PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کم فروشی آیا؟

dj_ahmad
August 4th, 2013, 22:04
14735
به نصویر دقت کنید(متعلق به پنل مجازی ساز)
ما یه سرور مجازی خریداری کردیم با 2 گیگ رو و 1800MHZ قدرت پردازش روی دو هسته !! ولی شما در ایت تصویر چی میبنید!!!
تازه روز اول که تحویل گرفتیم از دادن vsphere ابا کردن بعد از تحویل گرفتن vsphere دیدیم که cpu روی 500mhz محدود شده! اخطار دادیم قرار شد اصلاح کنن.بعد از اصلاح کردن شد 1000mhz دوباره اخطار دادیم با که بلاخره روی 1800 لیمیت شد!
الانم رفتم توی vsphere دیدم 2048mb رم ما رو هم روی 1400 لیمیت کردن

خداییش این انگل بازی ها چیه در میارن بعضی سرویس دهنده ها؟؟؟ آقایون حرومه این پولاااااا حروووووووووم! این ***یه!

hamedmj
August 4th, 2013, 22:10
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f186/14735-%da%a9%d9%85-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%db%8c-%d8%a2%db%8c%d8%a7%d8%9f-untitled-jpg
ما یه سرور مجازی خریداری کردیم با 2 گیگ رو و 1800mhz قدرت پردازش روی دو هسته !! ولی شما در ایت تصویر چی میبنید!!!
تازه روز اول که تحویل گرفتیم از دادن vsphere ابا کردن بعد از تحویل گرفتن vsphere دیدیم که cpu روی 500mhz محدود شده! اخطار دادیم قرار شد اصلاح کنن.بعد از اصلاح کردن شد 1000mhz دوباره اخطار دادیم با که بلاخره روی 1800 لیمیت شد!

خداییش این انگل بازی ها چیه در میارن بعضی سرویس دهنده ها؟؟؟ آقایون حرومه این پولاااااا حروووووووووم! این ***یه!

1- بهتره بگید امتنا کردن نه ابا کردن :)

2 - این طرز صحبت کردن متانسب شخصیت یک ایرانی و اون هم تو یه انجمن تخصصی نیست. اخه انگل یعنی چی :d

3 - بهتره قبل از تهیه سرویس، یه جست و جویی تو انجمن بکنید تا اینطوری نشه!

hostfire
August 4th, 2013, 22:23
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f186/14735-%DA%A9%D9%85-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D8%A7%D8%9F-untitled-jpg
ما یه سرور مجازی خریداری کردیم با 2 گیگ رو و 1800MHZ قدرت پردازش روی دو هسته !! ولی شما در ایت تصویر چی میبنید!!!

میشه پ.خ بدی ا کی گرفتی؟

dj_ahmad
August 4th, 2013, 22:51
1- بهتره بگید امتنا کردن نه ابا کردن :)

2 - این طرز صحبت کردن متانسب شخصیت یک ایرانی و اون هم تو یه انجمن تخصصی نیست. اخه انگل یعنی چی :d

3 - بهتره قبل از تهیه سرویس، یه جست و جویی تو انجمن بکنید تا اینطوری نشه!

بله امنتاع!!!
این دله دز دی ها در شان و شخصیت ایرانی نیست.آخه اگه این انجمن تخصصی نباشه کسی از اونا سرویس نمیخره
توی این انجمن میان زیر تاپیک های فروش پاچه خواری میکنن!کسی چیزی نمیگه ولی تا یکی میاد میگه ناراضی ام و سرویسش خوب نیست،تاپیک هزار تا صاحب پیدا میکنه و اوضاع بن شدن و اینااا شروع میشه...توی این انجمن بچه هایی که هنوز نمیتونن فیلم +18 نگاه کنن تاپیک فروش میزنن برادر من،کجای کاری؟!!

dj_ahmad
August 4th, 2013, 22:55
میشه پ.خ بدی ا کی گرفتی؟
سلاممممممم.شما همونی نیستی که برای ثبت سفارش کارت ملی و جواز میخواستید؟!! خوبی انشالله؟ نماز روزه قبول.
نیازی به پیغام خصوصی نیست ...لازم باشه همینجا میزارم

hostfire
August 4th, 2013, 22:56
سلاممممممم.شما همونی نیستی که برای ثبت سفارش کارت ملی و پاسپورت میخواستید؟!! خوبید انشالله؟ نیازی به پیغام خصوصی نیست ...لازم باشه همینجا میزارم

متاسفانه ندادی که شما!

mohamad2314
August 4th, 2013, 22:58
بهشون تیکت بزنید دوباره باید اصلاح کنند براتون.

dj_ahmad
August 4th, 2013, 23:02
بهشون تیکت بزنید دوباره باید اصلاح کنند براتون.
همین کار رو کردیم.
تا حالا 4 مرتبه بخاطر این کارهاشون تیکت زدیم..اینم باره پنجم هست
من ائلش شرط کردم که با Vsphere میخوام...تازه شما حساب کن بقیه که امکان دیدن Resource ها رو ندارن چی داره سرشون میاد.

hostfire
August 4th, 2013, 23:04
همین کار رو کردیم.
تا حالا 4 مرتبه بخاطر این کارهاشون تیکت زدیم..اینم باره پنجم هست

اقا شما مثل اینکه با ما حال نمیکنی سر اون اشتباهی که چند وقت پیش کردم و بعده ها فهمیدم اشتباهه و اون طرف خیلی بیش از اون چیزی که ما میگفتید بچست :)

ولی آخه در این ؟ پنل دادخ بهتون بازم لیمیت دارید؟

dj_ahmad
August 4th, 2013, 23:16
آدم اگه طمع نکنه سرویسی میتونه بده که هم مشتری راضی باشه هم خودش روزیش در بیاد!بعضی ها سرور رو با اتوبوس شهری اشتباه گرفتن.
باید فروش vps بدون ارائه آمار resource ممنوع بشه...مثل وارز.

hostfire
August 4th, 2013, 23:19
آخه اون فروشنده دیگه خیلی احمقه هم پنل وی ام داده هم تو روزه روشن تابلو لیمیت کرده!

dj_ahmad
August 4th, 2013, 23:19
متاسفانه ندادی که شما!
نه شما روت نشد بگی از ما نخر مسئله رو جور دیگه مطرح کردی.
شما هم کپی کارت ملی بفرست با اسکن صفحه اول و آخر شناسنامه تا بعد از احراز هویت برات پیغام خصوصی کنم که کدوم سرویس دهنده رو میگم

hamedmj
August 5th, 2013, 00:10
نه شما روت نشد بگی از ما نخر مسئله رو جور دیگه مطرح کردی.
شما هم کپی کارت ملی بفرست با اسکن صفحه اول و آخر شناسنامه تا بعد از احراز هویت برات پیغام خصوصی کنم که کدوم سرویس دهنده رو میگم
جريان كارت ملي چيه ؟ :d

hostfire
August 5th, 2013, 00:12
جريان كارت ملي چيه ؟ :d

:d

besthosti.com
August 5th, 2013, 00:16
حالا از نظر من خوب شد که بر روی تحویل vsphere اصرار کردید وگرنه ممکن بود که خیلی بلاها سر شما بیاد .
ممکن است که نام سرویس دهنده را برای من ارسال کنید اخه خیلی شوت بوده

hamedmj
August 5th, 2013, 00:17
:d
عجب داستاني داره ها ! :d

mohamad2314
August 5th, 2013, 00:21
امیدواریم مشکل زودتر سرویس دهنده حل کنه