PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش استثنایی سرور اختصاصی Dual Xeon L5520 - کانادا - مونترال - کولوجیکس - ایران وب

tizparvaz
August 5th, 2013, 01:30
با سلام

تعدادی آفر سخت افزار به شرح ذیل دریافت کردیم که با قیمت مناسب میباشد لذا تصمیم به ارائه آفر فروش ویژه گرفته شد به همین منظور سرور زیر با شرایط سخت افزاری ذکر شده به تعداد 100 عدد قابل ارائه میباشد .
چرا ما را انتخاب کنید ؟

# تمامی آی پی ها به نام ایران وب میباشد و تمامی ابیوزها مستقیما برای ما ارسال میشوند (ابیوزها مستقیما توسط ما حل و فصل میشود و دیتاسنتر نقشی ندارد)
# امکان دسترسی فیزیکی به سرورها ، یکی از امتیازات مهم ما در هندلینگ کاربران دسترسی مستقیم به سروها می باشد (در صورت ایجاد مشکل سخت افزاری نیاز به ساپورت دیتاسنتر نیست و توسط همکاران ما در دیتاسنتر رفع خواهد شد )
# بهره بری از تیم قدرتمند در زمینه انجام کانفیگهای هاستینگ و میزبانی بر روی سرورها (تمامی کنترل پنل های هاستینگ با کانفیگ کامل ، حرفه ای و امن سازی شده در این آفر تحویل میشود )
# نصب رایگان هر نوع سیستم عامل دلخواه شما از جمله ویندوز ، لینوکس ، مجازی سازهای مختلف
# به هیچ عنوان ساسپند یا ترمینیت سرور نداریم ، امکان نال روت آی پی برای ما وجود دارد و مثل بعضی دیتاسنترها نیاز به بستن کل سرور نداریم (در صورت بروز مشکلات جدی)
# امکان پرداخت ریالی با پایین ترین نرخ دلار و یا دلاری از طریق درگاه پی پال و یا نقدی در دفتر کار ما
# استفاده از سخت افزار آکبند

Chasis Model = Dell
CPU = Dual Xeon L5520 - 16M cache 8Core 16 threads 18.08 Ghz total
RAM = 32G DDR3 ECC Registered Memory
Hard Disk = 1T WD Re4 64m Cache
port = 1G bit
Traffic = 5T Byte Premium Bandwidth
IPv4 = /29 - 5 ip address
Free IPMI
Price = 99$
Order (http://irwebco.com/client/cart.php?a=add&pid=121)

Addons option

First Hard disk
2T HDD WD Re4 64M Cache = 25$
4T HDD WD Re4 64M Cache = 50$

Second Hard Disk

1T HDD Re4 64M Cache = 20$
2T HDD Re4 64M Cache = 35$
4T HDD Re4 64M Cache = 70$

IP Address
/28 16 IP Address 16$ - /27 32 Ip Address 32$ - /26 64 IP Address 60$

Traffic on Gbit Uplink
10Tera Byte = 35$
20Tera Byte = 65$
50T Byte = 160$

برسی قیمت لحظه ای دلار (نرخ دلار ما برابر با نرخ اسکناس در صرافی جلالی‌ میباشد) (http://sarafijalalii.com/)

برای مشاوره و طرح سوال از همین تاپیک و یا شماره موبایل جناب محمدی استفاده کنید 09391313552

|همیشه و همیشه کیفیت و سطح خدمات برای ما ارزشمند تر از قیمت است|

besthosti.com
August 5th, 2013, 01:40
با سلام آپ لینک سرور ها 1 گیگ می باشد یا پورت اشتراکی است ؟
امکان خرید سخت افزار ها و کولو در لوکیشن مربوط به شما است ؟

bepad
August 5th, 2013, 01:43
سلام

لطفا نمونه ای پی بدهید

tizparvaz
August 5th, 2013, 02:02
با سلام آپ لینک سرور ها 1 گیگ می باشد یا پورت اشتراکی است ؟
امکان خرید سخت افزار ها و کولو در لوکیشن مربوط به شما است ؟
سلام
1 گیگ پریمیوم هست ، پورت 1 گیگ اختصاصی دارای 666 ترابایت ترافیک هست پس هیچ پورتی که روی یک سرور ددیکیت ارائه میشه اختصاصی نیست اما به اختصار اختصاصی گفته میشه چرا که افت کیفیت و سرعت نخواهید داشت

اختصاصی هست

بله و امکان پرداخت سخت افزار در 3 ماه وجود دارد

55 دلار هزینه فضا و برق
هزینه پهنای بانذ به همان شکل پست اول خواهد بود
هزینه هر آی پی شش و نیم سنت هست
با افزایش تعداد یونیتها قیمت قابل کاهش هست و با رسیدن به یک رک قیمت بیار استثنائی خواهد بود و روشهایی برای کاهش قیمت پهنای باند شما

tizparvaz
August 5th, 2013, 02:06
سلام

لطفا نمونه ای پی بدهید
سلام
آی پی خاصی روی سرور ها برای تست پینگ قرار ندادیم (اینرو میگم چون برخی از همکارا با قرار دادن یک آی پی روی سرور کاملا خالی و با هارد ssd زمان دادن نمونه آی پی به شما آی پی میدن که پینگش کلا با پینگ سروری که تحویل میگیرید فرق خواهد داشت )
میتونید برای نمونه واقعی این آی پی رو پینگ کنید که یک وی پی اس نسبتا پر مصرف روش هاست شده
پ.خ شد

besthosti.com
August 5th, 2013, 04:01
هزینه سخت افزار سرور فوق چقدر است ؟

tizparvaz
August 5th, 2013, 10:13
هزینه سخت افزار سرور فوق چقدر است ؟
برای شما ارسال شد

tizparvaz
August 7th, 2013, 14:26
نمیدونم کجای پستایی که تو این تاپیک حذف شده خلاف قوانین بوده

تا کنون 3 سفارش از این آفر توسط ما فروخته شده است

Mohammad1980
August 8th, 2013, 11:35
با درود
هزینه فروش سرور فوق چه مقدار هست؟ آیا امکان اضافه کردن 120 هارد اس اس دی وجود دارد؟
آیا شما خدمات مدیریت کامل سرور دارید؟
با سپاس

برای اجاره با هارد اس اس دی و 10 ترا گهنای باند به همراه مدیریت سرور و لایسنس لایت اسپید و سی پنل چقدر است؟

tizparvaz
August 9th, 2013, 03:07
با درود
هزینه فروش سرور فوق چه مقدار هست؟ آیا امکان اضافه کردن 120 هارد اس اس دی وجود دارد؟
آیا شما خدمات مدیریت کامل سرور دارید؟
با سپاس

برای اجاره با هارد اس اس دی و 10 ترا گهنای باند به همراه مدیریت سرور و لایسنس لایت اسپید و سی پنل چقدر است؟
سلام
منظورتون از هزینه فروش سرور هزینه سخت افزارش هست یا هزینه اجاره ماهانه ؟ اگر اجاره ماهانه ر میفرمایید قیمت داخل تاپیک ذکر شده
یک هارد ssd 128 گیگ ماهانه 35 دلار خواهد بود

آفر اول ما در این سرور ها قیمت استثنائی و آفر دوم کانفیگ حرفه ای و رایگان سرور شماست ، این کانفیگ توسط کارشناس بسیار مطمئن ما انجام میشه که مورد تایید خیلی از هاستینگهای بزرگ ایران هست
از لحاظ امنیت و سایر موارد سرور رو کاملا رایاه کانفیگ میکنیم براتون

هزینه های مربوط به لایسنس ها که فرمودید طبق نرخ سایتهای مرجع فروش و تبدیل دلار به ریال
فرضا نرخ فروش لایسنس سی پنل برای سرور مجازی 15 دلار هست و نرخ ما هم همین 15 دلار هست
برای سرور اختصاصی هم 35 دلار هست
لایت اسپید 15 روز تریال داره استفاده کنید همینطور سی پنل هم 15 روز تریال داره
در صورت تمایل اطلاع بدید چرا که فردا قراره تعداد 35 عدد از این سرورها برای ما ارال بشه که در صورت سفارش شما برای شما رو هم سفارش میدم و میشه 36 عدد

با تشکر

همکارانی هم که تمایل به کلو نزد ما دارند قیمت سخت افزار با احتساب کلو نزد ما بین 540 تا 570 دلار خواهد بود سخت افزار آکبند هست و استوک نیست
امکان پرداخت سخت افزار در 4 قسط وجود دارد

delta
August 9th, 2013, 04:43
زدی تو کار کلو؟ :71: هزینه لایسنس دایرکت ادمین چه قدره؟ برای هاست دانلود به نظرتون زیاد گیر نیستند که؟ برای فایل هاستینگ؟ کانفیگ و... هم که گفتید رایگان هست درسته؟ دیگه هزینه ست آپ و.. نداره که؟ با توجه به اینکه دست خودتون هست؟ یک لینک واسه تست سرعت دانلود برام پ خ کنید بی زحمت..:x

tizparvaz
August 9th, 2013, 19:59
زدی تو کار کلو؟ :71: هزینه لایسنس دایرکت ادمین چه قدره؟ برای هاست دانلود به نظرتون زیاد گیر نیستند که؟ برای فایل هاستینگ؟ کانفیگ و... هم که گفتید رایگان هست درسته؟ دیگه هزینه ست آپ و.. نداره که؟ با توجه به اینکه دست خودتون هست؟ یک لینک واسه تست سرعت دانلود برام پ خ کنید بی زحمت..:x
سلام حدود 7 ماهی میشه که کولو داریم ، تا 1 ماه پیش فقط سروها استفاده خودمون بود اما حالا قصد سرور اجاره هم ارائه کنیم و حتی کولوکیشن
لایسنس رو ترجیحا نمیفروشیم مگر سالانه و یا چند ماهه و یا لایف تایم خرید کنید (مدتی لایسنس فروختیم دردسرهای بیلینگش انقدر زیاد بود که منصرف شدیم) به هیچ عنوان مشکلی براتون پیش نمیاد (ابیوزها دست ماست نه دیتاسنتر) بله رایگان کانفیگ میشه کانفیگ حرفه ای و امن سازی شده سرور شما ، ست آپ رو موقتا از روی این آفر ها برداشتیم در حالت عادی خرید از ما دارای ستاپ هست
لینک والا خودم ندارم یکی از مشتریان سایت فیلممون هست که برای اینکه شما بتونید کارکرد پورت سرور و در عمل و در حالت مصرف ببنید از ایشون یه لینک میگیرم براتون ارسال میکنم

mahdi66
August 10th, 2013, 10:47
آفرهای دیگه ندارید با سخت افزار پایین تر
برای استفاده شخصی می خوام

delta
August 10th, 2013, 11:38
دقیقا منم همینو میخواستم بگم.شما که کلو کردی سرور کاستومیز نداری؟الان مثلا کار من بیشتر هارد نیاز هست تا 32 گیگ رم!!

tizparvaz
August 11th, 2013, 12:16
در پاسه به هر دو عزیز باید بگم این سرورها در افر هست و تقریبا میتونم بگم این رم 32 داره براتون مجانی میوفته ، این مبلغ 99$ دقیقا مثل این میمونه که شما بخاید این سوررو با این سخت افزار در دیتاسنتر کولوجیکس کولو کنید ، منظور اینکه رم این سرور چه 4 گیگ باشه چه 32 گیگ همین حدود برای ما هزینه کولو داره ، پس ترجیح دادیم برای جذابتر شدن آفر بیایم با رم فول یعنی 32 گیگ آفر رو قرار بدیم

خارج از آفر قیمت این سرور

Duall xeon l5520
16G ram
1T hdd
5 ip
10 tera bw
price 125$

rame 32G 38$
-----------------------------------

بابت هارد میتونم بهتون سرور و مثلا با دو تا هارد 4 ترابایت و رم 16 گیگ بدم بابت قیمت از طریق سایت در ارتباط اشید تا قیمت رو محاسبه کنم براتون

tizparvaz
August 12th, 2013, 01:51
همکارانی که قصد کولو دارن آفر زیر رو میتونیم تقدیم کنیم

Chasis Model = Dell
CPU = Dual Xeon L5520 - 16M cache 8Core 16 threads 18.08 Ghz total
RAM = 32G DDR3 ECC Registered Memory
Hard Disk = 1T WD Re4 64m Cache
port = 1G bit
570$
space: 55$
traffic : 2.8$ per terabyte
IP : 65 cent

قیمت سخت افزار واقعا استثنایی ، هزینه کولو هم نسبت به سایر همکاران که از دیتاسنتر کولوجیکس سرویس میدن پایینتر
میتونید تا آخر روی مشاوره فنی و بازاریابی ما حساب کنید

محسن24
August 12th, 2013, 04:25
سلام قربان خسته نباشید.
بنده این سرور اختصاصی از کانادا رو لازم دارم برای چت روم میخوام بخرم میخوام اپتایم و کیفیت و سرعت بالا باشه قطع نشیم و پشتیبانی قوی باشه ... همراه با کانفیگ کامل دایرکت ادمین لازم داریم و فقط و فقط برای استفاده چت روم هست و نمایندگی دایرکت به چت روما ارائه میشه و کارهایی که باعث میشه دیتا سنتر سرو مسدود کنه انجام نمیشه و فقط ما مصرف منابع سی پی یو بالایی داریم. و سرور اگه عالی باشه همیشه استفاده میکنیم
لطفا در این خصوصی توضیح بدین و هزینه کامل انجام این سرور با شرایطی که خدمتتون عرض شد رو اطلاع بدین سپاس

محسن24
August 12th, 2013, 04:37
لازم به ذکر است که فقط یک ای پی برای این سرور نیازمندیم و اینکه کیفیت سرعت و اپ تایم و امنیت بالا باشه تا کاربرای چت روم تو ارسال پیام دچار هنگ نشوند و سرور کاملا کانفیگ حرفه ای انجام بدین که مشکلی پیش نیاد برامون

منتظر جوابتون هستیم
tizparvaz
August 12th, 2013, 11:15
لازم به ذکر است که فقط یک ای پی برای این سرور نیازمندیم و اینکه کیفیت سرعت و اپ تایم و امنیت بالا باشه تا کاربرای چت روم تو ارسال پیام دچار هنگ نشوند و سرور کاملا کانفیگ حرفه ای انجام بدین که مشکلی پیش نیاد برامون

منتظر جوابتون هستیم
بابت آی پی به صورت پیش فرض 5 آی پی به شما میدیم ، بابت کانفیگ حرفه ای انجام میشه و بازدهی 95% رو براتون تضمین میکنم اما در رابطه با مصرف کاربران شما چون من اطلاعی ندارم ، خود شما بهترین شخص برای انتخاب سخت افزار سرور هستید در کل سرور خوبی هست و 18 گیگا هرتز سی پی یو داره و 16 مگ کش و با توجه به ان که دارای دو سی پی یو میباشد بالانس خیلی خوبی روی پردازش داره و حداکثر بازدهی رو خواهید داشت

بابت کانفیگ هم که در این آفر رایگان هست

ULTRAWEB
August 12th, 2013, 11:44
1-سوالم اینه شما با اقای راستگو کار میکنین یا جدا کار میکنین؟
3-اگر جدا کار میکنین سرورها رو به کدوم شرکت دادین تا براتون کلو کنن؟
چون کلوجنکس زیر 21 تا یونیت کلو نمیکنه مگر اینکه با واسطه بتونین زیر این تعداد کلو فرمایید
4-اگر مستقیم خودتون حجم بالا دارین نام ثبتی رو بگید استعلام کنیم ازشون برای همکاری؟

tizparvaz
August 12th, 2013, 13:33
1-سوالم اینه شما با اقای راستگو کار میکنین یا جدا کار میکنین؟
3-اگر جدا کار میکنین سرورها رو به کدوم شرکت دادین تا براتون کلو کنن؟
چون کلوجنکس زیر 21 تا یونیت کلو نمیکنه مگر اینکه با واسطه بتونین زیر این تعداد کلو فرمایید
4-اگر مستقیم خودتون حجم بالا دارین نام ثبتی رو بگید استعلام کنیم ازشون برای همکاری؟

سلام
نکته اول لطفا به هیچ عنوان در این تاپیک فروش نام هیچ سرویس دهنده دیگه ای رو وسط نیارید چرا که کاربران این انجمن استاد به حاشیه کشیدن تاپیکها هستن مدیران هم که اکثرا در مواقع لازم اصلا تاپیکهارو نمیبینن
سوالاتی که شما پرسیدید بالاتر از حد اطلاعاتی که ما لازم میدونیم به کاربرها بدیم پس لطفا ادامه ندید مطلب رو
مطمئن باشید وقتی صحبت از فروش و خرید 100 دستگاه سرور هست حجم کولو خیلی بیشتر از 20 یو میشه
نام رو هم نمیتونم اعلام کنم به دلایلی که تصمیم گرفتیم نامشخص باشه دشمنی در ایران خیلی کار معمولی هست و بهتره کسی ندونه تو دیتاسنتر مارو با چه اسمی میشناسن امیدوارم درک بکنید
بابت همکاری اماده همکاری با شما هستیم و در صورت به توافق رسیدن و انعقاد قرارداد همکاری میتونیم اطلاعات بیشتری که در سطح نیاز همکار هست در اختیار شما بذاریم
تنها مورد ما که وابسته به آقای راستگو هست ای اس نامبر ماست به دلیل اینکه رایپ فعلا سخت آی پی میده و نمیتونیم آی پی بگیریم که اون هم طبق برنامه ریزی های انجام شده تا شش ماه آینده ای اس نامبر خودمون رو هم خواهیم داشت

آقای راستگو رو همیشه تایید کردم و میکنم ایشون نقش به سزایی در موفقیت و بهینه سازی هزینه ها ی ما در این دیتاسنتر داشتن ، دارن و خواهند داشت با اینکه رقیب ما محسوب میشن

ضمن اینکه با کمی دقت متوجه میشید قیمت های ما از هزینه های جناب راستگو کمتر هست

محسن24
August 12th, 2013, 13:37
سلام
بابت آی پی به صورت پیش فرض 5 آی پی به شما میدیم ، بابت کانفیگ حرفه ای انجام میشه و بازدهی 95% رو براتون تضمین میکنم اما در رابطه با مصرف کاربران شما چون من اطلاعی ندارم ، خود شما بهترین شخص برای انتخاب سخت افزار سرور هستید در کل سرور خوبی هست و 18 گیگا هرتز سی پی یو داره و 16 مگ کش و با توجه به ان که دارای دو سی پی یو میباشد بالانس خیلی خوبی روی پردازش داره و حداکثر بازدهی رو خواهید داشت

بابت کانفیگ هم که در این آفر رایگان هست

سلام

قربان هزینه این سرور کلا اخرش چقدر در میاد برامون ؟
از ماه بعد هزینه بالاتر نره؟
Dual Xeon L5520 این سرور ماله کانادا می باشد؟

tizparvaz
August 12th, 2013, 13:41
سلام

قربان هزینه این سرور کلا اخرش چقدر در میاد برامون ؟
از ماه بعد هزینه بالاتر نره؟
Dual Xeon L5520 این سرور ماله کانادا می باشد؟

هزینه سرور دقیقا همونی هست که داخل تاپیک ذکر شده ، سعی ما اینه که ثابت با همین قیمت باشه . خیر افزایشی نخواهد داشت .

محسن24
August 12th, 2013, 13:50
ببخشید بازم سوال می پرسم در مورد پشتبانی سخت افزاری و نرم افزاری شما مارو کمک میکنید اگر مشکلی پیش اومد سریع رسیدگی میکنید؟
و اینکه از Dual Xeon L5520 (http://www.webhostingtalk.ir/f11/88125/) از کانادا دارید ؟
چون کانادا قبلا سرور مجازی داشتم کیفیتش اپ تایمش خوب بود

tizparvaz
August 12th, 2013, 14:05
ببخشید بازم سوال می پرسم در مورد پشتبانی سخت افزاری و نرم افزاری شما مارو کمک میکنید اگر مشکلی پیش اومد سریع رسیدگی میکنید؟
و اینکه از Dual Xeon L5520 (http://www.webhostingtalk.ir/f11/88125/) از کانادا دارید ؟
چون کانادا قبلا سرور مجازی داشتم کیفیتش اپ تایمش خوب بود
خدمات رایگان نرم فزاری یک بار بابت کانفیگ سرور و تا 3 روز بابت رفع مشکلات احتمالی رایگان هست
پس از اون پشتیبانی فققط شامل سخت افزار و رفع مشکلات مربوط به سرور میشه و اگر بخواید کار پشتیبانی سایت شما و موارد کانفیگ و رفع ایراد های سایت شما هم انجام بشه شامل هزینه میشه که ماهانه برای شما 80 تومان محاسبه میشه و شامل 48 ساعت ساپورت در مجموع 30 روز ماه میباشد
بله کلا کانادا داریم

ULTRAWEB
August 12th, 2013, 14:16
اولا با به کسی اینجا بی ادبی و تهمت و حرف بدی پشت سرکسی نزدیم پس شما نگران نباش یک سوال کردیم که شما جواب سوال یکمون رو تقریبا دادی!یک همکاری بین شما و جناب اقای
راستگو وجود داره این اولا
================================================== ================================================== ====
شما اگر بدونی همکاری چیه سوال های بی ربطی نپرسیددم و مایلم هنوزم بیشتر بدونم! من هر شرکتی بخواد با شرکت دیگه ای همکاری کنه حق داره سابقه همکاری شرکتی رو میخواد باهاش همکاری کنه با شرکت های طرف ثالثش بدونه
شاید شما با شرکت های طرف سومی در ارتباط باشی که شاید رقیب و دشمن من باشن و یا مشکل ی باهاشون ما داشته باشیم و نخواهیم باهاشون همکاری کنیم منظورم هم اقای راستگوی عزیز نیست
================================================== ================================================== =====
شمایی که 100تا سرور کلو داری اینقدر باید برنامه ریزی و کارت درست باشه که کسی نتونه براتون دردسر ایجاد کنه پس ندادن اسم شرکت ی که عنوان نمی کنید غیرمنطقی هست از نظر عقل ناقص من
================================================== ================================================== ======
اگر نگاه کنی راجبه هزینه اصلا سوال ی نکردم که برای من قیمت رو مطرح کردین که ارزون تر هست بهتر بود اصالت خودتون رو بهم ثابت میکردین همین تاپیک رو ادامه ندیدم بهتره من که به جواب مهممم نرسیدم(بهتون جسارتی نکرده باشم از نوشتن کلمه ی اصالت منظورم کمپانی واسط شما بود که براتون اونجا سرور کلو کرده یا شرکت رسمی که اونجا توی کلوجیکس فضا گرفته همین میتونه خودتون باشین یا کس دیگه ای)
انشاللله درکارتون موفق باشید

tizparvaz
August 12th, 2013, 14:34
اولا با به کسی اینجا بی ادبی و تهمت و حرف بدی پشت سرکسی نزدیم پس شما نگران نباش یک سوال کردیم که شما جواب سوال یکمون رو تقریبا دادی!یک همکاری بین شما و جناب اقای
================================================== ================================================== ====
شما اگر بدونی همکاری چیه سوال های بی ربطی نپرسیددم و مایلم هنوزم بیشتر بدونم! من هر شرکتی بخواد با شرکت دیگه ای همکاری کنه حق داره سابقه همکاری شرکتی رو میخواد باهاش همکاری کنه با شرکت های طرف ثالثش بدونه
شاید شما با شرکت های طرف سومی در ارتباط باشی که شاید رقیب و دشمن من باشن و یا مشکل ی باهاشون ما داشته باشیم و نخواهیم باهاشون همکاری کنیم منظورم هم اقای راستگوی عزیز نیست
================================================== ================================================== =====
شمایی که 100تا سرور کلو داری اینقدر باید برنامه ریزی و کارت درست باشه که کسی نتونه براتون دردسر ایجاد کنه پس ندادن اسم شرکت ی که عنوان نمی کنید غیرمنطقی هست از نظر عقل ناقص من
================================================== ================================================== ======
اگر نگاه کنی راجبه هزینه اصلا سوال ی نکردم که برای من قیمت رو مطرح کردین که ارزون تر هست بهتر بود اصالت خودتون رو بهم ثابت میکردین همین تاپیک رو ادامه ندیدم بهتره من که به جواب مهممم نرسیدم(بهتون جسارتی نکرده باشم از نوشتن کلمه ی اصالت منظورم کمپانی واسط شما بود که براتون اونجا سرور کلو کرده یا شرکت رسمی که اونجا توی کلوجیکس فضا گرفته همین میتونه خودتون باشین یا کس دیگه ای)
انشاللله درکارتون موفق باشید

بنده به عنوان نماینده گروه خودمون در این تاپیک حق دارم یک سری اطلاعات رو محفوظ نگه دارم و شما هم فقط میتونید سوال کنید بنده میتونم جواب بدم میتونم جواب ندم ، شما میتونی مشتری ما باشی میتونی مشتری ما نباشی
در مورد اینکه فرمودید باید اطلاعات شرکتی که میخواید باهاش کار بکنید داشته باشید باید خدمتتون عرض کنم ما هم حق انتخاب داریم که یک سری اطلاعات رو در اختیارتتون بذاریم یکسری اطلاعات رو هم خیر نذاریم ، از نظر من با توجه به سیاست های اری ما هیچ نیازی نمیبینم این اطلاعات رو در اختیارتون بذارم
اگر شخصی هست به جز شما که به این موضوع اعتراض داره در خصوصی در خدمتتون هستم
ضمن اینکه بنده عادت بد یا خوبی دارم که برای محکم کردن پایه های بیزینسم مشتری هارو خودم انتخاب میکنم و شما جزئ انتخاب های ما نیستی انشالا بیشتر آشنا میشیم و اگر تصمیم به همکاری با شما داشتیم با شما تماس میگیرم همونطری که در این چند روز با خیلی از همکاران تماس گرفتیم

مورد آخر در مورد اینکه فرمودید باید به جز اینکه اسم رو نگیم کارای دیگه ای هم بکنیم خدمتتون عارضم ال اینکه من جایی نگفتم 100 تا کولو داریم گفتم 100 تا سرور میخوایم خرید و کولو کنیم دوم اینکه این هم بر میگرده به سیاست کاری ما که لازم نمیبینم بیشتر توضیح بدم که چه کارهایی انجام شده برای جلوگیری از دشمنی و یا تحریم و یا هر مور دیگه ای از شکایات رسمی بابت ابیوز گرفته تا هرچیزی که شما فکرش رو بکنید ، ما فکر همه چیز رو کردیم جای نگرانی برای کاربرایی که میخوان مارو انتخاب کنن وجود نداره اما فک میکنم ببه ما حق بدید که تمهیدات خودمونرو پابلیک نکنیم . مطمئن باشید شمایی که فقط بیننده هستی الان به ذهنت رسید که فط همین کار کافی نیست اونوقت ذهن مارو انقدر ناقص فرش کردید که این همه سرمایه رو بخوابونیم اینجا بعد چیزی که به ذهن شمای خواننده رسیده به ذهن مای مجری نرسیده باشه !!!!
در این رابطه کارهایی از طرف ما انجام شده که شما فکرشم نمیتونید بکنید و به ذهنتونم نمیرسه مطمئن باشید ما سرمایه نقدی و از اون مهمتر سرمایه بزرگترمون یعنی مشتریامونرو خیلی بیشتر از شما دوست داریم

بنده حاضرم به کسایی که میخوان در اشلهای بزرگتری با ما همکاری کنن از بابت ضمانت این چنین مشکلاتی قرارداد رسمی ببندیم و وجه ضمانت تعیین کنیم (در ان حد از تمهیدات خودمون اطمینان داریم )

شما حرفی از هزینه نزدید دوست عزیز اما این تاپیک تاپیک فروش هست و نه رزومه ما و یا میدان اعلام اطلاعات بالای شما پس تصمیم گرفتم در خصوص قیمت توضیح بدم تا تاپیک به سمت و سوی مربوط به خودش پیش بره

از طرز صحبت و برخورد بچه گانه شما مطمئنم که حالا حالا ها دلم نمیخواد شما مشتری ما باشید

----
شما هم همینطور موفق باشید .

tizparvaz
August 12th, 2013, 14:46
در این مورد هم من نگفتم شمااینکارو کردید یا میخواید بکنید فقط گفتم صحبتی نکنید در رابطه با سرویس دهنده های دیگر ماشالا ایرانی خدای تعصب و غیرتن و این مورد رو تو بیزینیشون هم وارد کردن من هم ایرانی هستم اما تا 90% جلوی این مورد رو گرفتم
ولی خوب تجربه نشون داده بهتره چه حرف مثبت چه حرف منفی تو تاپیک فروش دیگری از کس دیگه زده نشه

ULTRAWEB
August 12th, 2013, 15:56
بنده به عنوان نماینده گروه خودمون در این تاپیک حق دارم یک سری اطلاعات رو محفوظ نگه دارم و شما هم فقط میتونید سوال کنید بنده میتونم جواب بدم میتونم جواب ندم ، شما میتونی مشتری ما باشی میتونی مشتری ما نباشی
در مورد اینکه فرمودید باید اطلاعات شرکتی که میخواید باهاش کار بکنید داشته باشید باید خدمتتون عرض کنم ما هم حق انتخاب داریم که یک سری اطلاعات رو در اختیارتتون بذاریم یکسری اطلاعات رو هم خیر نذاریم ، از نظر من با توجه به سیاست های اری ما هیچ نیازی نمیبینم این اطلاعات رو در اختیارتون بذارم
اگر شخصی هست به جز شما که به این موضوع اعتراض داره در خصوصی در خدمتتون هستم
ضمن اینکه بنده عادت بد یا خوبی دارم که برای محکم کردن پایه های بیزینسم مشتری هارو خودم انتخاب میکنم و شما جزئ انتخاب های ما نیستی انشالا بیشتر آشنا میشیم و اگر تصمیم به همکاری با شما داشتیم با شما تماس میگیرم همونطری که در این چند روز با خیلی از همکاران تماس گرفتیم

مورد آخر در مورد اینکه فرمودید باید به جز اینکه اسم رو نگیم کارای دیگه ای هم بکنیم خدمتتون عارضم ال اینکه من جایی نگفتم 100 تا کولو داریم گفتم 100 تا سرور میخوایم خرید و کولو کنیم دوم اینکه این هم بر میگرده به سیاست کاری ما که لازم نمیبینم بیشتر توضیح بدم که چه کارهایی انجام شده برای جلوگیری از دشمنی و یا تحریم و یا هر مور دیگه ای از شکایات رسمی بابت ابیوز گرفته تا هرچیزی که شما فکرش رو بکنید ، ما فکر همه چیز رو کردیم جای نگرانی برای کاربرایی که میخوان مارو انتخاب کنن وجود نداره اما فک میکنم ببه ما حق بدید که تمهیدات خودمونرو پابلیک نکنیم . مطمئن باشید شمایی که فقط بیننده هستی الان به ذهنت رسید که فط همین کار کافی نیست اونوقت ذهن مارو انقدر ناقص فرش کردید که این همه سرمایه رو بخوابونیم اینجا بعد چیزی که به ذهن شمای خواننده رسیده به ذهن مای مجری نرسیده باشه !!!!
در این رابطه کارهایی از طرف ما انجام شده که شما فکرشم نمیتونید بکنید و به ذهنتونم نمیرسه مطمئن باشید ما سرمایه نقدی و از اون مهمتر سرمایه بزرگترمون یعنی مشتریامونرو خیلی بیشتر از شما دوست داریم

بنده حاضرم به کسایی که میخوان در اشلهای بزرگتری با ما همکاری کنن از بابت ضمانت این چنین مشکلاتی قرارداد رسمی ببندیم و وجه ضمانت تعیین کنیم (در ان حد از تمهیدات خودمون اطمینان داریم )

شما حرفی از هزینه نزدید دوست عزیز اما این تاپیک تاپیک فروش هست و نه رزومه ما و یا میدان اعلام اطلاعات بالای شما پس تصمیم گرفتم در خصوص قیمت توضیح بدم تا تاپیک به سمت و سوی مربوط به خودش پیش بره

از طرز صحبت و برخورد بچه گانه شما مطمئنم که حالا حالا ها دلم نمیخواد شما مشتری ما باشید

----
شما هم همینطور موفق باشید .
این تاپیک فروش شما هرکسی حق داره توش از شما سوال کنه و سوال هاش میشه جواب داده شه و یا نشه
منم نگران نباشید مشتری شما هیج زمانی نخواهم شد من مشتری کسایی میشم که پاسخگویی بدون قید شرط داشته باشن و درست و حسابی
بچه گانه رفتار کردن!!:) سوال حق مشتری هست من سوال کردم و شما پیچوندی و جوابی ندادی بعد امدی میگی سوال هام بچه گانه هست بیخیالش خودتون میدونین کسی دوست داری ندیده و نشناخته بگه کار شما بچه گانه است پس همون جوری رفتار کن که دوست داری باهات برخورد شه
کسی اینجا مقدار تشکرش از 1000تا میره بالاتر صرفه نظر از اینکه ببینه طرف چندسالشه همیشه این تکه کلام ها رو بار دیگری میکنه ولی من سعی کردم با احترام باهاتون برخورد کنم و سوال هام رو مطرح کنم که پاسخ مناسبی دریافت نکردم نمونش هم زیاده دیده میشه توی پست های ادمهایی که 1000تا تشکر دارن شماهم از این قاعده مستثنی نیستی برام وقتی که ادم رو نمیتونین قانع کنی با متلک گفتن های ساده ای اینچنینی باروان ادم بازی میکنید
که تاپیکتون به انحراف کشیده شه من خواستم سوال کنم که شما جواب ندی که همینم شد کافیه برام بمونه تاپیک و همین حرفها بقیه میان و خودشون قضاوت میکننن راجبه شما وفعالیتت
باشد که این خودبزرگ بینی در ایرانی ها رفع گردد. شما سوال کردن دوست داشتی جواب بدی جواب بده دوست نداشتی بگو جواب نمیدم کسی چیزی بهت نگفت چکار به سن و شغل ودیگر موارد داری
و کی به شما اجازه میده با منی که اینجوری و با کمال ادب باهاتون رفتار کردم بگی بچه گانه رفتار میکنم

s.w.a.t
August 12th, 2013, 18:08
فقط یک مورد به استارت تاپیک که ظاهرا توسط همکاران بن شدند.

تنها مورد ما که وابسته به آقای راستگو هست ای اس نامبر ماست به دلیل اینکه رایپ فعلا سخت آی پی میده و نمیتونیم آی پی بگیریم که اون هم طبق برنامه ریزی های انجام شده تا شش ماه آینده ای اس نامبر خودمون رو هم خواهیم داشت

شما که بیش از 100سرور کولو کردید و پایه های تجاری محکمی دارید و منتظر asn خود هستید باید از این موضوع اطلاع داشته باشید که تا جایی که ما اطلاع داریم ripe برای آمریکا و کانادا نیست و arin میباشد.

پ.ن: دوستان تاپیک را ادامه ندهند!

محسن24
August 13th, 2013, 17:27
سلام
قربان این سوالاتو کامل برامون دونه به دونه خواهشمندیم توضیح بدین
1: بنده پولم اماده حاظره میخواستم این سرور اختصاصی رو ازتون خریداری کنم از چه طریق پول رو به حسابتون واریز کنیم؟ به سایت اصلی خودتون مراجعه کنیم تیک بزنیم یا اینجا کارمونو راه میندازدید؟
2:چقدر طول میکشه سرور بهمون بدین ؟
3:شما میتونید بجای 1 ترابایت هارد ساتا بهمون فقط هارد ساس راید 10 یا هارد اس اس دی 128 گیگ بدین؟
4:اگر خدایی نکرده همه اطلاعاتی که روی سرور داریم پاک بشود مسئول و جواب گو چه کسی می باشد؟
5:شما بهمون تو این پست عرض کردید که سرور با کانفیگ حرفه و کامل تقدیمتون میکنیم شما اگر کانفیگ خوبی و حرفه انجام بدین فکر نکنم دیگه چه از لحاظ امنیت و سرعت مشکلی برای ما پیش بیاد . تو 7 ماهی که سرور مجازی داشتیم دوبار مشکل داشنیم 1: از سرور امریکا حمله داس انجام میشد که سرورو تغییر دادیم مشکل برطرف شد.2:حمله اتک داشتیم که به پشتیبانی اطلاع دادیم حمله رو متوقف نمودند.غیراز این دو مشکل دیگر مشکلی تا حالا نداشتیم.
چون می خواهیم بهترین سخت افزارو داشته باشیم تا مشکلی از لحاظ سرعت نداشته باشیم نمیدونم اطلاع دارید یا نه ولی چت روم های از نوع et-chat نیازمند سی پی یو و سرعت بالا می باشند تا کاربران سایت ها با سرعت بالا و بدون هنگ در داخل روم چت نمایند.و از اونجا که ما چت روم ها در حال رقابت هستیم رتیه الکسا و گوگل برای ما خیلی اهمیت دار می باشد که اپتایم بالا باشه سرور قطع نشه تا تو الکسا و گوگل بهتر شناخته بشیم و کاربران سایت از ما راضی باشند.
در ضمن بنده زیاد با سرور اختصاصی کار نکردم اکثرا 7 ماه سرور مجازی استفاده میکردیم (که پشتیبانی موارد نصب و راه اندازی دایرکت ادمین را بر عهده داشت و ما فقط مصرف کننده بودیم ).چون منابع کمی مصرف میکردیم اما حالا فعلا 10 گیگ سی پی یو برای ساپورت چت رومایی که روی سرور داریم نیازمندیم ( در اینده نه چندان دور میزان مصرف سی پی یو بالا میرود) که این یعنی نصف سی پی یو یه سرور اختصاصی که کسی حاظر نیست تا 10 گیگ سی پی یو به ما بده اگر هم بدن هزینه بالایی میگیرند( 200 تومن به بالا) برای همین خاطر تصمیم گرفیتیم یه سرور اختصاصی بگیریم تا هر ماه سرور مجازی تغییر ندیم و روی یه سرور با کیفیت با اپ تایم بالا با پشتیبانی خوب قرار بگیریم و دغدغه کمبود منابع رو نداشته باشیم.
لازم به ذکر می باشد ما فقط از این سرور برای نمایندگی و ساخت چت روم استفاده میکنم و کنترل پنل دایرکت ادمین نیازمندیم مواردی که باعث میشه قوانین سرور زیر پا گذاشته بشه رو به هیچ عنوان انجام نمیشه که برای ما ابیوز بفرستین فقط دایرکت ادمین رو برای ایجاد سایت و نمایندگی دادن نیازمند می باشیم.
حالا اگه شما حاظرید این سرورو حرفه ای و بدون ایراد با دایرکت ادمین برای ما تنظیم کنید ما این سرورو از شما خریداری کنیم

منتظر پاسخ شما هستیم

ULTRAWEB
August 13th, 2013, 17:40
سلام
1: بنده پولم اماده حاظره میخواستم این سرور اختصاصی رو ازتون خریداری کنم از چه طریق پول رو به حسابتون واریز کنیم؟ به سایت اصلی خودتون مراجعه کنیم تیک بزنیم یا اینجا کارمونو راه میندازدید؟
3:شما میتونید بجای 1 ترابایت هارد ساتا بهمون فقط هارد ساس راید 10 یا هارد اس اس دی 128 گیگ بدین؟
4:اگر خدایی نکرده همه اطلاعاتی که روی سرور داریم پاک بشود مسئول و جواب گو چه کسی می باشد؟
5:شما بهمون تو این پست عرض کردید که سرور با کانفیگ حرفه و کامل تقدیمتون میکنیم شما اگر کانفیگ خوبی و حرفه انجام بدین فکر نکنم دیگه چه از لحاظ امنیت و سرعت مشکلی برای ما پیش بیاد . تو 7 ماهی که سرور مجازی داشتیم دوبار مشکل داشنیم 1: از سرور امریکا حمله داس انجام میشد که سرورو تغییر دادیم مشکل برطرف شد.2:حمله اتک داشتیم که به پشتیبانی اطلاع دادیم حمله رو متوقف نمودند.غیراز این دو مشکل دیگر مشکلی تا حالا نداشتیم.
چون می خواهیم بهترین سخت افزارو داشته باشیم تا مشکلی از لحاظ سرعت نداشته باشیم نمیدونم اطلاع دارید یا نه ولی چت روم های از نوع et-chat نیازمند سی پی یو و سرعت بالا می باشند تا کاربران سایت ها با سرعت بالا و بدون هنگ در داخل روم چت نمایند.و از اونجا که ما چت روم ها در حال رقابت هستیم رتیه الکسا و گوگل برای ما خیلی اهمیت دار می باشد که اپتایم بالا باشه سرور قطع نشه تا تو الکسا و گوگل بهتر شناخته بشیم و کاربران سایت از ما راضی باشند.
در ضمن بنده زیاد با سرور اختصاصی کار نکردم اکثرا 7 ماه سرور مجازی استفاده میکردیم (که پشتیبانی موارد نصب و راه اندازی دایرکت ادمین را بر عهده داشت و ما فقط مصرف کننده بودیم ).چون منابع کمی مصرف میکردیم اما حالا فعلا 10 گیگ سی پی یو برای ساپورت چت رومایی که روی سرور داریم نیازمندیم ( در اینده نه چندان دور میزان مصرف سی پی یو بالا میرود) که این یعنی نصف سی پی یو یه سرور اختصاصی که کسی حاظر نیست تا 10 گیگ سی پی یو به ما بده اگر هم بدن هزینه بالایی میگیرند( 200 تومن به بالا) برای همین خاطر تصمیم گرفیتیم یه سرور اختصاصی بگیریم تا هر ماه سرور مجازی تغییر ندیم و روی یه سرور با کیفیت با اپ تایم بالا با پشتیبانی خوب قرار بگیریم و دغدغه کمبود منابع رو نداشته باشیم.
لازم به ذکر می باشد ما فقط از این سرور برای نمایندگی و ساخت چت روم استفاده میکنم و کنترل پنل دایرکت ادمین نیازمندیم مواردی که باعث میشه قوانین سرور زیر پا گذاشته بشه رو به هیچ عنوان انجام نمیشه که برای ما ابیوز بفرستین فقط دایرکت ادمین رو برای ایجاد سایت و نمایندگی دادن نیازمند می باشیم.
حالا اگه شما حاظرید این سرورو حرفه ای و بدون ایراد با دایرکت ادمین برای ما تنظیم کنید ما این سرورو از شما خریداری کنیم

منتظر پاسخ شما هستیم
فعلا بخاطر بی ادبی بن هستن ایشون لطفا تا باز شدن ایدیشون در سایتشون تیکت بدین بهشون

tizparvaz
August 21st, 2013, 01:53
فقط یک مورد به استارت تاپیک که ظاهرا توسط همکاران بن شدند.

شما که بیش از 100سرور کولو کردید و پایه های تجاری محکمی دارید و منتظر asn خود هستید باید از این موضوع اطلاع داشته باشید که تا جایی که ما اطلاع داریم ripe برای آمریکا و کانادا نیست و arin میباشد.

پ.ن: دوستان تاپیک را ادامه ندهند!

جناب تاجدینی با تمام احترامی که به شخصه برای شما قائلم دو نکته خدمتتون عرض میکنم
نکته اول اینکه رایپ به آدرس شرکت ثبت شده خریدار آی پی کار داره و آدرس شرکت ما باید در آسیا و اروپا باشه که به ما آی پی بدن و کاری ندارن که لویشن مصرفی کجاست اگر نیاز هست با مدارک خدمتتون اعلام کنم (تحقیق و صحبت قبلا انجام شده )
برای نمونه = https://www.ripe.net/membership/indices/data/uk.bullhorn.html

نکته دوم اینکه چند جایی دیدم که خوتون فرمودید وقتی از چیزی اطلاع ندارید کاربرا رو گمراه نکنید کسی شمارو مجبور به پاسخ یا اعلام نکات آموزشی نکرده که

ممنون از شما امیدوارم شما و مشاهده کنندگان این تاپیک قانع شده باشند

tizparvaz
August 21st, 2013, 01:54
سلام

منتظر پاسخ شما هستیم
مجدد با شما تماس میگیرم حتما

tizparvaz
August 21st, 2013, 01:57
فعلا بخاطر بی ادبی بن هستن ایشون لطفا تا باز شدن ایدیشون در سایتشون تیکت بدین بهشون
بنده به عنوان فرشنده ، شرعا و عرفا میتونم به شما خدمات بدم میتونم ندم وقتی دوست ندارم به شما خدمات بدم پاسخ شمارم نمیدم و این حمل بر بی ادبی نیست فقط بنا به دلایلی علاقه ای به همکاری با شما نداریم
اگر شما اینرو بی ادبی میدونید بنده توجیحی برای بی ادبی خودم دارم مشکلی نداره شما مارو بی ادب فرش کنید همکارانی که تو این مدت تلفنی با بنده صحبت کردند شاهد ادب بنده بودن
شما هم موفق باشید