PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در وردبرس

مهران7
August 5th, 2013, 16:59
من یه اموزش خوندم درباره وردپرس که میگفت قبل از اپلود وردپرس یه تغیراتی باید توش انجام بدیم به شکا زی
.
.
.

2- بعد از دانلود باید فایل رو از حالت فشرده خارج کنید
۳- در بین فایل ها فایل زیر رو پیدا کنید

wp-config-sample.php
و نامش رو به نام زیر تغییر بدید
wp-config.php

4- فایل نام برده رو با یک ویرایشگر متن ساده مانند نوتپد باز کنید.
متن زیر رو که تقریبا همون اولهاش است پیدا کنید
// ** MySQL settings – You can get this info from your web host ** ///** The name of the database for WordPress */define(‘DB_NAME’, ‘database_name_here‘);/** MySQL database username */define(‘DB_USER’, ‘username_here‘);/** MySQL database password */define(‘DB_PASSWORD’, ‘password_here‘);/** MySQL hostname */define(‘DB_HOST’, ‘localhost‘);
بجای بخشهای قرمز مشخص شده باید اطلاعاتی رو که گفتم ازش یک کپی بردارید قرار بدید به عنوان مثال اینطور میشه :

// ** MySQL settings – You can get this info from your web host ** ///** The name of the database for WordPress */define(‘DB_NAME’, ‘u414720347_mind‘);/** MySQL database username */define(‘DB_USER’, ‘u414720347_mind‘);/** MySQL database password */define(‘DB_PASSWORD’, ‘محل قرار دادن رمزتان_رمزی که برای قسمت آخر نوشتید‘);/** MySQL hostname */define(‘DB_HOST’, ‘mysql.youhosting.ir‘);
این تغیرات حتما باید انجام بشه؟

itsecure
August 6th, 2013, 01:04
اگر این تغییرات را انجام ندهید ساییتون بالا نمیاد
اگر دوست داشتین رایگان براتون وردپرس نصب میکنم