PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل سیستم عامل لینوکس روی vps

mahdi-sport
August 3rd, 2013, 07:15
سلام سرور مجازی بنده مشکل عجیبی پیدا کرده و موقع بالا اومدن ارور میده و بالا نمیاد ...
قبلا هم این مشکل رو داشت که reinstall کردیم لینوکس رو و بعدش که vps تحویل داده شد تقریبا 3 4 ساعت کار کردیم باهاش و ریست دادیم بعدش بازم بالا نیومد و بازم همون ارور تکراری... عکس از کنسول :
http://p30up.ir/images/2db4nyvlq01nf499n280.jpg

spark3r
August 3rd, 2013, 08:15
با سلام
میزان رم و سی پی یو اختصاص داده به سرور لینوکس چقدر هست؟
نوع پارتیشن بندی چطوری هست؟

mahdi-sport
August 3rd, 2013, 09:33
والا نمیدونم ...سرویس دهنده برام نصب کرده !
رم هم 2 گفته 2 گیگ اما 2 گیگ نیست کمتره !

isatis7t
August 3rd, 2013, 10:26
به این خطا میگن Kernel Panic به اصلاح کرنل شما ترسیده !!!!!!

هیچ راهی نداره باید دوباره نصب کنی.

نسخه آپدیت سیستم عامل رو نصب کنید نسخه 5.8 یا 5.9 ، لطفا چون ممکنه دوباره به این ارور برخورد کنید.

از جای مطمئن تری سرویس بگیرید یا اگه می خواهید از همنیجا بگیرید حتما بک آپ تهیه کنید چون ممکنه بعد از مدتی به این مشکل دچار بشید.

mahdi-sport
August 3rd, 2013, 12:40

هیچ راهی نداره باید دوباره نصب کنی.

نسخه آپدیت سیستم عامل رو نصب کنید نسخه 5.8 یا 5.9 ، لطفا چون ممکنه دوباره به این ارور برخورد کنید.

از جای مطمئن تری سرویس بگیرید یا اگه می خواهید از همنیجا بگیرید حتما بک آپ تهیه کنید چون ممکنه بعد از مدتی به این مشکل دچار بشید.
این مشکل دقیقا برای سخت افزار سرور هست ؟ از کجا ناشی میشه ؟

secure_host
August 4th, 2013, 01:41
در صورت تمایل می توانم مشکل را برای شما رفع و رجوع کنم.
سابقه حل مشکل را برای شرکت 3paco.com داشته ایم.
با تشکر

mahdi-sport
August 4th, 2013, 03:50
در صورت تمایل می توانم مشکل را برای شما رفع و رجوع کنم.
سابقه حل مشکل را برای شرکت 3paco.com داشته ایم.
با تشکر
ما از خیر این سرور گذشتیم اما میخام بدونم مشکل از چی هست دقیقا !

Host-Fa.net
August 4th, 2013, 05:19
کرنلتون مشکل جدی پیدا کرده عزیز ...

mahdi-sport
August 4th, 2013, 05:31
کرنلتون مشکل جدی پیدا کرده عزیز ...
چه چیزی ممکنه باعث این اتفاق باشه ؟
چون تازه لینوکس نصب شده بوده و کار خاصی روش انجام نشده بوده سری قبل هم همینجوری شده بود که مجبور به نصب مجدد شدیم !

spark3r
August 4th, 2013, 07:43
.

منظور شما همون گرخیده خودمون هست.
همینه دیگه کرنل رو شب تنهاش می زارید می گرخه دیگه.
آقا سر صبحی با این ادبیات کل شرکت ما رو شاد کردی.

Creepy
August 4th, 2013, 10:47
به طور کلی خطای Kernel Panic به معنای ایراد سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری هست. معادلش در Windows همون صفحه آبی معروف هست. در این مورد، Init نمیتونه bin/sh/ (که معمولاً یک Link هست به bin/bash/) رو پیدا کنه و Crash کرده و در نتیجه Boot متوقف شده. یا پاک شده یا FileSystem مشکل پیدا کرده یا Storage مشکل داره یا ... . تو Rescue Mode بررسی کنید.

isatis7t
August 4th, 2013, 12:32
دوستان من یه بار این مشکل برام پیش اومد کمی را جع بهش تحقیق کردم ولی چیز درست درمونی دستگیرم نشد.

این مشکل از طرف کاربر نیست بلکه از خود سیستم عامل هست. یه چیزی تو مایه های صفحه آبی ویندوز هست ولی خفن ترش.

این مشکل هم بیشتر برای centos پیش میاد اونم خیلی کم. برای من بعد از آپدیت این مشکل بوجود اومد که بعدش بیچاره شدم.....