PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بد قولی های همه واقعا فروشنده واقعی هست ؟؟

Reza68
August 6th, 2013, 04:27
دوستان واقعا جای تاسف داره من ادم بد بخت از هر کسی سرویس گرفتم تحویلم نشد واقعا

سوئیس جای شما خالی 4 روز

هتزنر جای شما خالی 6 روز

ovh جای شما خالی 11 روز

دیگه موندم اینجا که بلده سرور بفروشه 24 ساعته.

یعنی واقعا از روی عقده درونی که نمی دونم چیکار باید بکنم خواستم فقط تاپیک بزنم واقعا بدحجوری حالم گرفتست . کسی که بلده سرور واقعا زیر 24 ساعت بده وجود داره واقعا.

RoobinaServer
August 6th, 2013, 04:44
سرور اختصاصی میخواهید ؟ برای چه کاری دقیقا ؟

Reza68
August 6th, 2013, 04:49
برای سایت فیلم لازم دارم هارد بالا می خوام 16 ترابایت این حدودا. الان زوم کردم روی لیزوب می ترسم اینم بگیرم ندن دیگه کامل مارو ورشکست کنن دوستان.
به نظر بنده ای همه فروشنده اینجا هستش که خرید می کنند یقینا باید اینقدر بلد باشن تا جلو دیتاسنتر واستن باید اینقدر بتونن قوانین رو بخونم و به خریدار درست توضیح بدن.

نه اینکه خیلی راحت عشقی هر چی شد بشه و برای اونام فرقی نکنه چون اونا که سود گرفتن کسی که ضرر کرده من خریدار بیچاره هستم.

zigma4000
August 6th, 2013, 05:01
برای سایت فیلم لازم دارم هارد بالا می خوام 16 ترابایت این حدودا. الان زوم کردم روی لیزوب می ترسم اینم بگیرم ندن دیگه کامل مارو ورشکست کنن دوستان.
به نظر بنده ای همه فروشنده اینجا هستش که خرید می کنند یقینا باید اینقدر بلد باشن تا جلو دیتاسنتر واستن باید اینقدر بتونن قوانین رو بخونم و به خریدار درست توضیح بدن.

نه اینکه خیلی راحت عشقی هر چی شد بشه و برای اونام فرقی نکنه چون اونا که سود گرفتن کسی که ضرر کرده من خریدار بیچاره هستم.

در مورد ovh باید بگم کلاً در 10 روز گذشته همه سفارشات سرور های ارزان رو با تاخییر یک یا دو هفته ای تحویل دادن ولی سرور های گرون تر رو سریع تحویل میدن . هتزنر هم زود تحویل میده

Reza68
August 6th, 2013, 05:07
چی بگم ولله نمی دونم حداقل خریدار ها باید بلد باشن پول رو پس بگیرند که اینطور که عشقی باشه نمیشه داداش گلم. دقیق به این صورته که واسطه که خرید رو ما ازش کردیم سودش رو ورداشته پول سرور رو داده اگه 6 سال دیگه هم بدن براش فرقی که نداره ما به واسطه برای چی پول می دیم برای اینکه بتونه کار کنه والا دلار می گیریم پرداخت می کنیم مثل یک مرد بدون منت این و اون.

shahintak
August 6th, 2013, 06:33
بلد بودن نمیخواد که عزیز باید سرور اختصاصی تحویل داده بشه تا اون شخص به شما سرور بده

از کسی که سرور گرفتین خودتون هم میگین واسطه هست سرور مال خودش نیست که 24 ساعته به شما سرور بده

سویس از کدوم دیتاسنتر؟
ovh که تا 20 روز پیش بعد از تایید پرداخت سریعا سرور ارسال میکرد همیشه هم اینجوری هست الان خبر ندارم

هنترز هم فکر کنم زود تحویل میده تقریبا اینکه دیتاسنتر سرور دیر تحویل بده عجیب نیست

Mihan-Server
August 6th, 2013, 06:50
ما که کلا قید سرور ovh را زدیم :110:
اکثرا 48 تا 72 ساعت نهایت تحویل میدهند .

Reza68
August 6th, 2013, 07:01
وقتی شخصی به عنوان رابط خرید می کنه باید به من مشتری بگه که تحویل قانونی دیتاسنتر چه میزان هستش و برخی از مساول رو زیر نظر بگیره والا خرید سرور به طور مستقیم که کاری نداره ما داریم از رایطه بنا به دلایل خاص استفاده می کنیم.

1- بررسی تاخیر
2- پاسخگویی به ابیوز ها
3- پشتیبانی اولیه ( 99 درصد دوستان قدیم نه جدید این یکی دو ساله همشون سیستم عامل کنترل پنل و ... رو رایگان نصب می کردند و برای کانفیگ امنیتی و ... هزینه می گرفتند اما الان تیکت های سوال 24 ساعته جواب داده میشه چه رسد به پشتیبانی اولیه.

باید واسطه کاری بکنه والا هتزنر 19 درصد مالیات رو نمیده ولی از ما می گیره رو پرداخت سود می گیره به عبارتی دیتاسنتر اینقدر سود نمکنه که واسطه می کنه چرا چون فقط پرداخت کرد نه نه باید مسئولیت های خاصی هم قبول کنه والا اسمش فقط میشد پرداخت کننده.

pardishosting
August 6th, 2013, 11:02
هت زنر سفارش دادم 4 روز بعد تحویل دادند.
رداستیشن 2- 3 روز ...

sarinoo
August 6th, 2013, 11:22
دوستان واقعا جای تاسف داره من ادم بد بخت از هر کسی سرویس گرفتم تحویلم نشد واقعا

سوئیس جای شما خالی 4 روز

هتزنر جای شما خالی 6 روز

ovh جای شما خالی 11 روز

دیگه موندم اینجا که بلده سرور بفروشه 24 ساعته.

یعنی واقعا از روی عقده درونی که نمی دونم چیکار باید بکنم خواستم فقط تاپیک بزنم واقعا بدحجوری حالم گرفتست . کسی که بلده سرور واقعا زیر 24 ساعت بده وجود داره واقعا.

سلام
دوست گرامی
با توجه به نیاز شما هتزنر بهترین گزینه هست.سرور از هتزنر را زیر 24 ساعت تحویلتان می دهم.با یکی از شماره های من تماس بگیرید.
موفق باشید.