PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: سرور اختصاصی Hetznet یا OVH

reza63
August 6th, 2013, 00:13
سلام

سوال اول: من قصد دارم یک سرور اختصاصی برای راه اندازی یک سایت موزیک و فیلم تا حد 69 یورو در ماه بگیرم از دوستان بین دو سرور زیر از دیتاسنتر Hetzner و OVH کدام یکی را پیشنهاد می کنند.

در مورد هتزنر تا جائی که تحقیق کردم هارد مدل EX40 چندان جالب نیست و انتخاب من هم این مدل بود به همین منظور مدل EX6 رو انتخاب کردم:

سرور A
Hetzner Online AG: Dedicated Server EX6 (http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/ex6)

و خواستم با یک دیتاسنتر دیگه هم که تقریبا هم تراز قیمت اون هست مقایسه داشته باشم

دیتاسنتر OVH :

سرور B
Datenblatt Dedicated Server SP BestOf - OVH (http://www.ovh.de/dedicated_server/sp-bestof.xml)

ایا این مدل هم تائید می کنید:

سرور C
http://www.ovh.de/dedicated_server/mini-sp.xml

سوال دوم: تا جاهی که من از سایت های قوی و با قدمت تحقیق کردم اکثرا سایتشون روی یک دیتاسنتر هست و فایل هاشون روی یکی دیگه که مسلما سرور فایل مهم تره طبق برسی من بیشتر اونها روی Yesup یا fdcservers هستند اما من می خوام سایت و فایل ها روی یک سرور باشند. در مورد این هم صاحب نظران لطف کنند نظر بدن که با توجه به یکی از سرور های بالا از نظر (Hard.Cpu.Ram.Network) ایا این کار درست و عاقلانه ای هست یا خیر و با توجه به هر دو سوال سرور نهائی رو پیشنهاد بدید.

لطفاً بدون سلیقه و با منطق به هر دو سوال پاسخ روشن دهید.

sarinoo
August 6th, 2013, 00:23
سلام
از هتزنر استفاده کنید.چون پینگش به ایران خوبه
قیمتش هم خوبه
سخت گیر نیست.

reza63
August 6th, 2013, 17:41
کسی نظری نداره؟

Tak-Reseller
August 7th, 2013, 00:20
در صورتی که از فایل های وارز استفاده میکنید (فیلم خارجی) باید سعی کنید از جایی بگیرید که زیاد به این موارد حساس نباشند.

reza63
August 7th, 2013, 00:24
خوب از بین این دو دیتاسنتر کدام مشکلی با این موارد ندارند؟

nginxweb
August 7th, 2013, 00:31
دوست گرامی hetzner برای هاستینگ مناسب هستش و ping time به ایران نیز مناسب هستش و سروری که مد نظر دارید پردازنده مطلوبی برای کارتون دارد مخصوصا اگر اصولی کانفیگ انجام بشه و از هارد های سرور بطور مطلوب استفاده بشه برای کاهش فشار روی mysql و همچنین در کانفیگ از وب سرورهای سریعتر استفاده بشه بازدهی قابل توجهی خواهد داشت

Tak-Reseller
August 7th, 2013, 00:38
خوب از بین این دو دیتاسنتر کدام مشکلی با این موارد ندارند؟

تقریبا میشه گفت هتزنر بهتره

Tak-Reseller
August 7th, 2013, 00:40
ضمنن hetzner هست (عنوان اشتباه زدید)

Azarin Web
August 7th, 2013, 00:45
ضمنن؟ انوان؟ (:|

دوست عزیز Hetzner باید حتما هارد ssd و تقریبا از سرور های خوبش خرید کنی تا راضی باشی. ولی ovh تایید میشه دیتاسنتر خوبی هست. (بستگی داره برای چه کاری بخواین)

موفق باشید :53:

hassan5099
August 7th, 2013, 01:43
سلام
هردو خوبه
ovh یکم سختگیرتره برای این کار و با ما ایرانی هم خیلی مشکل داره
من میگم هتزنر بگیرید

besthosti.com
August 7th, 2013, 02:50
من هم هتزنر را به خاطر پینگ مناسب به ایران ترجیح می دهم ولی پشتیبانی نرم افزاری ندارند .
او وی اچ دارای کیفیت عالی نیز می باشد .

reza63
August 7th, 2013, 13:46
ضمنن؟ انوان؟ (:|

دوست عزیز Hetzner باید حتما هارد ssd و تقریبا از سرور های خوبش خرید کنی تا راضی باشی. ولی ovh تایید میشه دیتاسنتر خوبی هست. (بستگی داره برای چه کاری بخواین)

ولی خوب بایستی پست اول بنده رو مطالعه می کردید کامل توضیح دادم واسه چه کاری می خوام.

سرور انتخابی من:
Hetzner Online AG: Dedicated Server EX6 (http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/ex6)

با EX60 یک قیمت هست ولی EX6 در توضیحات سرور هارد رو تضمین کرده و ایکون Enterprise Calass داره که اون یکی نداره تفاوت مهم دیگه رم هست که مورد انتخابی من باز توی توضیحات ECC Register Ram داره که در مدل دیگر و ارزانتر نیست.

reza63
August 7th, 2013, 13:47
سوال دوم من مهم هست. به نظر دوستان سایت و فایل دانلود سایت موزیک و فیلم هر دو روی یک سرور باشند به مشکلی بر نمی خورم. مشخصات فنی ذکر شده سرور توانائی انجام این کار رو داره؟

Azarin Web
August 7th, 2013, 15:33
دوست عزیز من به صورت کلی گفتم. دیتاسنتر ovh فقط برای حرفه ها مناسبه و بس.... هر دیتاسنتری خوبی ها و بدی های خودش رو داره و مهم اینه که شما برای چه کاری لازم داری...
برای سایت شما همین hetzner مناسبه، مشخصات مناسبی داره.

hassan5099
August 7th, 2013, 16:02
سوال دوم من مهم هست. به نظر دوستان سایت و فایل دانلود سایت موزیک و فیلم هر دو روی یک سرور باشند به مشکلی بر نمی خورم. مشخصات فنی ذکر شده سرور توانائی انجام این کار رو داره؟
سلام برای یک سایت جواب میده
ولی جدا از هم باشه بهتره

SainaServer
August 7th, 2013, 16:07
سلام
اگر خواستید کمتر توی سفِ OVH بمیونید چون OVH الان به 10 الی 12 روز هم رسیده تحویل سروراش
ما یک سرور SPBestOf سفارش داده ایم که 8 روز از تاریخ سفارش آن گذشته و هر لحظه امکان دریافت آن از دیتا سنتر هستش به دلیل مشکلاتی که برای سایت و خودمان به وجود آمد توانایی فروش رو فعلا نداریم و میخواهیم جابه جا کنیم اگر قصد خرید را دارید بگید تا جابه جایی رو انجام بدیم
موفق باشید.