PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : متصل كردن سه خط رانژه شده!!!

aminarab17
August 4th, 2013, 07:07
سلام دوستان، من توي خونه، سه تا خط تلفن دارم كه يكيش رانژه شده است (پيشگامان)، حالا مي خوام ببينم اگه اون دوتا خطم رو هم رانژه كنم، مي شه سه تا خط رو يه جوري به هم وصل كنم تا سرعت اينترنتم سه برابر بشه؟! يعني مثلا اين اينترنتم كه يك مگابيت هست يه جوري اون دو تا خط رو هم بعد از رانژه كردن به اين متصل كنم كه سرعت اينترنتم بشه سه مگابيت...

ممنون مي شم راهنمايي كنيد چون شديدا احتياج دارم.

akbari
August 4th, 2013, 09:50
روی هر خط باید بک سرویس جدا بگیرید و نیاز به روتر دارید که لود بالانس راه اندازی کنید

aminarab17
August 4th, 2013, 19:46
روی هر خط باید بک سرویس جدا بگیرید و نیاز به روتر دارید که لود بالانس راه اندازی کنید

ممنون ولي اگه ميشه يكمي بيشتر توضيح بديد...

خيلي ها اين سوال رو دارن، كه اين تاپيك مي تونه مفيد واقع بشه.

cityhost
August 4th, 2013, 19:59
در نگاه اول با تجهیزات اولیه مثل lan کامپیوتر امکان پذیر نیست ، شما فکر کن یک روتر گرفتی دو پورت ، یک پورت lan یک پورت usb و اگر هر دو رو به هم وصل کنی هیچ اتفاقی نمی افته
برای این کار نیاز به تجهیزات شبکه پیشرفته داری که بتونی اینا رو به هم اتصال بدی
البته من تجربه ای در این کار ندارم اما در تاپیک هایی که قبلا ایجاد شد میگفتن با روتر و سوییچ میتونی این کار رو انجام بدی
یکی از دوستانم میگفت یک روتر برای انجام این کار هست ولی قیمت بالایی داره و گیر داره شاید بشه شاید نشه

دوستان این حرفو تایید میکنین؟

aminarab17
August 4th, 2013, 23:01
دوستان عزيز، يه آموزش جامع براي اين كار وجود نداره يعني؟ من حتماً بايد اين كار رو انجام بدم!

ADMlN
August 4th, 2013, 23:19
برای لود بالانسینگ معمولا تجهیزات سخت افزاری خاصی لازم هست
از نرم افزار های خاصی برای این منظور هم میشه استفاده کرد

در لینوکس این کار به راحتی امکان پذیر است

Download
August 5th, 2013, 00:34
دوتا خط را دیدم انجام بدن 3تا رو اطلاع ندارم
به انجمن پی سی ورد مراجعه کنید اونجا دوستان انجام دادن و اموزشش هم فکر کنم گذاشته بودند
البته رو ویندوز xp فکر کنم

mohamad2314
August 5th, 2013, 00:46
با استفاده از load balancing د رمیکروتیم میتونید این کار اجام بدین

ULTRAWEB
August 5th, 2013, 15:09
شما به تنها چیزایی احتیاج داری
3عدد مودم
3عدد کارت شبکه
هست و سه خط اینترنت هست
بریج کردن اینها رو هم بسپار به م با تیم ویوور برات انجام میدم حالش رو ببری