدیت در یک فایل .TXT که محتواش باید به صوورت زیر باشه
Username:TRIAL-0091260942
Password:v37ndurnfm

Username:TRIAL-0091260950
Password:6xxs7ntbrc

به همینصورت ما بقی کدها رو اضافه می کنیم و فایل رو با یک نام دلخواه و با پسوند .TXT ذخیره نمایید. سپس از طریق نرم افزار از قسمت بالایی یا TOOLBAR نرم افزار عکس کلید یا لاگ آف ویندوز رو مشاهده می کنبد برروی آن کلیک کرده و با انتخاب گزینه chek pasword from file و انتخاب فایل .txt که ذخیره کرده ایم . سپس از تولبار یرروی (عکس کره زمین یا اینترنت اکسپلورر) کلید کرده و برروی select all و دومرتبه برروی عکس کلیک کرده ئ گزینه chek nod32 server کلیک کرده تا سرورها رو شناسایی و جدید ترین آپدیت هارو شناسایی کنه دقت کنید در task bar ویندوز قبل از اینکه شما فایل معتبر کد های آپدیت رو وارد کرده باشید tray icon نود آپدیت به رنگ خاکستری بوده و اگر تا اینجای مراحل رو درست رفته باشید tray icon به رنگ آبی یا سبز درمیاد.
خوب بعد از انجام این مراحل یک وب سرور نصب میکنیم و مسیر نمایش فایل های سرور به صورت سایت (مثلا در ومپ این آدرس میشه c:/wamp/www) یک فولدر به هر نام دلخواهی می سازیم مثلا (c:/wamp/www/upd) این مسیر سرور آپدیت ما هست .
دوباره وارد نرم افزار NOD UPDATE VIEW میشیم و از قسمت advanced(عکس چرخ دنده بنفش رنگ) در تب general تنظیمات به صورت زیر باشه
تیک comerical روزده
تیک های show pasword / chek expire date / extended information / save all password / chek for new version / update priod / enabale silent mode / chek server list رو می زنیم و قسمت update priod time رو روی 1 قرار میدیم که هر 1 ساعت یک بار سرور رو رفرش کنه و اپدیت جدید رو دریافت کنه
و اما تب miror
کلیه تیک های مربوط به آپدیت ورژن های نود 32 ---- v3 / v4 / v5 / v6 رو زده و در قسمت miror مسیر وب سرور رو میدیم که در مرحله قبل ساختیم c:/wamp/www/upd
و برروی دکمه OK کلیک کرده و nod update view رو استارت میکنیم با استفاده از دکمه استارت یا همون ( عکس پلی) در تولبار رو زده

تبریک میگم سرور آپدیت شما راه اندازی شد از این پس از ادرس
HTTP://YOUR IP/UPD
میتونید نود32 خودتون رو اپدیت کنید.

----------------------------
ساخت HTACCES و راه اندازی سیستم اکانتینگ در روزهای آتی در خدمت شما کاربران قرار خواهیم داد

موفق و پیروز باشید

medianet
August 6th, 2013, 11:10
دستتون درد نکنه اموزش خوبی بود

wanener
August 6th, 2013, 11:12
سلام
بسیرا عالی
اگر چه ممکن است تبلیغ فرض شود
ولی برای فروش اکانت بهتر نیست از اسمارتردانلود استفاده شود ؟ چون قابلیتهای ویژه سرو آپدیت نود 32 دارد
نسخه حرفه ای اسمارتردانلود ماژول ویژه فروش و فعال سازی نود 32 هم دارد که میتواند از اولین اتصال کاربر تاریخ انقضا را ست کند و حتب در ماژول ویژه نود 32 امکان مشاهده دانلود کاربران ، نسخه دانلود شده ، تعداد تغییر آپی، جلوگیری از اتصال همزمان یک یوزر از چند سیستم و آنتی ویروس جلوگیری شود

paradiseserver
August 6th, 2013, 11:17
با سلام بهترین اسکریپت تست شده جهت اکانتینگ نود32 همینی هست که گذاشتیم . سرور مجازی به همراه کانفیگ رایگان هم میتونید از خودمون دریافت کنید .

paradiseserver
August 6th, 2013, 12:01
لینک ها اصلاح شد

fr0nk
August 6th, 2013, 14:23
سلام
خیلی هم عالی
ولی برای فروش اکانت بهتر نیست از فریر استفاده بشه ؟
بعدش چه کسی سرور مجاز تهیه کنیم ؟b-)

اون اسکریپت رو میتونید به عنوان اکانتینگ استفاده کنید ، فریر رو به عنوان اسکریپت فروش اکانت ( فریر رو به پرشین متصل کنید

wanener
August 6th, 2013, 22:35
با سلام بهترین اسکریپت تست شده جهت اکانتینگ نود32 همینی هست که گذاشتیم . سرور مجازی به همراه کانفیگ رایگان هم میتونید از خودمون دریافت کنید .

سلام
بعد اونوقت سرور مجازیتون از کدوم دیتاسنتر هست ؟
من تجربه زیادی در خصوص سرور و مسال مربوطه ندرام ! میشه لطفا راهنمایی کنید ! ;;)

paradiseserver
August 7th, 2013, 11:52
سلام
بعد اونوقت سرور مجازیتون از کدوم دیتاسنتر هست ؟
من تجربه زیادی در خصوص سرور و مسال مربوطه ندرام ! میشه لطفا راهنمایی کنید ! ;;)

سلام
پوزش بابت تاخیر

شما خودتون استاد ما هستید جناب صالحی
ما روی سرور های کشور امریکا و انگلیس وفرانسه نصب کانفیگ کردیم ومشکلی نبود

wanener
August 9th, 2013, 02:19
سلام
سپس بعد از جمع آوری اخرین کد های آپدیت در یک فایل .TXT که محتواش باید به صوورت زیر باشه
Username:TRIAL-0091260942
Password:v37ndurnfm

Username:TRIAL-0091260950
Password:6xxs7ntbrc

این رو میشه توضیح بدید یوزر پسورد ها رو از کجا میتونیم بیاریم ؟

new24
August 10th, 2013, 09:51
http://www.webhostingtalk.ir/f14/71154/

paradiseserver
August 10th, 2013, 10:37
http://www.webhostingtalk.ir/f14/71154/
خواهش میکنم
کمی در متن ها بیشتر دقت کنید دوست گرامی :">

asrhosting
August 10th, 2013, 14:07
ممنون از آموزشتون ...
داخل تنظیمات وقتی در تب اول رو روی comerical می زارم و ران می کنم چیزی دانلود نمی کنه ولی روی tiral که می زارم دانلود میکنه یه چیزایی ( پوشه v3 v5 v4 v6 رو میسازه ولی پوشه ها حاوی فایل نیستن !

اسکریپت vip رو هم روی یه هاست نصب کردم چه طور به سرور آپدیت وصلش کنم ؟

ممنون

paradiseserver
August 10th, 2013, 14:50
ممنون از آموزشتون ...
داخل تنظیمات وقتی در تب اول رو روی comerical می زارم و ران می کنم چیزی دانلود نمی کنه ولی روی tiral که می زارم دانلود میکنه یه چیزایی ( پوشه v3 v5 v4 v6 رو میسازه ولی پوشه ها حاوی فایل نیستن !

اسکریپت vip رو هم روی یه هاست نصب کردم چه طور به سرور آپدیت وصلش کنم ؟

ممنون
برای متصل کردن باید برنامه نویسی بلد باشید :53:

asrhosting
August 10th, 2013, 15:37
برای متصل کردن باید برنامه نویسی بلد باشید :53:

مشکل اول چی ؟

نرم افزار زود به زود هنگ میکنه .
اگر اسکریپت vip روی خود سرور اپدیت باشه نیاز به برنامه نویسی نداره ؟

SMSBAZ
December 17th, 2013, 16:59
دوستان سلام . طبق آموزش جلو رفتم و سرور رو استارت کردم . حالا برای آپدیت چیکار باید بکنم . توی آنتی ویروس یه آدرس سرور میخواد و یه نام کاربری و کلمه عبور .
حالا من نام کاربری و کلمه عبور رو چطور تعریف کنم ؟

قرار شد طریقه ساخت فایل .htacces رو هم بگید . با تشکر

SMSBAZ
December 19th, 2013, 16:25
انگار این دوست عزیزمون فقط تاپیک رو ایجاد کرده و دیگه به سوالات بچه ها پاسخ نمیده .

البته من توی چند تا از سایت ها گشتم و آموزشها رو هم دیدم اکثر کسانی که آموزش راه اندازی نود 32 رو زده بودن یک مقدار از آموزش که گذشته بود ادامه نداده بودن و بعدش توی امضاشون نوشته بودن راه اندازی سرور نود 32 با .... قیمت . خداکنه این دوستمون اینطور نباشه ;)

vahid_sam12
October 26th, 2014, 15:25
ممنون واقعا از این که زحمت آموزش راه اندازی نود سرور رو گزاشتید خیلی خوب بود تنها جایی که به مشکل خوردم دریافت یوزر و پسورد نود بود که اونم تو گوگل سرچ کردم اخرین یوزر پسورد رو پیدا کردم
مرسی

Arminit
December 9th, 2014, 15:01
سلام

خوب دوستان ما الان اینو انجام دادیم

فقط الان ما میخواییم بفروشیم یه اکانتی باید دقیقا چیو بدم به یوزر ؟

همین آدرس: http://youip,/upd مثلا؟

یه توضیح بدید

- - - Updated - - -

دوستان این دکمه پلی PLAY واسه من هنوز سیاه هست

چیکار کنم؟

- - - Updated - - -

از دوستان کسی اطلاعی نداره؟ نمیدونه چطوریه؟

- - - Updated - - -

دوستان راهنمایی کنن

- - - Updated - - -

دوستان راهنمایی کنند

دوستانی که سرور میفروشند

ممنون میشم

- - - Updated - - -

دوستان کمک کنن

باید چیکار کنم؟

09302078847
February 13th, 2015, 12:38
یه کمک کنید
http://youip,/upd
این چیه؟؟!!

spaceman_
February 16th, 2015, 20:39
آی پی سرور خودتون رو میگه همون ای پی سرور ویندوزتون میشه

mamalak
February 16th, 2015, 20:46
تشکر آموزش مفیدی بود

موفق باشید

sabaserver-game.ir
February 23rd, 2015, 20:43
سلام ممنون .یه مشکل داشتم که اونم حل شد ممنون

dadehban
February 23rd, 2015, 20:58
دوستان پست قدیمیه ... :-|

saeed_70kiani
November 10th, 2016, 14:37
یکی هست بگه با چه اسکریپتی الان میشه کار کرد ؟

soheil869
November 10th, 2016, 14:40
یکی هست بگه با چه اسکریپتی الان میشه کار کرد ؟
باسلام
در حال حاضر تعداد ارایه دهندگان نسخه جدید درون کشور بسیار محدود هست و تا جایی که میدانم حدود 2 3 عدد شرکت بیشتر نیستند
و فقط اکانت ارایه میدهند و سرور را در اختیار قرار نمی دهند