PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید vps باید و شاید ها

JATHIYA
August 3rd, 2013, 22:54
با سلام
من میخواهم یک وی پی اس بگیرم و نمایندگی هاستینگ راه بندازم

اما یکم میترسم دوستان به نظرتون مشکل هست یا نه؟

با مشکلات زیادی روبرو میشوم چون الان یک نمایندگی هاستینگ دارم و مشتری خودمم هم دارم میخوام یک وی پی اس بگیرم مستقل تر بشم به نظر شما

وی پی اس دردسر زیاد داره؟

Nima - Azarinweb
August 3rd, 2013, 23:04
درود ،

دوست عزیز ، وقتی شما وی پی اس برای هاستینگ خریداری می کنید .. وی پی اس رو به شما تحویل میدن بدون کانفیگ برای هاستینگ به قول معروف خام! ، شما برای اینکه این وی پی اس رو کانفیگ و تنظیماتش رو انجام بدید نیاز به دانش نصب برنامه های مورد نیاز مثل : وب سرور (( آپاچی یا لایت اسپید و ... )) نصب سی پنل و ..... دارید . اگر هم نداشته باشید دوستانی هستند که این کار رو براتون با دریافت هزینه انجام بدند ولی در صورت برخورد با مشکل شما باید باهاشون تماس بگیرید تا مشکل رو براتون رفع کند چون خودتون دانش رفع مشکل رو ندارید .
پیشنهاد می کنم بهتون ، یه وی پی اس تهیه کنید و شروع به یادگرفتن نصب و کانفیگ یه سرور برای هاستینگ کنید . و بعد از یادگیری یه سرور با مشخصات بالاتر تهیه کنید و کارتون رو آغاز کنید :) در غیر این صورت با مشکل بر می خورید و پیشنهاد می کنم از پنل نمایندگی خودتون کماکان استفاده کنید .

موفق باشید

JATHIYA
August 4th, 2013, 10:51
حرفت شما منطقی منطقی هست
متشکر

isatis7t
August 4th, 2013, 12:39
نصب پیش نیاز های راه اندازی هاستینگ مانند برنامه هایی که دوستان گفتند کار زیاد سختی نیست.

توی همین سایت وب هاستینگ تاک هم چندین بار گفته شده و مشکلاتش هم بررسی شده.